Šok v Rumunsku: Ženu, která údajně zemřela na Covid, nechala rodina exhumovat a zjistila, že žádný Covid neměla
RSS

Šok v Rumunsku: Ženu, která údajně zemřela na Covid, nechala rodina exhumovat a zjistila, že žádný Covid neměla


Dnes už je známo, že s Covidem nějak souviselo jen asi 10% údajných „úmrtí s Covidem.“ Nemocnicím po celém světě se účelově platilo za „covidová lůžka,“ takže jako „pacient s Covidem“ byl mnohdy udáván i ten, kdo měl třeba zlomenou nohu.
Každopádně se totéž nedělo jen na běžných lůžkových odděleních, odkud pak nemocný putoval domů, ale i tam, odkud šla další cesta většinou přes márnici.
Asi je dnes celkem jasné, proč bylo v té době přísně zakázáno zemřelé pitvat. Na podvod by se totiž přišlo mnohem dřív.
V Rumunsku se nyní jistá rodina rozhodla, že zjistí, na co skutečně zemřela jejich příbuzná, jejíž úmrtí se uvádělo jako „s Covidem.“
Nyní již tedy případ, kterým nyní rezonují rumunská alternativní média:
Na jaře roku 2021 jsem psal o smrti paní Ileany Sîrbu (  zde  a  zde ), poukazoval jsem na to, že její smrt byla výhradně zásluhou zdravotnického personálu, který ji „léčil“ v ​​nemocnici „podporované Covidem“ v Grădiști.
Původní  článek  bohužel zakázal soud, který rozhodl o jeho odstranění z webu, jako by smrt pacienta ve veřejné nemocnici v Rumunsku za podezřelých podmínek neměla nikoho zajímat.
Po třech letech trestního vyšetřování se však případ vrátil do pozornosti veřejnosti poté, co státní zástupce nařídil exhumaci těla Ileany Sîrbuové.
Na konci listopadu 2023 byla na hřbitově v Pomenirea provedena soudní pitva těla Ileany Sîrbuové. Zachovalé tělo bylo podrobeno biologickému vyšetření ke zjištění příčiny a způsobu smrti (okolností smrti). 
Biologické vzorky byly odebrány z několika vnitřních orgánů, tkání a z černého vaku, do kterého byla mrtvola, zbavená šatů, umístěna bezprostředně po smrti.
Tři měsíce po exhumaci/odběru vzorků dokončil IML Timisoara soudní znalecký posudek o odebraných vzorcích a toxikologickou zprávu (pro omezený počet látek, protože v dnešní době se v Rumunsku dá udělat velmi málo…).
Z pochopitelných důvodů v tuto chvíli nemůžeme zveřejnit celou soudní zprávu, ale pouze shrnutí závěrů: Paní Ileana Sîrbu NEMĚLA COVID! Za těchto okolností jsou podezření rodiny a všechna obvinění zdravotníků více než oprávněná. 
Od prvního do posledního lékaře, který se podílel na péči a léčbě pacientky po celou dobu jejího pobytu v nemocnici, všichni jednali nesprávně. A musí za to platit. Cokoli jiného, ​​co by lékaři mohli říct, by nepomohlo. 
Pacientce byla špatně diagnostikována a léčena nemoc, kterou neměla. To je zločin.
Aby byla zakryta jejich neschopnost a kriminální činy, byla do lékařského záznamu pacientky také provedena řada nepravdivých záznamů, které tvrdily, že má Covid. Někdo za to musí nést odpovědnost. 
Kromě toho by lékařské asociace (Arad, Temešvár) a Rumunská lékařská asociace měly nést odpovědnost za nesprávná rozhodnutí, která učinily v kontextu lékařského výzkumu. Mnozí by měli být pohnáni k odpovědnosti.
I když se ve forenzní zprávě uvádí, že „nemůžeme vyvrátit/potvrdit příčinu smrti v důsledku rozkladu jako přítomnost viru SARS-Cov2“, dokument uvádí, že „ve vzorcích odebraných tkání (plicní tkáň, ostatní měkké tkáně vnitřních orgánů ) nebyla zjištěna specifická patologie SARS-Cov2“:

Vyšetření plic neodhalilo žádné krvácivé oblasti (toto bylo zjištěno při pitvě mrtvol bez hnilobných změn s post-Covidovou smrtí).“
Makroskopické vyšetření neodhalilo žádné tromby v plicních tepnách, což je aspekt charakteristický pro mrtvoly pitvané krátce po smrti na Covid 19.
Testování RT-PCR na přítomnost SARS-COV2 bylo negativní.
Provedená mikroskopická vyšetření neodhalila žádné důkazy o přítomnosti překrvené jaterní tkáně způsobené COVIDem s centrální lobulární kontaminací, glomerulární sklerózou, globální mezangiektázií, poškozením jater a srdce.

Pokud jde o podezření rodiny, tak ta předpokládá, že smrt byla způsobena předávkováním narkotiky (pravděpodobně v době intubace),
Zdá se, že toxikologická zpráva to potvrzuje. Významné množství fentanylu používaného k sedaci bylo zjištěno v žaludku a dalších vzorcích tkání odebraných tři roky po smrti.
Pokud jde o již zpracovanou toxikologickou zprávu, jedná se o souhrnnou zprávu, protože v Rumunsku nebyly provedeny žádné specifické analýzy ke zjištění všech typů látek, které jí byly podávány, a také jejich množství a zda kombinace těchto látek přispěla ke zhoršení jejího zdravotního stavu v nemocnici.
K objasnění těchto otázek rodina dostala od vyšetřovacích orgánů povolení poslat část odebraných vzorků do akreditovaných lékařských laboratoří v zahraničí k dalším toxikologickým testům.
V obsahu některých mimosoudních vyšetření prováděných znalci na žádost rodiny se tvrdí, že pacientce byly podávány kombinace látek, které znehodnocují plíce a vyvolávají zástavu srdce, tedy kombinace, které jsou zjevně kontraindikovány lékařskými protokoly pro respirační stavy založené na věku pacientky a již existujících stavech.
Výňatek z Toxikologické zprávy vydané IML Timișoara: žaludek: stopy fentanylu, nordazepamu, methylfenobarbitalu a vitamínu E; kůže: stopy fentanylu…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Šok v Rumunsku: Ženu, která údajně zemřela na Covid, nechala rodina exhumovat a zjistila, že žádný Covid neměla se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden