Novozélandští lékaři posílají dopis, v němž žádají policii, aby vyšetřila úmrtí po očkování proti covidu
RSS

Novozélandští lékaři posílají dopis, v němž žádají policii, aby vyšetřila úmrtí po očkování proti covidu

Z celého světa přichází stále více hlášení o náhlých úmrtích, často i poměrně mladých lidí. O pravděpodobné příčině se v oficiálních médiích mlčí, nicméně  ozývá se již stále více hlasů, které poukazují na jasnou příčinu: genové injekce, které jsou nazývány vakcínami, i když před žádnou nemocí nebrání a nezajistí ani bezinfekčnost toho, kdo si injekci nechal aplikovat.
Nový Zéland patří k zemím, kde byl zaveden nejtvrdší „covidfašismus.“ Ostatně, není divu, vždyť premiérka Ardernová je jednou z nejpilnějších žákyň nechvalně známého Klause Schwaba z WEF. Podobně jako jiný jeho žák a oblíbenec, kanadský premiér Trudeau, tak velmi pilně  – a možná až nad jakýsi rámec – plní zadané instrukce. Není tedy divu, že právě Nový Zéland je jednou z nejproočkovanějších zemí.
Zdravotníci kteří jasně spojují vyšší úmrtnost s genovými injekcemi, již opakovaně podali trestní oznámení, policie však mlčí. Nyní se novozélandští lékaři opět rozhodli viditelně zkorumpovaný systém znovu upozornit na to, že povinností policie je některá „záhadná“ úmrtí vyšetřit…
Novozélandští zdravotníci napsali otevřený dopis úřadům, v němž žádají, aby bylo provedeno vyšetřování úmrtí, ke kterým došlo od očkování proti Covidu.
Neredigovaná verze dopisu od novozélandských lékařů „Speaking Out With Science“ (NZDSOS) se připravuje pro policii, podle tiskové zprávy .
„Existuje šokující velká zátěž úmrtí a vedlejších účinků po vakcínách Covid-19, sama o sobě a ve srovnání s jakoukoli jinou léčbou nebo vakcínou v moderní době,“ uvedl NZDSOS  ve svém prohlášení. „Hlásíme mnoho případů, které VYŽADUJÍ řádné vyšetření, jak se sluší na všechny léky, které postrádají bezpečnostní studie.“
„Naše sledovací systémy byly deaktivovány, aby se zakryl rozsah škod. Hlášení nežádoucích účinků NENÍ POVINNÉ, a to samo o sobě podkopává jakýkoli pokus vykreslit injekce jako bezpečné. CARM nebyl nikdy navržen tak, aby včas varoval před experimentálními léky zavedenými v masivním počtu,“ dodal NZDSOS.
„Děti a mladí lidé umírají a trpí zejména srdečními poškozeními (i když mnoho zdravých starších lidí také zemřelo), zatímco jejich riziko při nákaze covid-19 je obzvláště nízké. Věříme, že nám někdo lže. Představujeme mnoho případů v polovině tohoto příspěvku,“ pokračoval dopis.
„Znovu vyzýváme policii v čele s Andrewem Costerem a naše poslance, aby zasáhli na ochranu lidu,“ píše se v dopise.
„Existuje vyvíjející se humanitární krize a vláda, policie, očkovací průmysl a většina lékařů jsou ztraceni na moři. Proboha, lidi, přimějme naši policii a poslance, aby to teď zastavili!“ uvedl NZDSOS.
Dopis zdůraznil některá úmrtí, která byla vytažena z databáze občanů. Zemřelí byli většinou mladí dospělí, ale dokonce i děti. Všichni zemřeli nečekaně a náhle, podle Rio Times .
V mnoha případech byla jejich smrt způsobena krevními sraženinami v mozku nebo srdci. Níže jsou uvedeny některé z případů:
Eddie, 13 let, Wellington. Zemřel ve spánku, několik nocí poté, co se na akci setkal s některými ze svých spolužáků. pravděpodobně je to teenager, kterého  zde zmínil MOH.
Joanna, 15 let, Auckland. Maminka nahlásila smrt. Joanna se zhroutila v koupelně, srdce se jí zastavilo. Zemřela na cestě do nemocnice .
Katie, 13 let. Zemřela v říjnu 2021 v náručí táborové pomocnice asi týden po svém prvním očkování. Příčina smrti myokarditida, zpočátku diagnostikována a léčena jako astma.
Allen Tardrew, 52 let. Zvláště dojemné. Zemřel 13. prosince 2021 První injekci dostal 11.1.21, okamžitě si všiml srdeční arytmie, utrpěl těžký infarkt asi o 4-5 týdnů později. 2 dny ležel v nemocnici, kde lékaři sdělil své podezření, ale doktor nesouhlasil. Allen byl propuštěn a zemřel o 3 dny později. Požádal přítele, aby o jeho případu informoval, až zemře!
Susan, 41 let z Hokianga. Měla první injekci v květnu 2021 a o 4 dny později byla nalezena mrtvá v posteli. Příčina smrti – 3 krevní sraženiny v plicích, krevní sraženina v aortě. Koroner prohlásil, že šlo o „náhodu“ .
Robert – 21 let, Northland. Zemřel v říjnu 2021 1-2 dny po injekci. Příčina smrti krvácení do mozku a zástava srdce. Fit a zdravý aktivní muž.

Pavel, věk 52. Zemřel v říjnu 2021 2 týdny po injekci. Nalezen mrtvý v kabině nákladního automobilu.
Simon, věk 50 let. Obvykle zdravý. Zemřel náhle v práci v říjnu 2021 na srdeční selhání krátce po očkování. Podrobnosti nejsou k dispozici.
Aio, věk 16, školačka z Whangarei. Zemřela v prosinci 2021 – 2 týdny po krvácení do mozku a vytvoření krevních sraženin. Někteří nemocniční zaměstnanci se soukromě shodli, že ji vakcína zabila.
Isabella,věk 17. Zemřela v září 2021. Příčina smrti – více krevních sraženin. Zhroutila se v otcově náručí. Cítila se špatně týden po 1. injekci. O 3 dny později premiérka řekla národu v televizi, že její smrt nebyla způsobena injekcí. Koronerovo hlášení však stále nebylo zveřejněno – a ani o 9 měsíců později závěry pitvy neexistují.
Mila, věk 23. Zemřela v září 2021. Příčina smrti – krevní sraženiny. Měla druhou injekci  10 dní předtím, bylo jí špatně, měla záchvaty, po posledním záchvatu ji přítel našel na podlaze v koupelně, mrtvou. Nemocnice to popřela a řekla, že „to nemohla být vakcína“. Ale nezdůvodnila proč ne.
Karl, věk 33. Zemřel 17. května 2021. Zemřel ve spánku brzy po prvním očkování.
Annabelle, věk 38. Zemřela dvě hodiny po druhé injekci v září 2021, byla pečovatelkou a neměla na výběr – lékaři prohlásili, že špatná reakce na covid injekci způsobila srážení krve. Nemocnice údajně souhlasila, že ji očkování zabilo, ale požádala rodinu, aby podepsala, že o tom bude mlčet.
Timoteus, 33 let, z Paraparaumu. Zemřel na infarkt doma 2 dny po injekci.
Janice, 35 let, Taupare, zdravá, nalezena mrtvá v koupelně asi 12 dní po injekci.
Aneela, 30 let, zemřela náhle při porodu v Aucklandu, týden předtím dostala injekci. Bylo zjištěno, že má krevní sraženiny. Její dítě porozené císařským řezem zemřelo ve 4 dnech.
Rory Nairn, 26 let, z Dunedinu. Zemřel na myokarditidu 17.11. MOH to uznalo jako jedno ze 3 úmrtí souvisejících s očkováním. Naznačovali, že odložil vyhledání lékařské pomoci.
Piotr, 53 let, Auckland. Nalezen mrtvý svou matkou někdy krátce po první dávce. Nevysvětleno.
Manželé, South Auckland. OBA zemřeli po očkování v polovině března 2021,  12 hodin po sobě. Zůstalo po nich 5 dětí, kterým bylo přiznáno odškodnění. Jména zatajena. Právníci případ potvrzují.
Louis 29 let, nadšený fotbalista. Náhlá bolest na hrudi, zhroutil se a po tréninku zemřel. Zdravý a energický. Zůstávají po něm malé děti. Připojuje se k mnoha mrtvým sportovcům po celém světě .
Harry, 76 let, zemřel na infarkt v den vakcinace. Zanechává po sobě manželku a 4 děti.
Moana, věk 39. Zemřela 4 dny po injekci ve Whangarei v září 2021. Příčina smrti: krevní sraženina / mozkové aneuryzma.
Martin, 62 let, Auckland. Koroner ústně potvrdil, že jde o úmrtí po očkování, ale odmítl potvrzení podat písemně nebo oznámit CARM. Zanechává po sobě nešťastnou rodinu.
Ruth, 57 let, Dunedin, teenageři našli maminku mrtvou v posteli 12 hodin po první dávce. Masivní krvácení do mozku.
Simon, 59 let, náhlý infarkt v srpnu, záhy po první dávce, žádné předchozí zdravotní problémy, hráč ragby.
Filip, 50 let, z Hamiltonu, zemřel 25.8.21, 2 dny po první injekci. Tělo ihned posláno bez pitvy na kremaci, podle rodiny byli „umlčeni“.
Ray, 52 let, Auckland. Zemřel 26.5.21, po první vakcíně. Dobře kontrolovaný diabetik. Nalezen zhroucený u počítače, vedle něj nedopitý šálek čaje.
Joe, 41 let, z Aucklandu. Nalezen mrtvý policií týden po jeho první dávce. Velmi nečekané.
Páth, 79, masivní mrtvice 2 dny po druhé dávce. Některé chronické stavy, ale stabilní.
Willy, 66 let, Auckland, zemřel 21. června. Zdravý fit muž, náhlá smrt, infarkt 3 dny po druhé dávce. Nalezen na podlaze, zemřel sám.
Ashley, 70 let, Auckland. Krvácení do mozku 2 dny po druhé dávce 14.8.21.
Violet, 72 let, Napier, zemřela na krvácení do mozku 14.6.21. 2 dny po druhé injekci. Zpráva CARM nebyla předložena.
Martin, 65 let, Papakura, zemřel 5 dní po první dávce na mnohočetné krevní sraženiny v mozku. Fit, sportovec.
Jake, 51 let, zemřel 30.12.21 doma v Dunedinu, záhy po injekci, soused zaznamenal nezřetelnou řeč. Mrtvice.
Curtis, 71 let, Wellsford, neočekávaná náhlá smrt doma 3 dny po injekci.
Mike, 47 let, Wanaka. Náhle zemřel v práci, neznámá příčina, 3 dny po první dávce. Rodina uvedla, že jim bylo řečeno, že musí mlčet, ale věří, že ho zabila vakcína.
Matt, 59 let, Masterton, zemřel při těžbě dřeva, týden po první dávce. Infarkt.
Basil, 57 let, řidič kamionu v Queenstownu, infarkt 5 dní po svém prvním očkování. Lékaři žádost o pitvu zamítli. Rodina vyjádřila obavy, že jeho smrt bude ututlána.
Royce, 42 let, žijící v Melbourne, zemřel 26 dní po druhé dávce v srpnu ’21.
Michaela, 22 let, žijící ve Francii (narodila se na NZ), náhlá smrt 9 hodin po druhé dávce.
Ngaire, 64 let, Dannevirke. Zemřel v nemocnici několik týdnů po druhé injekci, neurologické příznaky. Dříve v dobrém zdravotním stavu.
Max, 49 let, Christchurch, náhlá smrt v práci 22. května záhy po druhé dávce.
Keith, 68 let, Canterbury, spadl ze žebříku ihned po přeočkování, ale pitva neukázala žádná zranění, zaviněná pádem, která by vysvětlila jeho smrt. Možná srdeční zástava nebo mrtvice vedoucí k pádu?
Maureen, 61 let, Timaru, zemřela v únoru ’22. Vůbec se necítila dobře po první i druhé injekci, dostala třetí posilovač, po němž jí již bylo velmi zle, zemřela o 2 týdny později.
Gregory 57, dlouhodobě hospitalizován, 7 dní po první dávce, náhlá smrt. IHC pacient, postrádal schopnost souhlasu.
Horác, 91. Starší, ale stabilní. Těžká mrtvice do 24 hodin od injekce, zemřel o 4 dny později v nemocnici Rotorua.
Ivan, 75 z Turangi, zemřel v lednu ’22. Zdravý člověk, zhroutil se a zemřel v křoví ihned po posilovači. Rodina volá po pečlivém vyšetřování.
Merv, 50 let, Taranaki. Zdravá, ale zemřela ve spánku brzy po druhé injekci.
Elizabeth, 65 let, zdravotní sestra, zkolabovala z krevních sraženin jen několik hodin po první dávce v dubnu ’21.
Robynne, 57 let, z Foxtonu, náhle zemřela den po přeočkování, neočekávaně.
Karl, 63 let, Fielding, zemřel 2 týdny po druhé dávce po srdečním záchvatu.
A mnoho dalších, zbytek si můžete přečíst  zdeVýzva NZDSOS k policii je uvedena níže:
Nestačí se schovávat za zjevně kontrolované, zkrachovalé nebo zkorumpované vládní instituce.
