Lékař sdílí velmi znepokojivá čísla o očkování (video)
RSS

Lékař sdílí velmi znepokojivá čísla o očkování (video)


Amerického lékaře Jamese Thorpa můžete vidět v dokumentu Shot Dead, který pojednává o dětech, které zemřely na vakcínu proti Covidu. Jedním z těchto dětí je Trista Martinová z Oklahomy, která zemřela na vakcínu Pfizer.
Thorp v rozhovoru s Jimem Fergusonem uvedl, že jen v Oklahomě zemřelo po očkování více než 8 500 lidí. Dalších 284 000 lidí v Oklahomě bylo poškozeno očkováním. „To je konzervativní odhad.“ Ferguson během rozhovoru nedokázal dostat tato ohromující čísla z hlavy.
„Celosvětově zemřelo 17 milionů lidí a 568 milionů lidí bylo poškozeno vakcínou,“ dodal Thorp.

Breaking Exclusive: 8,550 dead and 284,000 people injured in Oklahoma from mRNA vaccines
That's just one state in the United States!
Top Doctor and medical expert Dr Thorp reveals truly horrifying data and statistics.
The risk ratio is massive.
" an injure to kill ratio of… pic.twitter.com/vjZIknY2Xz
— Jim Ferguson (@JimFergusonUK) March 29, 2024


 
Ředitele společnosti Pfizer Bourlu a šéfa společnosti Moderna Bancela označil za „řezníky.“ Vlády jsou spoluviníky této genocidy, zdůraznil. „Nedovedete si představit, jak jsou ti lidé zlí.“
Atomové bomby svržené na Hirošimu a Nagasaki jsou ve srovnání s tím dětskou hrou. A nejsmrtelnější lék, který byl kdy uveden na trh, thalidomid, je podle gynekologa těhotenský vitamín ve srovnání s očkováním.
Dále řekl, že on a řada dalších brzy zveřejní článek obsahující přesvědčivé důkazy („kouřící zbraň“), že dochází k vylučování a že očkovaní lidé mohou přenášet spike protein na neočkované lidi a zhoršovat příznaky jiných očkovaných lidí.
„Vše, co vakcína způsobí, by teoreticky mohlo být způsobeno také vylučováním,“ varoval. „Považuji to za velmi znepokojující.“
Lékař také narazil na údaje od amerického regulátora FDA, které ukazují, že existuje souvislost mezi očkováním, kognitivními poruchami, duševními poruchami a sebevraždou (myšlenkami). Čísla raketově rostou. Podle jeho názoru byly bezpečnostní signály zcela ignorovány.
Thorp poznamenal, že někteří lidé jsou po injekci téměř k nepoznání. „Tupě zírají před sebe. Stali se z nich úplně jiní lidé.“
Předpovídá, že v blízké budoucnosti zemře mnohem více lidí.
Ředitel britského pohřebního ústavu John O’Looney po zhlédnutí rozhovoru šokoval: „Nyní je to zločin biblických rozměrů.“


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 7 Průměrně: 5 ]Článek Lékař sdílí velmi znepokojivá čísla o očkování (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden