V Rusku nyní dochází k hromadným deportacím muslimů ze země (video)
RSS

V Rusku nyní dochází k hromadným deportacím muslimů ze země (video)


I když je v případě útoku na koncertní sál Krokus u Moskvy uváděna jako hlavní „objednavatel“ Ukrajina, tak i ruské zdroje potvrzují, že zde bylo každopádně využito fanatismu muslimů, kteří byli dlouhé roky indoktrinováni v mešitách i v rámci svojí organizace, která je napojena na Islámský stát.
Zde šlo tedy o jakousi kooperaci mezi dvěma skupinami, pro které bylo Rusko identifikováno jako „společný nepřítel,“ i když důvod onoho nepřátelství byl odlišný.
Pro Evropu by to mělo být jasným varováním, neboť podobných fanatiků sem přichází statisíce ročně a v celé Evropě je evidovaných asi 60 milionů muslimů,  ale nikdo neví, kolik dalších v západoevropských zemích pobývá ilegálně.
V Rusku se nyní snaží zbavit těch, kteří přišli do země za prací. Stejným způsobem se totiž prezentovali i jedinci, kteří útočili v Moskvě.
Ostatně, zfanatizované muslimy ze své země vyhání kdekdo, někdy dokonce i islámské země, pouze Evropa je vítá s otevřenou náručí.

Nothing surprising considering the fact that muslim terrorists massacred 150+ Russians and injured another 400 in Moscow city crocus hall.
Even a muslim country Saudi Arabia DEPORTED half a million pakistani and bangladeshi muslims. @DrLoupis and her country Denmark can give… pic.twitter.com/3y3A0mEWrJ
— Tarun Ravi (@6THSENSE_3RDEYE) March 31, 2024


 
Čtyři muslimští muži obvinění ze smrtícího teroristického útoku na moskevskou koncertní síň Crocus City z předminulého týdne byli ruskými úřady rychle identifikováni jako lidé z Tádžikistánu, bývalé sovětské republiky ve střední Asii.
Byli v Rusku jako migrující pracovníci buď na dočasná nebo prošlá víza, uvedly úřady.
Úřady v Petrohradě hromadně deportují muslimské migranty v týdnu od smrtícího útoku na koncertní síň v Moskevské oblasti,  uvedla v pátek skupina Pervij Otdel.
„Dočasná detenční centra pro cizince jsou přeplněná, obklopená speciálními vozidly a autobusy mířícími na letiště,“ citovala agentura Reuters právníka.

Soudní vykonavatelé údajně hovoří o masových deportacích v Petrohradě jako o „operaci proti migrantům,“ kdy se razie zaměřují na místní ubytovny a byty. Podobné razie byly hlášeny  z Moskvy a dalších ruských měst.

Podle ruského ministerstva vnitra pracuje v Rusku asi 10,5 milionu muslimských migrantů z Uzbekistánu, Tádžikistánu a Kyrgyzstánu. Mnoho dalších je potenciálně neregistrovaných.
Protimuslimské nálady  vzrostly v zemi poté, co čtyři ozbrojenci – kteří byli později identifikováni jako tádžičtí státní příslušníci – zaútočili minulý pátek na nákupní a zábavní komplex Krokus, zabili 144 lidí a 382 zranili při střelbě a masivním požáru v oblíbeném koncertním sále.
Čtyři další podezřelí, kteří byli tento týden umístěni do vyšetřovací vazby, jsou také původem z Tádžikistánu. Devátý podezřelý komplic je ze sousedního Kyrgyzstánu.
K odpovědnosti za masakr, který je nejsmrtelnějším muslimským teroristickým útokem v Rusku od obléhání školy v Beslanu v roce 2004, se přihlásila pobočka Islámského státu ISIS-K.
Rusko předpokládá, že operovali ve spojení s ukrajinskými neonacisty.

 Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek V Rusku nyní dochází k hromadným deportacím muslimů ze země (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden