Ukrajinský pilot natočil v Doněcku UFO větší, než mrakodrap
RSS

Ukrajinský pilot natočil v Doněcku UFO větší, než mrakodrap


UKRAJINA – Minulý pátek se na obzoru ukrajinské Doněcké provincie vynořil objekt ve tvaru disku, který byl delší než výška Empire State Building, a vznášel se strašidelně ještě kilometr nad zemí, řekl DailyMail.com voják. (Foto: X)

Tento voják, operátor dronu, opatrně naváděl svou infračervenou kvadrokoptéru na průzkumnou misi ve výšce 500 stop a bojoval přitom se silným větrem, když náhle spatřil ploché, 1 300 stop dlouhé UFO , které navzdory větru stálo bez hnutí.V rozhovoru z válečné zóny voják, který patří ke 406. praporu ukrajinské armády, uvedl, že on a jeho kolegové „nikdy předtím takové věci neviděli“.
Výpověď vědce, který pracoval v tajné americké základně Area 51

Zpočátku jsem si myslel, že je to něco nového, co vymysleli Rusové,“ dodal, „ale pak jsem pochopil… Ne! Mohlo by to být [UFO].‚Plavidlo‘ bylo o 36 až 54 stupňů Fahrenheita teplejší než jakýkoli jiný objekt, který tento pilot 406. dronu podle svých slov kdy ve válečné zóně sledoval – vyloučil atmosférické jevy, balóny a známá nepřátelská letadla, tvrdil.„Byli jsme překvapeni, velmi překvapeni,“ vzpomíná voják, jehož křestní jméno je Vadym, prostřednictvím tlumočníka.
UFO zachytilo jadernou střelu laserovými paprsky

Vadym však pro DailyMail.com uvedl, že toto „překvapení“ nebylo tak docela strachem, protože on a jeho spolubojovníci se museli naučit tyto emoce potlačovat uprostřed snahy bránit Ukrajinu před nyní již dva roky trvající invazí Ruska.‚Strach jsme dostali 24. února 2022,‘ řekl Vadym. ‚Potom už se nebojíme ničeho.‘Pilot 406. dronu uvedl, že se jeho plavidlo dostalo asi ‚několik kilometrů‘ do své průzkumné mise, než spatřil UFO.
Muž natočil „obra“ na hoře. Obával se sledování CIA a následně zemřel

‚Podíval jsem se doprava a uviděl jsem to,‘ řekl Vadym.„Po 30 sekundách jsme se rozhodli, že to natočíme. Všechny emoce, které jsme v tu chvíli měli, jsou na videu… Můžete je slyšet.‘Vadym a jeho kolegové ze 406. jednotky se snažili pochopit smysl zdánlivého objektu, jejich zmatek je patrný na 17sekundovém videu, které tento týden exkluzivně sdílel DailyMail.com.
Seržant USAF popsal, jaké měl setkání s mimozemšťany

Mezi nadávkami ( „Holy s „) a vzrušením („What the f is this?“) se jeden z příslušníků praporu ptá: „Proč se to nehýbe?“.Jiný se diví: „ Proč na nás nemůže střílet rakety? Jak to myslíš?Kromě neobvyklé tepelné stopy objektu se zdálo, že objekt snáze odolává silnému větru, ale Vadym řekl DailyMail.com, že žádné jiné extrémní počasí nemůže pomoci vysvětlit neobvyklé pozorování.
Co to má být? Pentagon prý není schopen bránit USA před invazí mimozemšťanů

„ Byl tam velmi silný vítr,“ řekl Vadym. ‚Vítr proudil v podstatě stejným směrem, jakým jsme letěli.‘‚Ale ono [UFO] prostě zůstalo na stejném místě – a obloha byla jasná,‘ dodal. „Takže žádné mraky, nic.Zdroj: dailymail.co.uk
Článek Ukrajinský pilot natočil v Doněcku UFO větší, než mrakodrap se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden