Co by znamenal jaderný útok mezi Ruskem a Západem: Devastace planety (video)
RSS

Co by znamenal jaderný útok mezi Ruskem a Západem: Devastace planety (video)


Hlavní důvod, proč podobný scénář ani v nejmenším neočekávám, je právě ten, že ti, kteří skutečně řídí svět, jej chtějí sami pro sebe, ale pokud možno co nejméně poškozený.
V případě jaderné války by byla naše planeta po velmi dlouhou dobu neobyvatelná – a šlo by o mnoho generací. Přežila by jen hrstka lidí na jižní polokouli, ale i ta by jen živořila.
To je snad jasné každému, včetně těch, kdo skutečně řídí svět. Pro ně je mnohem pohodlnější vyhubit část „zbytečných jedlíků“ tak, aby byly materiální škody mizivé.
A jak jsme viděli nedávno, kdy si lidé ochotně nechali do svých těl aplikovat experimentální látku, podobné depopulační prostředky zde skutečně jsou.
Stačilo by vyrobit něco mnohem „účinnějšího,“ co by bylo podáno v případné příští vyhlášené pandemie. Pokud vše patřičně zpropagují politici a média, úspěch bude zaručen.
Tento scénář je podle mne mnohem pravděpodobnější než jaderná válka, která by pro ty „nahoře“ nebyla žádným přínosem.
Když se tedy podíváte na simulaci případné jaderné války, pak je celkem jasné, že to není něco, oč by mohli ti, kdo ovládají svět, stát. Pokud válka, tak může skončit u konvenčních zbraní, případně půjde o války občanské, k čemuž mají ostatně jak USA, tak mnohé evropské země slušně nakročeno.
Video je tentokrát z americké provenience, což je také důvod, proč je v simulaci první jaderný úder přisouzen Rusku. Podstatné na videu je především to, že jasně ukazuje, že jaderná válka je skutečně něčím, co není v zájmu celého lidstva  včetně globálních elit.
Američané předpokládají , že by Rusko mohlo na Ukrajině použít taktickou jadernou zbraň, a proto se na takový scénář „důkladně“ připravili.
Konfrontace mezi dvěma supervelmocemi, která zahrnuje použití jaderných zbraní, by mohla mít za následek smrt nejméně 85 milionů lidí jen během prvních 45 minut jejich použití.
Severní Amerika, Evropa a Rusko by byly téměř úplně pokryty stopami jaderných výbuchů.  Přímé dopady jaderné války by byly hrozné: výbuchy, požáry a radiace. 
Kouř z požárů zapálených výbuchem jaderných zbraní ve městech a průmyslových zařízeních by blokoval sluneční světlo, což by mělo za následek tmavé, chladné a suché povrchové podmínky a jadernou zimu.
Americké odvetné plány v případě jaderného útoku zahrnují plán, podle kterého by USA zaútočily na 200 velkých ruských měst mezikontinentálními balistickými střelami ze vzduchu a ponorek. 
Asi 45 milionů Rusů by bylo zabito během prvních 45 minut a dalších 56 milionů v následujících dnech a týdnech kvůli požárům a radiaci.
Rozsáhlé použití jaderných zbraní, které mají hlavní mocnosti k dispozici, by se však rovnalo zničení planety.
Vědci ukazují, že i když byste mohli přežít jadernou válku, která by se vedla výhradně na severní polokouli, kdybyste žili v Argentině, Austrálii nebo na Novém Zélandu, dopad takové katastrofy na obchod s potravinami a zemědělství by byl stejně smrtelný.
Spojené státy mají 3 750 jaderných hlavic, zatímco Putin ovládá asi 5 580 hlavic. USA mají v současnosti 2000 jaderných hlavic, které byly vyřazeny z provozu a mají být demontovány.Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Co by znamenal jaderný útok mezi Ruskem a Západem: Devastace planety (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden