Itálie vyšetřuje úmrtí na takzvanou „covid vakcínu“
RSS

Itálie vyšetřuje úmrtí na takzvanou „covid vakcínu“


V některých zemích dochází k přehodnocení „doby covidové“ a to po všech směrech. Na jedné straně mnohde začínají soudy se zločinci z řad „vrchních covidistů“ – ať už jde o politiky nebo rádoby odborníky. Na straně druhé dochází ke snahám o potrestání těch, kteří propagovali a také lidem nutili experimentální injekce.
Dnes je již velmi dobře známo, že v celém podvodu jely i loutkové vlády a mají tak na svědomí jak ničivé lockdowny, které likvidovaly ekonomiky daných zemí, tak mnoho lidí, kteří doplatili na takzvané „nemocniční protokoly“ nebo na nucenou aplikaci genových injekcí.
Itálie patřila k zemím, kde byla ve všech ohledech poměrně tvrdá politika. Takzvané „covid vakcíny“ byly nařízeny všem lidem nad 50 let a také některým profesím. Nicméně i ti, kteří nepatřili do daných skupin a injekcím se vyhýbali, měli poměrně komplikovaný život, protože neměli přístup téměř nikam.
I to byl důvod proč je v Itálii vykazována poměrně značná proočkovanost.  Většina příkazů a restrikcí týkajících se podávání genových injekcí spadá do doby Draghiho vlády, jejíž strany jsou nyní částečně v opozici.
I to je důvod proč mohla být covidová politika přehodnocena. Když už Meloniová neplní svůj hlavní slib, podle něhož měly být po jejím nástupu zablokovány přístavy před invazí, občas se snaží řešit – alespoň částečně – jiné sliby.
Jedním z dalších předvolebních slibů bylo vypořádání se s covidovou politikou předchozí vlády. Italská justice má tedy již nějakou dobu poměrně volnou ruku k řešení covidových zločinů.
Pět lékařů a zdravotnického personálu je nyní vyšetřováno poté, co studentka zemřela po očkování proti Covidu.
Dojde přece jen k potrestání viníků zločinů té doby?
Italská prokuratura zahájila vyšetřování pěti lékařů a zdravotnického personálu poté, co 18letá dívka zemřela po podání vakcíny AstraZeneca proti covidu.
Studentka se 25. května 2021 zúčastnila akce „den otevřených dveří“ nedaleko italského Janova, kde se nechala očkovat. Zemřela krátce poté, 18. června 2021.
Při pitvě zjistili, že neměla žádné předchozí zdravotní potíže a nebrala žádné léky. Dospěli k závěru, že je pravděpodobné, že zemřela na krevní sraženiny v důsledku očkování proti covidu.
A nyní jsou lékaři vyšetřováni.
Její smrt vyvolala v Itálii pobouření, protože v té době již bylo dobře známo, že vakcína AstraZeneca proti covidu může způsobit krevní sraženiny, přesto se tento přípravek nadále podával.
V březnu Itálie nejprve zastavila očkování vakcínami AstraZeneca kvůli obavám z vedlejších účinků na srážení krve, ale v květnu je obnovila s doporučením, že „přednostně“ by měly být používány pro lidi starší 60 let.
Italská vláda však v té době tlačila na to, aby se nechalo očkovat co nejvíce lidí.
Některé italské regiony proto pořádaly tzv. „den otevřených dveří,“ kdy dávaly vakcínu AstraZeneca komukoli staršímu 18 let. Tehdy se tato dívka nechala očkovat a později zemřela.
Důvod, proč tyto akce pořádali, vás možná šokuje.
Jeho cílem bylo zabránit tomu, aby dávky AstraZeneca přišly vniveč poté, co mnoho lidí velmi pochopitelně zrušilo své termíny očkování poté, co se objevily zprávy o vedlejších účincích v podobě krevních sraženin.
Bylo to všechno o penězích?
Pojďme si tedy shrnout, co se stalo.

Ukázalo se, že vakcína AstraZeneca způsobuje krevní sraženiny.
Lidé už nechtěli očkování a rušili své schůzky.
Vláda nechtěla plýtvat vakcínami, a tak uspořádala akce „den otevřených dveří,“ aby vakcíny lidem stejně poskytla.
Tato 18letá dívka zemřela na krevní sraženiny poté, co se nechala očkovat na jedné z těchto akcí „dne otevřených dveří.“
Státní zastupitelství kvůli její smrti vyšetřuje pět lékařů a další zdravotnický personál.

Je jasné, že celý ten covidový cirkus s vakcínami byla lež. Bylo nám řečeno, že tyto injekce jsou bezpečné a účinné, ale nebyly ani bezpečné, ani účinné. Lidé umírali.
Ovšem chtělo by to v prvé řadě potrestat ty, kteří mnohdy smrtící příkazy k aplikaci injekcí vydávali a diskriminovali všechny ty, kteří si je odmítli aplikovat.
Jedinci, kteří tyto přípravky podávali, byli jen jejich nástrojem. Ti by pak samozřejmě měli být zbaveni lékařských licencí…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Itálie vyšetřuje úmrtí na takzvanou „covid vakcínu“ se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden