Ministr financí SR Matovič čelí další kritice, očkovací bonus dostávají mrtví, na živé nezbylo
RSS

Ministr financí SR Matovič čelí další kritice, očkovací bonus dostávají mrtví, na živé nezbylo

Slovenští politici v čele s ministrem financí Igorem Matovičem šli cestou finanční motivace seniorů k očkování. (Foto: Facebook)
Návrh byl doprovázen bouřlivou kritikou, ke které se teď připojili nespokojení důchodci.Peněžní poukazy totiž chodí mrtvým a živým je pošta kvůli nedostatku financí nevyplácí. Informuje o tom slovenský deník Pravda.Deník uvádí, že jejich redakce obdržela několik stížností. Na pobočkách pošty v hlavním městě Bratislavě jim bylo řečeno, že finanční odměnu 300 eur jim vyplatit nemůžou, nakolik peníze prostě nemají.Kromě toho nezařazený poslanec Miroslav Kollár a primátor Hlohovce upozornil na další skutečnost. Poukaz na 300 eur přišel jeho zesnulé tchýni.„Pane Matoviči, poslali jste právě mé tchýni poukaz na těch vašich slavných 300 eur. I jste jí poděkovali za příklad, který dala jiným lidem ve svém okolí. A že jípřejete pevné zdraví,“ uvedl Kollár na sociální síti.Podle něj to pevné zdraví má háček: „Jenom s tím pevným zdravím to bude asi problém. Před měsícem zemřela. Pohřbili jsme ji týden před Vánoci. Týden po novém roce dostala z vašeho ministerstva přání pevného zdraví,“ uvádí dál předseda mimoparlamentního hnutí Spolu.Toto přání ze strany Matoviče Kollára rozzlobilo.„Pane Matoviči, víte, co potřebuje rodina, která nejen v takovém emotivním čase, jakým jsou Vánoce, nečekaně ztratí svého blízkého? Potřebuje klid, aby se mohla vypořádat s takovým traumatem. Ne vaše infantilní poděkování s přáním pevného zdraví pro mrtvou,“ dodává.V závěru děkovného dopisu, který obdržela rodina, stojí: Ministerstvo financí – správce našich společných financí. Kvůli tomu se nezařazený poslanec ostře opřel do nefungujících institucí a diletantismu ministerstva.„To myslíte to ministerstvo, které posílá poukazy a přání pevného zdraví lidem, kteří už nejsou na tomto světě? A toto je pouze jeden z příkladů selhávajících institucí v důsledku vašeho chaosu a diletantismu. Nekrást nestačí, třeba vědět i něco dělat,“ kritizuje resort.Poté Kollár promluvil i k samotnému ministru financí Matovičovi, jemuž patří nápad vyplácet peníze očkovaným seniorům.„Myslím si, že vy máte jak se říká vyoperovanou hanbu. Ale i tak vás prosím, jděte se konečně někam do kouta tiše hanbit a už odtud nevylezte. Dříve, než tuto pěknou zemi definitivně zničíte,“ uvedl Kollár.V závěru vyzval zaměstnance ministerstva, aby si aktualizovali údaje z evidence obyvatel. Protože by to tímto případem nemuselo skončit.Zdroj: snews.com
Článek Ministr financí SR Matovič čelí další kritice, očkovací bonus dostávají mrtví, na živé nezbylo se nejdříve objevil na AC24.cz .


Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Nejčtenější za týden