Také Kanada chce po vzoru Nizozemska zlikvidovat zemědělství
RSS

Také Kanada chce po vzoru Nizozemska zlikvidovat zemědělství

Kanadská vláda je podobně jako ta nizozemská pod velmi silným vlivem WEF – Schwabova Světového ekonomického fóra, ale i dalších globalistických organizací. To bylo vidět i v době covidových restrikcí a při demonstracích kamioňáků. Zdá se, že nyní čekají Kanadu další protesty, tentokrát zřejmě především zemědělců. I oni mají podobně, jako zemědělci nizozemští, přijít o svoji jedinou obživu, která se i zde mnohdy dědí z generace na generaci.
Potvrzuje se tak to, co mnozí z nás už delší dobu víme. Postihne to dřív či později všechny. Začíná se však především tam, kde je nejvíc farem a postupně se půjde i na další země. Kdo patří ke stejnému „bloku“ podporovatelů plánů Agendy 2030, ten podobným krokům neunikne. Lidstvo již přespříliš trpí „Stockholmským syndromem“, takže si většinou dokonce dobrovolně volí ty, kdo je později zničí. A pokud by volby neměly dopadnout tak, jak je třeba, pak se zakročí – třeba jako v USA.
Zatímco v Nizozemsku dochází rovnou k vyvlastňování, v Kanadě na to jdou přes omezení využití hnojiv, což je cesta, která má dovést farmáře k postupnému bankrotu. A nakonec je celkem jedno jakých hnojiv, vždyť i těch organických bude málo, když se musí drasticky snížit chovy dobytka, neboť krávy přece příliš prdí…
Nejen přisluhovači WEF v nizozemské vládě, ale i ti v kanadském hlavním městě Ottawě pod vedením premiéra Trudeaua počítají s likvidací zemědělství. A to ve jménu zlověstné klimatické politiky, kterou prosazuje Světové ekonomické fórum.
V Nizozemsku se farmáři už několik týdnů stahují na barikády, aby protestovali proti katastrofální klimatické politice vlády.  Politika prosazovaná Světovým ekonomickým fórem (WEF) má pod rouškou snižování produkce oxidů dusíku fakticky za cíl způsobit konec zemědělství v zemi. Protože i když  květnatá slova „transhumanistů“ hovoří o zelenější potravinové ekonomice, vládní plány ukazují zásobu potravin, která bude stačit jen pro pár lidí. Nicméně i depopulace je často používaným výrazem globalistů.
Stejně jako v Nizozemsku počítá  kanadská vláda  s výrazným snížením emisí oxidů dusíku z hnojiv. Do roku 2030 by se měly snížit alespoň na úroveň, která existovala před rokem 2020. Toho má být dosaženo omezením používání uměle vyrobených dusíkatých hnojiv. Ale podle portálu „  Fertilizer Canada  “ by to mohlo nejen výrazně snížit produkci potravin, ale také zničit živobytí mnoha farmářů:
Celkové snížení emisí stanoví strop celkových povolených emisí z hnojiv, který je 30 % pod úrovní roku 2020. Vzhledem k tomu, že výnos kanadských plodin přímo souvisí se správnou aplikací hnojiv, vede to k omezení kanadské zemědělské produktivity výrazně pod úrovní roku 2020.  Odhaduje se, že absolutní 30% snížení emisí pro farmáře, který pěstuje 1 000 akrů řepky a 1 000 akrů pšenice, znamená snížení zisku o přibližně 38 000 až 40 500 USD ročně. V roce 2020 západokanadští farmáři vysadili přibližně 20,8 milionu hektarů řepky. Na základě těchto čísel by se kumulativní příjmy z řepky z farmy  mohly snížit o 396 milionů USD na 441 milionů USD ročně. U pšenice by mohli zemědělci zaznamenat pokles o 400 milionů dolarů.
Fertilizer Canada

Canada – Toronto [Jul 9, 2022] CANADIANS SUPPORTING the DUTCH FARMERS . #Freedom pic.twitter.com/WZwyPY6QVi
— talk•time (@zoominfire1) July 11, 2022

Mezitím přichází morální podpora nizozemským farmářům také z Kanady. V Torontu vyšli lidé do ulic s kanadskými a nizozemskými vlajkami a projevili tak své sympatie Nizozemcům. Ostatně i oni se učili od kanadského „Freedom Convoy“.
 
 
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 2 Průměrně: 4.5 ] Článek Také Kanada chce po vzoru Nizozemska zlikvidovat zemědělství se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden