Ve Francii se protestovalo proti Macronovu válečnému štváčství: „Macrone, nechceme vaši válku!“ (video)
RSS

Ve Francii se protestovalo proti Macronovu válečnému štváčství: „Macrone, nechceme vaši válku!“ (video)


Válečné štváčství Macrona se Francouzům rozhodně nelíbí a vyjadřují to jak prudkým pádem preferencí jeho strany, tak protesty v ulicích. Macron svým válečným štvaním rozhodně nehovoří za většinu Francouzů, ale za své páníčky, kteří ho dostali „na trůn.“
Tento poskok Rothschildů se dosud od svých výroků, ve kterých naznačil, že by mohla být na Ukrajinu vyslána francouzská pozemní vojska, nedistancoval, naopak, stále si za nimi stojí.
Proti Macronovi se opět vyhradili generálové – tentokrát jde o 12 generálů , zřejmě již těsně před penzí.
Když totiž přišli francouzští generálové s výzvou naposledy, většina byla záhy potrestána. Tehdy Macrona upozornili na to, že země směřuje k občanské válce, nyní ho varují před válečným štvaním.
A také obyčejní Francouzi dávají vědět, že se jim Macronovy řeči nelíbí.
V sobotu proto vyrazili odpůrci Macrona a jeho válečného štváčství do pařížských ulic. Demonstranti skandovali:
„  Macrone, my nechceme a nebudeme bojovat ve vaší válce!  “

«  #Macron ta guerre on n’en veut pas ! Macron ta guerre on ne la fera pas ! » hurlent des milliers et des milliers de Français ce jour à l’appel des Patriotes ! (cf vidéo )
Et ils sont où les autres partis politiques ? Aux abonnés absents comme d’habitude, comme sur le… pic.twitter.com/TT9vlWG7SB
— Florian Philippot (@f_philippot) March 16, 2024
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 5 Průměrně: 5 ]Článek Ve Francii se protestovalo proti Macronovu válečnému štváčství: „Macrone, nechceme vaši válku!“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden