Londýnská policie utratí milion liber za “komunitní poradce”, kteří budou zkoumat, zda nejsou noví rekruti rasisté
RSS

Londýnská policie utratí milion liber za “komunitní poradce”, kteří budou zkoumat, zda nejsou noví rekruti rasisté

Londýn trápí stále rostoucí kriminalita a násilné trestné činy, které mají na svědomí především “etnické” gangy a jednotlivci, což koneckonců odpovídá i složení obyvatel tohoto města, kde abys pravého Angličana pohledal. Přesto je prioritou policejního sboru zajistit, aby mezi těmi pár bělochy, kteří v Londýně zbyli, a hlásí se do sboru, nebyl žádný rasista.
Londýnská policie utratí téměř milion liber za rok za najmutí 200 antirasistických “komunitních poradců”, kteří mají zajistit, že noví policejní rekruti mají jen pozitivní pohled na nyní již většinová nebílá etnika v tomto městě.
“Znalosti, které máte, jsou vysoce ceněné,” říká policie potenciálním kandidátům na tuto roli, která nevyžaduje žádné vzdělání, kvalifikaci nebo praxi kromě “životních zkušeností, cenění si diverzity a nejméně tři roky strávené v Londýně.” Jinými slovy, pokud jste se do Anglie před třemi lety dokodrcali z Nigérie a tři roky jste se poflakovali po ulici, kde jste sbírali “zkušenosti”, budete rozhodovat o tom, kdo může a nemůže být přijat do londýnského policejního sboru. Pokud vás vezmou.
Nejde o novou funkci. Existuje již od roku 2003 a má za cíl identifikovat a vyřadit možné rasisty mezi policejními rekruty. Tito poradci mají “čelit nevhodnému chování a uvědomit o něm nadřízené, a takové chování evidovat”. Tedy bonzovat.
Pro tyto režimní bonzáky se jedná spíš o jakousi brigádu. Pracovat mají jen 25 dní v roce, aby “aktivně demonstrovali propagaci rovnosti a diverzity” a měli “plné pochopení otázek Rasy a Diverzity”.
Scotland Yard tento rok najme nejméně 200 dalších takových lidí k současným 50 a zvýší jim plat ze 100 na 150 liber za den.
Kdo zažil socialismus v ČR, mezi režimem v Británii a socialistickým Československem plným kádrování a špiclů vidí jasnou souvislost.
Jak poznat nevěru?

Máte podezření, že vás váš protějšek podvádí?

Rychlá půjčka ihned

Není nic jednoduššího než si vybrat rychlou půjčku na www.finmoney.cz.

Špionážní technika

Jak zjistit pravdu? Pomocí profesionálních pomocníků.

Jirkovo rychlé půjčky

Srovnejte si online půjčky z pohodlí vašeho domova. 100% přes Internet

Slevové kupóny

Ušetřete nemalé peníze na online nákupech. Slevové kupóny do e-shopů.

Hry zdarma

Nejlepší hry zdarma.

Půjčka do výplaty online

Výhodná nabídky půjčky do výplaty až 30 000 Kč. Vyřízení online.

Účetní program AdmWin

Nabídky, zakázky, objednávky, sklady, faktury, dod.listy, účtenky EET

Přehled bankovních půjček

Srovnání půjček vám usnadní orientaci mezi různými nabídkami.

Finance na každý den

Prezentujte své podnikání a získejte nové zákazníky na Internetu.

Dnes nejprohlíženější