Peter Weis: Nové závažné informace
RSS

Peter Weis: Nové závažné informace

V súvislosti s novými informáciami, ktoré tento týždeň prenikli na verejnosť a ktoré dopĺňajú kontext môjho pohľadu na vakcínu proti kovidu ako  biologickú zbraň , podávame s kolegami trestné oznámenie na GP SR pre podozrenie zo spáchania TČ zločinov proti ľudskosti.
Čo je nové?Po prvé , video kolegu advokáta Dr. Fuellmicha z Nemecka (v spolupráci s Dr. Wodargom a Dr. Yeadonom) o zladení konania spoločností vyrábajúcich vakcíny pri distribúcii jednotlivých šarží, ktoré majú spôsobovať viac nežiaducich účinkov ako iné, vykazujúc tak znaky kolúzneho správania  TU .
„Tohle nemůže být náhoda.“ Experti odhalili nesrovnalosti se šaržemi covid očkování
Po druhé:   tweet  Pfizeru cca rok pred vypuknutím pandémie v zneníSpráva hovorí o spolupráci Pfizeru so spoločnosťou Alipay (súčasť konglomerátu Alibaba).Vysoký štátny úradník Ministerstva zahraničných vecí SŠA  Christopher Ford  sa o Alibabe  vyjadril , že spol. Alibaba sa podieľala na „výskume, výrobe a opravách zbraní a vybavenia pre Ľudovú oslobodzovaciu armádu“ a má „dlhú históriu spolupráce“ s čínskou „štátnou bezpečnostnou administratívou“.Pfizer sa vo výročnej správe vyjadril  nasledovne :Používame platformu Alipay, ktorá má v Číne viac ako 700 miliónov aktívnych používateľov, aby sme poskytli veľmi potrebné vzdelanie o chorobách a očkovaní. Okrem toho, s cieľom pomôcť Číne dosiahnuť jej ambiciózne ciele do roku 2030 znížiť detskú úmrtnosť, skúmame využitie platformy pre mobilné platby na zlepšenie pohodlia v čínskych očkovacích centrách, ako aj možnosti platieb na splátky, ktoré môžu znížiť finančnú záťaž pre rodiny s nízkymi príjmami.The New York Times  sa k spolupráci vyjadril ( bavíme sa o období roku 2018 ):„Po tom, čo používatelia vyplnia formulár na Alipay s osobnými údajmi,  softvér vygeneruje QR kód v jednej z troch farieb. Zelený kód umožňuje jeho držiteľovi neobmedzený pohyb. Osoba so žltým kódom môže byť požiadaná, aby zostala doma sedem dní. Červená znamená dvojtýždňovú karanténu.V Hangzhou je takmer nemožné zaobísť sa bez toho, aby ste ukázali svoj kód Alipay. Bannery v štýle propagandy pripomínajú všetkým pravidlá:  „Zelený kód, cestuj slobodne. Červená alebo žltá, okamžite sa ohláste.“Spol. Alibaba bola nedávno potrestaná Komunistickou stranou za to, že nedodržala zákony vyžadujúce, aby spoločnosť uprednostňovala  záujmy režimu pred svojou povinnosťou hlásiť svetu kritické zraniteľné miesta v oblasti kybernetickej bezpečnosti.Väčšina z nás počula o  „vakcinačných pasoch“  až pri „pandémii“, keď rôzne vlády začali zdôrazňovať požiadavku „očkovacích pasov“ na cestovanie do iných krajín alebo ako podmienku prístupu k využívaniu služieb.Bol vojensko-priemyselný komplex nahradený farmaceutickým? Cui bono? Začínate chápať naoko nezmyselný a nepochopiteľný boj Trumpa prostredníctvom zvýšenia sadzieb cla na čínsky dovoz? Len tak ďalej a rok tigra sa bude niesť v znamení stúpania cien drahých kovov a fotovoltiky. A to až kým väčšina túto tragikomédiu neprekukne.A po tretie:  DARPA (bez toho, aby sme sa na tom dohodli) potvrdila naše obavy a zistenia ohľadne gain of function (link  TU ). Peter Weis
Článek Peter Weis: Nové závažné informace se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden