Byl bývalý japonský premiér Šinzo Abe dalším odpůrcem genových vakcín, který musel být umlčen?
RSS

Byl bývalý japonský premiér Šinzo Abe dalším odpůrcem genových vakcín, který musel být umlčen?

Jistě jste již slyšeli o podivných úmrtích několika vládců, kteří se rozhodli nejít cestou „Fauciho a Gatesova“ covidismu, tedy využívat politiku lockdownů, roušek a posléze očkování, přičemž zákaz léčby měl za cíl vygenerovat co nejvyšší čísla mrtvých. Manipulace jak s čísly tak s testy pak měly za cíl vyvolat paniku.
Ve všem jela i poplatná korporátní média a úplatní „odborníci“ příliš se nelišící od nechvalně známého Mengeleho. Přesně titíž „odborníci“ pak tvrdili, že jediná možná léčba je experimentální látka, které zcela nesprávně říkají „vakcína“. Vládci, kteří tuto politiku nepodpořili, pak jakoby „náhle“ zemřeli.
Jak se nyní ukázalo, tak k velmi urputným odpůrcům genových přípravků, nazývaných „covid vakcíny“ patřil i bývalý japonský premiér.
Pravděpodobně jste již slyšeli o atentátu na bývalého japonského premiéra Šinzó Abeho, který byl zastřelen během nedávného předvolebního shromáždění. Co však možná nevíte, je, že Abe byl nelítostným bojovníkem za svobodu za zdraví, vystupoval proti „vakcínám“, zákazům a dalším formám covidové tyranie a právu lidí na podporu užívání ivermektinu a dalších léků, které jinde zakazovali, aby prosadili neúčinné „vakcíny“.
Abe byl nejdéle sloužícím japonským premiérem a byl nazýván „titánem antikomunismu“. V posledních měsících svého funkčního období v roce 2020 se skvěle postavil proti zavedení autoritářského systému COVID, díky kterému je Japonsko v mnohem lepším stavu, pokud jde o veřejné zdraví, než mnoho jiných zemí, které se střemhlav vrhly do tyranie.
„Abe se postavil proti hraničním kontrolám a odložení olympijských her v Tokiu a před odchodem z úřadu si přál, aby oficiální klasifikace COVIDu jako infekční nemoci byla snížena na stejnou úroveň jako chřipka,“ píše Michael P. Senger na svém podcastu. „Za to se Abe dostal pod stále větší palbu doma i v zahraničí.“
Od doby, kdy Abe odešel z úřadu, se Japonsko přiblížilo mezinárodním standardům, to znamená, že se stalo státem, kde nastoupily stejné represe jako kdekoli jinde, včetně vnucování „vakcín.“
Za jeho předsednictví Japonsko získalo geopolitickou důležitost na světové scéně, zejména jako protiváha Číny. Už jen z tohoto důvodu má jeho smrt velký symbolický význam.
Jak si možná vzpomínáte, bývalý tanzanský prezident Dr. John Magufuli záhadně zemřel v dubnu 2021, zřejmě z důvodů podobných Abeově vraždě. Magufuli měl s bývalým japonským premiérem mnoho společného – byl zarytý antikomunista a stejně jako Abe vzdoroval Covidové tyranii.  
Zeptejte se kteréhokoli Afričana, co se mu stalo, a okamžitě vám řekne, že byl zavražděn.  Přitom západní mainstreamový tisk ho rád vykresloval jako podivína.“
Magufuli byl také první, kdo světu ukázal, že testy PCR jsou podvodné a v žádném případě nejsou přesným ukazatelem onemocnění. Otevřeně si dělal legraci z testů tím, že ukázal kozu, papáju a různé neživé předměty testované „pozitivně“ na COVID pomocí PCR testů.
„Máme bratrance, kteří tam žijí a navštívili nás letos v létě,“ napsal jeden muž, žijící v USA, o situaci v Tanzanii. „ Když sem přijdou, cítí se jako v blázinci, protože v Tanzanii se žije úplně normálně. Když do jejich vesnice přišla dočasná prezidentka Hassanová, uvítal ji dav skandující „žádné vakcíny“.
Dosud se údajně nepodařilo zjistit, jaký byl motiv atentátníka. Mohlo jít samozřejmě jen o jeho zarytého politického odpůrce, ale pokud se připravuje další pokračování covidového (či nějakého jiného) divadla a hrozilo by, že bude Abe opět zvolen, nelze zcela zavrhnout i tu možnost, že jeho zvolení bylo právě z tohoto důvodu třeba zabránit…
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Byl bývalý japonský premiér Šinzo Abe dalším odpůrcem genových vakcín, který musel být umlčen? se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden