Další problém Boeingu: Letadlo bylo nuceno přistát poté, co během vzletu začalo unikat palivo (video)
RSS

Další problém Boeingu: Letadlo bylo nuceno přistát poté, co během vzletu začalo unikat palivo (video)


V posledních měsících není týdne, aby nedošlo k nějakým technickým problémům s letadly Boeing. Důvodem je jak špatný technický stav těchto letadel, tak personální politika aerolinek, které dávají při najímání zaměstnanců přednost tzv. zásadám DEI (rozmanitost, rovnost a inkluze) před odborností.
Minulý týden byl nalezen zastřelený korunní svědek proti Boeingu, který pro výrobce letadel pracoval dlouhá desetiletí a věděl, že se do letadel záměrně montovaly i závadné díly.
Jeho smrt byla prohlášena za sebevraždu, což se ostatně dalo čekat. Je to asi totéž, jako v případě desítek podivných „nehod a sebevražd“ lidí z okolí Clintonových či Obamových.
K další nehodě Boeingu došlo včera a i tentokrát muselo letadlo nouzově přistát.
Jak  uvedla NBC Bay Area, děsivá scéna se odehrála v pondělí poté, co jedno z problémových letadel výrobce, Boeing 777-300, bylo nuceno přistát kvůli úniku paliva z pravého podvozku.
K incidentu došlo pouhých 10 sekund poté, co let United Airlines 830 ze Sydney do San Francisca vzlétl. Video pořízené pozorovatelem letadla New York Aviation ukazuje jasné záběry tekutiny chrlící se z letadla.Video také ukazuje, jak posádka letadla vypouští palivo před přistáním letadla.

NBC Bay Area  hlásí , že posádka Boeingu 777-300 chvíli pokračovala nad oceánem, než letadlo otočila.
Letadlo později bezpečně přistálo zpět na letišti v Sydney. Nikdo nebyl zraněn, ale incident se nyní vyšetřuje.
Jedná se o  pátý  alarmující incident letadla Boeing za pouhých sedm dní. Například ještě horší incident se odehrál ve stejný den,  kdy bylo  zraněno 50 cestujících na firemním Boeingu 787 Dreamliner během letu ze Sydney do Aucklandu.
Důsledky se však pro společnost ještě zhoršují. Informátor Boeingu jménem John Barnett byl nalezen  mrtvý  při údajné sebevraždě v pondělí, když měl svědčit proti společnosti.
Barnett  tvrdil , že byl osobně svědkem toho, jak přepracovaní zaměstnanci montovali na montážní lince letadlům Boeingu nekvalitní díly. V některých případech byly díly vyjmuty z košů se šrotem.
Jak  poznamenává  Daily Mail, FAA odhalila, že Boeing neprošel 33 z 89 auditů během zkoušky Boeingu 737 Max. Jedná se o model, který firma plánovala aktualizovat se zpožděným modelem Max 10.
Pokud se tedy letos chystáte na dovolenou letadlem, raději si ověřte, že nepůjde o Boeing…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Další problém Boeingu: Letadlo bylo nuceno přistát poté, co během vzletu začalo unikat palivo (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden