Francouzský Parlament, kde již nemá Macron většinu, zamítl povinné covid pasy
RSS

Francouzský Parlament, kde již nemá Macron většinu, zamítl povinné covid pasy

Jak jistě víte, tak v nedávných parlamentních volbách si vedla strana RN Marine le Penové výtečně a získala rekordní počet křesel. Macron měl dosud parlamentní většinu a tentokrát ji ztratil, neboť  všechny další uskupení a strany, které se do francouzského Parlamentu dostaly, mají  většinu.
Macron je kovaný „covidfašista“, v minulosti nařídil například povinné očkování zdravotníků a dalších profesí, přičemž 15 000 francouzských zdravotníků muselo od svého povolání odejít, neboť si experimentální vakcínu odmítli aplikovat. Nyní chtěl Macron opět zavést po celé Francii povinné covid pasy při cestě za zábavou, do restaurací, kin, divadel, klubů nebo pro využití různých služeb jako kadeřnictví, ale i pro místní dopravu.
Podobné podmínky, které ze života neočkované bez jakéhokoli racionálního důvodu vylučují, se opět začínají v některých zemích zavádět a Macron jednoduše nechtěl zůstat pozadu…
Rassemblement National Marine Le Penové a republikáni ze strany bývalého prezidenta Sarkozyho hlasovali ve francouzském parlamentu proti lékařské tyranii a Macronovi.
„Hlasovali proti hloupému zákonu. Macron chce znovu zavést covid pas, který byl nezbytný pro vstup do restaurace a pro cestování,“ řekl pro Bannon’s War Room francouzský europoslanec Jerome Rivière  .
Macron už nemá většinu a pro schválení očkovacího pasu už není parlamentní většina. „Nyní se tak poučil, že někteří politici dodržují své sliby,“ řekl Rivière.


Poukázal na to, že levicové strany před dvěma týdny v Evropském parlamentu hlasovaly pro covid pas (více jste si o hlasování mohli přečíst zde ). Když Rivière a jeho kolegové konfrontovali tyto strany ohledně jejich volebního chování, zástupci těchto partají tvrdili, že udělali chybu a stiskli špatné tlačítko.
Dokonce poslali dopis do Evropského parlamentu, že udělali chybu. „Neuvěřitelné,“ odpověděl Steve Bannon.
„Ve francouzském parlamentu už nemohli udělat další chybu,“ zdůraznil Rivière. „Takže museli dodržet slovo.“
„Většina francouzských politiků už tento průkaz nechce,“ řekl europoslanec. „Den před oslavami útoku na Bastilu, povstali za svobodu,“ dodal Bannon.
K uvedeném jen dodávám, že my bychom zřejmě podobné štěstí neměli. Drtivá většina našich poslanců patří k zastáncům covid pasů, což bylo znát právě i na výše zmíněném hlasování v EP, kde zástupci všech našich současných parlamentních stran – vyjma SPD – hlasovali pro covid pasy. V českém Parlamentu by hlasování dozajista dopadlo podobně….
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 1 Průměrně: 5 ] Článek Francouzský Parlament, kde již nemá Macron většinu, zamítl povinné covid pasy se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden