Naomi Wolfová v rozhovoru o vedlejších účincích takzvaných „Covid vakcín“ a o Agendě 2030 (video)
RSS

Naomi Wolfová v rozhovoru o vedlejších účincích takzvaných „Covid vakcín“ a o Agendě 2030 (video)


Pokud jste v „době covidové“ sledovali odpůrce genových injekcí a covidové diktatury, pak vám jistě není jméno Naomi Wolfové neznámé. Tentokrát se objevila v rozhovoru s nizozemským novinářem, který jí potvrdil, že přímo z vládních zdrojů má zaručené informace, které potvrzují, že rekordní nadúmrtnost i velmi nízká porodnost mají přímou souvislost s aplikacemi genových injekcí.
Tyto informace se však vlády zdráhají zveřejnit, protože by tím šly samy proti sobě. I to je důvod proč se neustále hledají zástupné příčiny k vysvětlení, proč je zejména v hodně proočkovaných zemích tak nízká porodnost.
Šéfredaktor časopisu Common Sense Karel van Wolferen hovořil s americkou novinářkou Naomi Wolfovou, autorkou knihy „Tváří v tvář bestii“, mimo jiné o zavádění Agendy 2030 a jejím výzkumu Pfizer Files.
Rozhovor byl uložen na YouTube, aby mohl být zveřejněn později, ale mezitím videostránka již zjistila, že Wolfová spojuje výsledky výzkumu společnosti Pfizer se sníženou plodností žen.
V důsledku toho byl rozhovor smazán a Common Sense nesmí nahrávat videa po dobu jednoho týdne. YouTube totiž vadí jakákoli videa týkající se covidové diktatury, genových injekcí či dokonce i WHO nebo nemoci X.
Cokoli z toho vede ke smazání dřív, než by mohlo být video zveřejněno (pozn.: vlastní zkušenost).
Rozhovor v angličtině lze najít již jen na Rumble:


Van Wolferen slyšel od spolehlivých zdrojů – svých „špionů,“ kteří se pohybují v kruzích s vrcholnými byrokraty, že nyní již politici začínají vnímat, že se toho hodně pokazilo, ale že o tom nemohou mluvit.
Bojí se jeden druhého, řekl emeritní profesor.
A když říká, že se to pokazilo, myslí tím například injekce mRNA, které jsou smrtící a také sterilizují lidi, s cílem snížit světovou populaci.
Podle Wolfové, která na informace z nizozemských vládních kruhů reagovala šokovaně, je to velmi důležitý bod. Poznamenala, že mnoho lidí stále neví, že se je vláda pokusila zabít, sterilizovat, protože informace jsou cenzurovány.
Van Wolferen vysvětlil, že už dlouho vědí, že se toho hodně pokazilo. Wolfová řekla, že se zdá, že globalisté používají Nizozemsko jako jednu ze zemí, které jsou testovací půdou, a uvedla, že země v roce 2020 upadla do tyranie.
Podle emeritního profesora je na obzoru naděje a globalisté budou na straně poražených. Wolfová dodala, že ve Spojených státech došlo k poloúspěšné revoluci proti Agendě 2030. „Zastavili jsme spoustu špatných věcí,“ řekla.
V této souvislosti zmínila také návrh zákona proti vlivu WHO a Světového ekonomického fóra, který přijali ve státě Louisiana (pozn.: podobný zákon přijala i kanadská Alberta a chystá jej Florida).
Zdůraznila, že zavedení „vakcín proti covidu“ bylo největším zločinem proti lidskosti v historii.


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 9 Průměrně: 5 ]Článek Naomi Wolfová v rozhovoru o vedlejších účincích takzvaných „Covid vakcín“ a o Agendě 2030 (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden