Muslimská invaze do Evropy: více než 1,1 milionu žádostí o azyl v roce 2023 (video)
RSS

Muslimská invaze do Evropy: více než 1,1 milionu žádostí o azyl v roce 2023 (video)


V celkovém počtu nejsou samozřejmě zahrnuti Ukrajinci, ale pouze neevropští žadatelé o azyl, v 98% případů muslimové. Invaze se tak téměř srovnává s tou v roce 2016, nicméně podle všeho velmi výrazně vzrostl počet těch, kteří se nikde neohlásí a žijí v již zavedených muslimských ghettech v různých evropských zemích.
Tito jedinci nejsou vedeni v žádných statistikách, takže nikdo netuší, kolik se jich aktuálně v Evropě skutečně nachází. Před časem jistý rakouský politik na základě občasných odchytů těchto nikde neregistrovaných cizinců odhadl, že jen třetina je registrovaná a 2/3 ne.
Možná jste i vy viděli bezpočet videí džihádistů, kteří připlouvají k evropským břehům (Itálie, Španělsko), vyskočí z lodě a rozprchnou se po okolí. Přesně ti nejsou v 90% případů nikde evidovaní. Živí se většinou kriminalitou (prodej drog) nebo žijí z peněz svých příbuzných, kteří jsou již v Evropě, případně z peněz mešit.
K více než milionu si tak můžete přičíst možná další dva, pak vám vyjde skutečný počet těch, kteří vloni přijeli okupovat Evropu. Stávající čísla z Kanárských ostrovů (leden – únor: nárůst oproti roku 2023 o 600%) ukazují, že letošek bude ještě horší.
Většina žadatelů o azyl v Evropě pocházela ze Sýrie, přičemž v roce 2023 bylo zaznamenáno více než 1,1 milionu žádostí, což představuje výrazný nárůst ve srovnání s předchozím rokem.
Podle výroční zprávy, kterou ve středu zveřejnila agentura Evropské unie pro azyl se sídlem ve Vallettě, bylo ve 27 členských státech EU a také v Norsku a Švýcarsku zaregistrováno celkem 1,14 milionu žádostí. Toto číslo představuje 18procentní nárůst oproti předchozímu roku. Většina žadatelů pocházela ze Sýrie, následoval Afghánistán.
Ke konci roku došlo k výraznému nárůstu Palestinců hledajících útočiště v Evropě. Mezi evropskými zeměmi se jako nejvyhledávanější destinace stalo Německo, kde bylo od ledna do prosince 2023 registrováno přibližně 334 000 nových žádostí.
Stojí za zmínku, že Ukrajinci do těchto statistik zahrnuti nebyli.
Aby se budoucím Evropanům po jejich vstupu na náš kontinent líbilo, starají se o ně slečny z neziskovek:

Spanish NGO women activists are very happy with the new arrivals in Madrid. Happiness is important. pic.twitter.com/gPa2vg0FyA
— RadioGenoa (@RadioGenoa) February 28, 2024


Ve Velké Británii už můžete veřejně požadovat zavedení práva šaría:

Muslim immigrants in UK want Sharia law because Allah wants it that way. What do you think? pic.twitter.com/D7qmmB6U6C
— RadioGenoa (@RadioGenoa) February 26, 2024Muslim immigrants in UK want Sharia law. What do you think? pic.twitter.com/g13teOjJLF
— RadioGenoa (@RadioGenoa) February 25, 2024


Každodenní obrázek španělských pláží. Tito jedinci jistě nejsou v žádné evidenci, aktuálně působí jako spící buňky budoucího džihádu:

Yet more illegal Muslim immigrants invade Spain in broad daylight without any control. They will soon be dumped in your neighborhood in Europe. pic.twitter.com/ouZYqI7apt
— RadioGenoa (@RadioGenoa) February 25, 2024


 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Muslimská invaze do Evropy: více než 1,1 milionu žádostí o azyl v roce 2023 (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden