Další varování před 15minutovými městy: „Do konce života budeme v otevřeném vězení“ (video)
RSS

Další varování před 15minutovými městy: „Do konce života budeme v otevřeném vězení“ (video)


Po celé planetě vznikají jako houby po dešti tzv. 15minutová a chytrá města, případně ještě ambicióznější města ze skupiny tzv. C40. Poměrně detailně jsem vám toto téma nedávno představila v pořadu, který najdete na Youtube i Rumble , kde jste mohli shlédnout i dvě ukázky „měst budoucnosti.“
Právě fakt, že se tato města prosazují prakticky na všech kontinentech, je jen dalším potvrzením, že zde žádná multipolarita neexistuje. Globalistické plány plní většina zemí světa – a nejdál jsou samozřejmě světové metropole.
Ostatně, už za vlády Pirátů se k ambicióznímu projektu C40 přidala i Praha, ale třeba i Nové Město na Moravě, kterému starostuje progresivistický šéf socanů Šmarda.
Pokud tedy žijete ve středním nebo větším městě (cca nad 10 tisíc obyvatel), může se to týkat i vás, proto velmi bedlivě sledujte, kdo se vám usazuje na komunále.
Před 15minutovými městy se objevilo už mnoho varování. S dalším z nich přichází kandidát na londýnského starostu. Londýňany už totiž poměrně dlouho trápí takzvané zóny ULEZ, kam nesmí auta na fosilní paliva.
Tyto zóny mají navíc postupně zabrat celý Londýn, takže prakticky každý Londýňan bude žít v zóně se zákazem aut na fosilní paliva a s omezeným cestováním a nakupováním, zejména masa.
Khan se i díky této politice stal velmi neoblíbeným a je možné, že příště mu už do křesla nepomohou ani jeho mohamedánští soukmenovci.
Tyto zóny jsou střeženy kamerami, které neustále odpůrci tohoto nařízení ničí.
„Patnáctiminutová města či města C40 se zrodila ze Světového ekonomického fóra,“ řekl IBTimes  UK Shyam Batra, který kandidoval na starostu Londýna.
„Ve městě, které je vzdálené 15 minut, už nemůžete jezdit s benzinovým nebo naftovým autem a musíte si koupit auto do zásuvky. Pracovat můžete do 15 minut od města. Je pro vás určeno, co můžete a nemůžete jíst. Pokud porušíte pravidla, bude váš účet zablokován. To je další krok,“ řekl Batra.
Dále uvedl, že  starosta Londýna úzce spolupracuje s WEF a cestuje po světě, aby propagoval program C40. Většina zemí plánuje přeměnit některá města na 15minutová města, varoval Batra. Bude-li zvolen, program zruší.
„Budeme v otevřeném vězení po zbytek našich životů. Je to ďábelské. Není to správné. A obyvatelstvo je drženo v nevědomosti, nikdo o tom nemluví.“
Na závěr připomínám, že ve Velké Británii jsou již v rámci Londýna rozděleny zóny a 15minutovým městem se ještě letos má stát Oxford, kde proti tomuto rozhodnutí proběhlo několik protestů.
Ještě ambicióznější je však Skotsko, kde hodlají rozdělit na 20minutové zóny všechna města, kde to bude možné.
Někdy tak postačí i příliš ambiciózní centrální vláda, která nechá 15minutová zřídit města úplně všude…
Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Další varování před 15minutovými městy: „Do konce života budeme v otevřeném vězení“ (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden