Corona Papers
RSS

Corona PapersA je to tady: nejen německé ‚renomované‘ noviny, jako BILD nebo WELT, ale i rakouský deník Heute přináší text s titulkem Dezoláti měli pravdu -Corona-Protokoly – Výbušná fakta o vedlejších účincích vakcín .

Dne 18. března zveřejnil německý portál Multipolar dosud utajované protokoly krizového týmu Institutu Roberta Kocha (RKI), který pomocí údajů o aktuální incidenci ‚odborně dirigoval‘ téměř celou Evropu.  Alternativní portál Multipolar získal RKI-protokoly až po dvouletém soudním procesu. Z protokolů jasně vyplývá, že např.  náhlé zpřísnění hodnocení rizik Corony z „mírného“ na „vysoké“,  oznámené v březnu 2020, které bylo základem všech dalších opatření, omezujících volný pohyb osob a dalších absurdních omezení – nebylo založeno na odborném vědeckém posouzení ze strany RKI, ale na politickém pokynu externího aktéra, jehož jméno je v protokolech začerněno.
To potvrzuje, že Institut RKI sloužil jenom jako vědecká fasáda pro neuvěřitelnou represivní politiku, která ignorovala celou řadu občanských práv a svobod prakticky všech evropských zemí. Vláda nás nutila nosit nesmyslné masky, akceptovat zákaz setkání s rodinou, s přáteli, zákaz chodit ven, sportovat, cestovat, zákaz návštěv v nemocnicích a pečovatelských zařízeních, dokonce zákaz školní výuky – to vše pak bylo možno zmírnit jen pod jedinou podmínkou: Dát se očkovat…
Konkrétní protokoly konzultací krizového týmu RKI obsahují téměř 1000 stran textu, z něhož byla většina prostě začerněna. Obdobně jako smlouvy o nákupu milionů super-vakcín, které pro nás všechny zorganizovala paní Von der Leyen. Zdá se, že uzavírat smlouvy nebo psát oficiální protokoly, které se v případě potřeby prezentují jenom ve značně zredukované – začerněné verzi, se všude v Evropě prosadí jako spolehlivý standard.
Takže i v mainstreamu se konečně objevily alespon částečné informace o možném politickém vlivu na pandemická opatření. Protokoly RKI obsahovaly kromě  jiného i informace o tom, jak, kdy a komu doporučovat jednotlivé vakcíny, tématem jsou  i jejich vedlejší účinky. Drobný problém je jenom v tom, že začerněna nejsou jenom osobní jména účastníků jednání, ale celé stránky – rozpoznatelná jsou pouze jednotlivá slova nebo části vět.
Na dotaz řady německých médií se k tomu ministr zdravotnictví Karl Lauterbach vyjádřil v tom smyslu, že zde jde o ‚ochranu osobních údajů‘. Nicméně už teď se začíná německá vláda dohadovat o tom, kdo, kdy a za co nesl odpovědnost – samozřejmě, že tendence směřuje k řešení  ‚nikdo za nic nemůže, protože to nařídilo WHO, EU, EMA atd..‘
Alternativní portál Multipolar se ale rozhodl zažalovat Institut RKI znova – na  zveřejnění celého textu, včetně začerněných pasáží. Naděje umírá poslední, takže se možná i v ČR jednou dozvíme, kdo celou tu akci ‚v zájmu ochrany našeho zdraví‘ organizoval.
 

01.04.2024 HS


Nejčtenější za týden