Jste zde, abyste bránili veřejné blaho.  Předpokládá se, že poznáte zlo od dobra; lež z pravdy.
Ignorovali jste  3 otevřené dopisy od našich právních kolegů, kteří diskutovali o škodlivosti vakcín a tvrdili, že došlo k vážné kontaminaci vakcínou. Důkazy, které jsme předložili a které tvrdí totéž a naznačují trestní zanedbání ze strany regulátora Medsafe, byly popřeny policejními veliteli, kteří tvrdí, že nedosahují standardu představujícího újmu. O kolik horší by to mělo být? Ano, je to všechno skutečně „absurdní“. Skrývají se za odpovědností Medsafe vyšetřovat, ale odmítají jednat tváří v tvář jeho nečinnosti. Jak jsme již řekli dříve, váš očkovaný personál patří k občanům, kteří dostávají tyto kontaminované produkty.
Tvrdíme, že lidé ze seznamu zemřeli v důsledku selhání regulace, jak víte. V souhrnných zprávách o úmrtích (představujících třetinu z více než 450 dostupných) uvidíte, že existují některá obvinění, že se odborníci a policie odchylují od obvyklých procesů, které by měly následovat po možné smrti z lékařského ošetření. Samozřejmě, neredigovaný seznam, který vám dáváme, je naprosto důvěrný, s výjimkou případů, kdy je to nutné pro vaše formální vyšetřování.
Pokud se jedna lidská bytost může chovat kompromitovaně v organizacích, kde kontrola a zastrašování klesají shora, je velmi pravděpodobné – dokonce nevyhnutelné – že mnoho dalších tak učiní také, což umožní celosystémovou tajnou dohodu, která nemusí být zřejmá jednotlivým aktérům, kteří se považují za „jen kolečko v soukolí“. Někteří z těchto lidí cítí osobní nebo kolektivní vinu, takže pak už jde jen o instinkt pokračovat v tom dál a mlčet, umožněný jejich nadřízenými. Už jsou v tom příliš hluboko, než aby se v této fázi stáhli nebo promluvili. Hovořili jsme s několika pracovníky, kteří jsou přesvědčeni, že jejich životy by byly ohroženy, pokud by s pravdou vyšli na veřejnost, a to i v případě zákonů na ochranu oznamovatelů. Několik z nich tvrdí, že mají pro tyto názory precedenty, což je pro nás skutečně šokující. Kéž mají tito lidé bezpečnou arénu, ve které mohou brzy vyprávět své příběhy.
Spousta důkazů se dostala do spisu číslo 220215/0669. Zde je několik dalších. Tvrdíme, že došlo k podvodu v testu PCR. Tento důkaz je nyní rok starý, ale Dr. Jessica Rose, statistička, právě použila stroj Wayback, aby ukázala v reálném čase čištění usvědčujících důkazů o předběžném plánování .
Tady doma, prostřednictvím žádostí podle zákona o oficiálních informacích; sledováním průběhu jednotlivých zpráv pro CARM; a výslechem zúčastněných osob říkáme, že existuje dostatek podvodů, popírání, mlžení a neprůhlednosti, abychom měli podezření na zakrývání důkazů o škodách, a to až po mazání zpráv o poškození zdraví podaných pacienty přímo Medsafe a samotnému MZ. Víme, že MZ předběžně prověřuje zprávy o vedlejších účincích a některé maže, než zbytek pošle Do Centra pro monitorování nežádoucích účinků drog (CARM), soukromé organizace vedené profesorem Michaelem Tatleym na Otago University. On i MZ říkají, že ten druhý má konečnou odpovědnost za připsání vedlejších účinků vakcíně, ale existují další jednotliví hráči, výbory a zjevné mechanismy „černé skříňky“, které věci dále komplikují.
Pokud byste chtěli, mohli byste jednoduše prošetřit vládní registr očkování proti Covidu (CIR) a křížově zkontrolovat registr narození a úmrtí. Nebo to uděláme, pokud nám pomůžete získat přístup k nezpracovaným datům. Ale vidíme, že jste zaneprázdněni náborem svých nových „Covid vymahačů“, kteří začnou 1. září. Nebylo by lepší vyškolit více detektivů, aby vyšetřili všechna tato úmrtí a potrestali za to nějaké zločince? Nebo jsou nějak chráněni?
Otevřený dopis si můžete přečíst  zde .
 

Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Novozélandští lékaři posílají dopis, v němž žádají policii, aby vyšetřila úmrtí po očkování proti covidu se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden