Německo: Po útoku nožem policie zastřelila Afričana
RSS

Německo: Po útoku nožem policie zastřelila Afričana


Připomínám, že v drtivé většině případů, kdy byl v Německu zastřelen „obohacující“ útočník policií, byl nakonec policista, který násilného vetřelce zastřelil, propuštěn a často také odsouzen za nepřiměřenou obranu.
Postiženi pak byli i kolegové, kteří se zásahu účastnili. I tentokrát lze očekávat, že případ dopadne podobně. Obzvlášť pak poté, co byla nějakou záhadou při zásahu postřelena i jedna policistka a policejní pes.
Poklidné městečko Nienburg v Dolním Sasku se dnes stalo dějištěm násilí. Protože se muž z Gambie vzbouřil a vyhrožoval nožem, přijela policie – a pak se střílelo…
V Nienburgu v Dolním Sasku došlo v sobotu ke střelbě, při níž byla vážně zraněna i policistka. Krátce před desátou hodinou přijeli do Friedrichstrasse policisté poté, co 46letý muž z Gambie ohrožoval svou přítelkyni nožem.
Afričan odmítl odložit nůž a místo toho s ním zaútočil na policisty, načež ho policisté několika výstřely zabili, uvedlo  tiskové oddělení policejního oddělení Nienburg/Schaumburg .
Kromě toho byla při střelbě vážně zraněna policistka a služební pes, ale oba již nejsou ve smrtelném nebezpečí. Stále není jasné, jak byla policistka postřelena do nohy. Zastřelený Gambijec údajně před několika dny zaútočil nožem na federální policisty v Hamburku.
Přesto však po útoku zůstával i nadále na svobodě.
V loňském roce více než polovina pachatelů útoku nožem (51 procent) neměla německé občanství, jak vyplývá z odpovědi ministerstva vnitra na žádost poslaneckého klubu AfD z února tohoto roku.
A i většina útočících „Němců“ patřila k hostům Merkelové, kteří  již stihli získat německý pas, případně se jednalo o Turky či Araby narozené v Německu…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 5 Průměrně: 5 ]Článek Německo: Po útoku nožem policie zastřelila Afričana se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden