Patří přezdívka „Pedo Peter“ objevená v chatové komunikaci Huntera Bidena, jeho otci? (videa)
RSS

Patří přezdívka „Pedo Peter“ objevená v chatové komunikaci Huntera Bidena, jeho otci? (videa)

Dnes jste zde mohli opět nahlédnout na malou ochutnávku z dalších uniklých obrázků, chatů a videí Huntera Bidena, syna Joe Bidena. Mimo jiné byla v hacknutém cloudu Huntera Bidena nalezena v chatu osoba, diskutující pod přezdívkou „Pedo Peter“ ( pozn.: Pedo je zkratka pro pedofila).  Tento „Pedo Peter“ byl spojen i s Jill Bidenovou – manželkou Joe Bidena a matkou Huntera Bidena a s Maisy Bidenovou, která je sestrou Huntera Bidena a logicky tedy prezidentovou dcerou.
Data z údajného hacku iCloud Huntera Bidena vyvolávají senzaci. Zvláště v centru pozornosti je „Pedo Peter“ – přezdívka, o které se věří, že ji Bidenův potomek dal svému otci. Není to poprvé, co byl Joe Biden obviněn z pedofilie: jeho vlastní dcera si do deníku zapsala, že se musela sprchovat se svým otcem. Četné nahrávky, na kterých se Biden senior malým dětem doslova vnucuje, osahává je a čichá k nim, nyní přitahují novou pozornost.
Nebylo přesvědčivě objasněno, zda „Pedo Peter“ („Pedophile Peter“) ve skutečnosti znamená Joe Biden . Faktem však je, že nová data nejsou v žádném případě potřebná k doložení podezření z pedofilie vůči Joe Bidenovi. Protože: Síť je plná pochybných citací a více než znepokojivých obrázků, kde se Biden vnucuje mladým ženám a malým dětem zcela nevhodným a opovrženíhodným způsobem. Navíc na něj hodně prozradila i jeho vlastní dcera, která o otci psala ve svém deníku.
mnoho lidí věří, že „Pedo Peter“ je přezdívka Joe Bidena Vyhledávače zareagovaly velmi rychle a začaly výrazy v angličtině, které by jakkoli souvisely s Bidenovou pedofilií, cenzurovat.
Google a spol. by však museli udělat hodně, aby cenzurovali všechny kompromitující obrázky, výroky a informace. S tím nemohou být úspěšní, protože to je známá věc, na kterou internet nikdy nezapomíná.
Biden své sklony občas nijak  neskrývá. Na videu hovoří o tom, jak se mu děti v bazénu otíraly o jeho chlupaté nohy. Také  prohlásil: „Miloval jsem děti na klíně,  miloval jsem, když mi děti skákaly na klíně“.

Na necenzurovaných platformách, jako je Rumble, lze nalézt nespočet znepokojivých videonahrávek a kompilací. Zde je výběr:

 

 


Je zarážející, že téměř všechny děti velmi jasně ukazují, že nucená blízkost Joea Bidena je pro ně extrémně nepříjemná: dělají obličeje, odvracejí se nebo ochranitelsky zvedají ruce.  Biden tohle všechno úplně ignoruje.

Biden byl samozřejmě postupně patřičně poučen, takže i jeho excesy jsou již poněkud vzácnější. Ostatně, většina jeho vystoupení na veřejnosti je přesně naplánovaná, na což má Biden při ruce tahák, aby věděl, co má dělat.
Biden dokonce natočil jakési omluvné video v němž tvrdil, že jeho projevy jen značí, že má o lidi péči.

Ale Biden samozřejmě ve skutečnosti nezměnil své zjevné preference – pedofilie se stejně nepovažuje za léčitelnou. Příklad: Jen pár týdnů po oné omluvě na veřejnosti popadl 10letou dívku za ramena a řekl jí: „Vsadím se, že jsi stejně chytrá, jako dobře vypadáš.“ Kdo normální se podobně vyjadřuje směrem k cizí desetileté dívce? 


Joe Biden je otcem čtyř dětí. Odhalovací platformě Project Veritas se v roce 2020 podařilo dostat do rukou  deník jeho nejmladší dcery Ashley : V něm se mimo jiné zamyslela nad svou závislostí na sexu, kterou přičítala i tomu, že byla „hyper- sexualizovaná“ v dětství a dospívání. Záznam z ledna 2019 zní:

Vzpomínám si na sex s přáteli @ v mladém věku;  sprchování s tátou (pravděpodobně to není vhodné)
Lze si představit, jak vypadalo „nevhodné“ sprchování Joea Bidena s jeho dcerou. Zvláště pak, když se Ashley Bidenová obává, že tyto činy vedly i k její pozdější závislosti na sexu. Deník je podle The New York Times autentický. Kniha nezpůsobila rozruch až do roku 2021, kdy byl dům zakladatele projektu Veritas Jamese O’Keefa kvůli rozruchu kolem deníku prohledán. Stíhána by měla být i spolubydlící Ashley Bidenové, která deník našla v jejím bytě a nakonec ho prodala. Proč se úřady zabývají deníkem a ne velmi pravděpodobnou pedofilií Joe Bidena?
Sečteno a podtrženo, výběr přezdívky „Pedo Peter“, pokud se skutečně týkal Joea Bidena, nepřekvapí. Jedinou otázkou je, zda a kdy bude zahájeno seriózní vyšetřování a vyvozeny důsledky v této věci.  Americký politický a právní systém ve vztahu k oběma Bidenům evidentně selhává na celé čáře. Podle rozumných občanů by pedofilové měli být zavřeni – a rozhodně ne v Bílém domě. A každý, kdo hrdě nazývá Joe Bidena svým prezidentem nebo chválí jeho práci a typ „vedení“, by si měl při nejbližší příležitosti naléhavě lehnout na pohovku psychoterapeuta.
A nakonec nahrávka ze srpna 2021. Zde zřejmě Bidenovi „tahák“ s instrukcemi jak se má chovat, chyběl:

WHY DOES HE KEEP DOING THIS pic.twitter.com/LcQ9hS5iqq
— Caleb Hull (@CalebJHull) August 5, 2021


Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Patří přezdívka „Pedo Peter“ objevená v chatové komunikaci Huntera Bidena, jeho otci? (videa) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden