Proč nám to ti Rakušané dělají?
RSS

Proč nám to ti Rakušané dělají?

FRENKIE
26. dubna 1933 založil Hermann Göring na příkaz rakouského rodáka z Braunau Adolfa Hitlera státní tajnou policii Geheime Staatspolizei, zkráceně Gestapo. Posláním této politické policie bylo vyhledávat, zajišťovat a případně i likvidovat osoby a skupiny, které by mohly ohrožovat fungování III. říše. V Praze si tato bohulibá instituce otevřela úřadovnu v Pečkově paláci a stala se v Protektoratu Böhmen und Mähren tak populární, že pražská ústřední úřadovna na příkaz Hanse-Ulricha Geschke placenou inzercí v dobovém tisku žádala české udavače o zmírnění tempa udávání, prostě nestíhali i když si otevřeli pobočku u Havlů v Lucerně. Jen tak mimochodem, když Němci hledali teroristy, kteří hodili bombičku na auto zastupujícího říšského protektora tak Kaja Čurda šel své kamarády teroristy napráskat právě na Gestapo, první udáníčko na běžnou policii nezafungovalo.
Rok se s rokem sešel a další Rakušan, tentokráte Vít založil také politickou statní a elitní policii, která a teď si dovolím Rakušana citovat je určena na boj „ proti extrémistům, teroristům a různým proruským švábům “. Jak vidíte zaměření politické policie obou Rakušanů je stejné. Metody, stavění na udavačích budou také stejné. Snad Vítek najde odvahu a své nové elitní hrdiny umístí do Pečkova paláce. Důvodů je celá řada, udavači jsou na tuto adresu zvyklí, z jedné strany je vchod z ulice Politických vězňů a z druhé strany z ulice Washingtonova, čímž je jasné k čemu udání povede a v čí řiti jsme až po fialové uši zabořeni. V neposlední řadě ten Pečka nebyl žádný Pečka, ale Julius Petschek , měl bratra Ignáce a oba to byli německy mluvící židi jak poleno, co by mohlo konvenovat ukrajinskému zelenému židu. Jak vidíte ani za protektorátu tu nebyl žádný nacismus, i to Gestapo sídlilo u žida v baráku.
28.února 1942 do Prahy z Vídně doputovala výstava „Sovětský ráj “ „Das Sowjet Paradies“ . Výstavu zahájil státní tajemník Úřadu říšského protektora Karl Hermann Frank, který poděkoval vůdci, Pepíčkovi Goebbelsů a Reinhardu Heydrichů za úsilí, které umožnilo obyvatelům protektorátu shlédnou tuto skvělou výstavu poražené Sovětské vojenské techniky, ruské bídy a samozřejmě hrdinství vojáků Wehrmachtu a zbraní SS, kteří statečně bránili Evropu před ruskou hrozbou.
Rok se s rokem sešel a náš Rakušan v Praze otevřel putovní výstavu zničené Ruské vojenské techniky, výstavu jsem neviděl, a tak nevím, zda Vítek také vystavuje ruskou bídu nebo přímo zařadil sekci pro ruské nebo s ruskými šváby. Ale rád bych Vítka upozornil, když se otevírala výstava prvního Rakušana Heydrichovi zbývalo 96 dní života, do kapitulace 6. armády polního maršála Pauluse u Stalingradu zbývalo 11 měsíců, Karl Herman skončil na popravišti, tehdejší ministr vnitra Richard Bienert skončil pro kolaboraci s nacisty před soudem a jak skončil první Rakušan snad netřeba připomínat.
Marně přemýšlím, k jakému chucpe bych přirovnal výše uvedené. Britský deník Daily Mai přiznává, že ukrajinská armáda přichází měsíčně o 20,000 vojáků, kteří padnou, jsou zraněni zajati nebo utečou, po Ukrajině pobíhají náhončí ochotní na ulicích odlovit a násilím odvést do armády kohokoliv kdo vypadá, že nezemře dříve, než ho navléknou do zelených podvlíkaček a dají mu lopatku, aby bojoval za Banderu a zeleného hrdinu. Do toho zelený kokainista sní o zázračných západních zbraních a milionové armádě. Nic mě nenapadá, asi si budu muset přečíst tisk z dubna 1945, ale obávám se, že takové hlody, jaké se produkují dnes, ani tam nenajdu. Jediné pozitivní na celé situaci je, gynekoložka Ursula von der Leyenová konečně udá své těhotenské armádní uniformy, kterých má německá smetáková pěchota plné sklady. Zelený kokainista začal do své snové milionové armády násilím odvádět i ženy, které nestihli nebo nechtěli požádat o ruské občanství, které nově může získat kdokoliv z Ukrajiny. Snad tuto možnost získají v dohledné době i obyvatelé ČUR, když pro nic jiného tak za Pjotra Fialenka a Rakouského Vítka bychom si jí zasloužili, možnost zajet se v zimně ohřát na Sibiř by nebyla k zahozeni. Mráz dnes přichází z Brusele.
Rozloučíme se ujištěním, Ukrajina vítězí!
Pokud se potkáme v Pečkově paláci, pamatujte si. Bandera byl hrdina a budoucnost v EU patří černým a teplým.
 
The post Proč nám to ti Rakušané dělají? first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden