Kanada: Žena měla připomínku kvůli LGBTQ vlajkám umístěným na budově, banka jí i jejímu synovi zrušila konto (video)
RSS

Kanada: Žena měla připomínku kvůli LGBTQ vlajkám umístěným na budově, banka jí i jejímu synovi zrušila konto (video)


V Kanadě se od „doby covidové“ systém nijak nezměnil. Ti, kteří nejdou z proudem, mohou být stále perzekuováni i za zdánlivou maličkost. Zatímco za covidu byla zablokována konta nejen protestujícím kamioňákům, ale i jejich příznivcům, tentokrát se totéž stalo ženě, které se zdálo, že vystavení tří duhových vlajek na jedné budově je přespříliš.
Stala se tak další z mnoha obětí Trudeauova fašistického systému, který nepřipouští jiný než jediný správný názor.
Kanaďanka Tanya Loganová zdůraznila všudypřítomný vzorec „debankingu,“ který postihuje více než 845 Kanaďanů, z nichž mnozí se stali terčem kritiky levicové vlády, spolu se svými rodinnými příslušníky, což odhaluje znepokojivé potlačování disentu a politického aktivismu.
Tanya Loganová se ocitla v centru kontroverze, když její prostá žádost o kanadskou vlajku vedle pride vlajek vedla k tomu, že byla vyloučena  Royal Bank of Canada (RBC). V exkluzivním rozhovoru Loganová podrobně popsala své zkušenosti a následnou právní bitvu, která následovala.
Loni v červnu, během pride měsíce, Loganová, která bydlí v Cherry Valley, zpochybnila vyvěšení tří velkých vlajek LGBTQ na pobočce její  banky v Belleville v Ontariu.
Jako veteránka cítila povinnost se zeptat, zda by bylo možné přidat kanadskou vlajku vedle vlajek hrdosti. „Existuje nějaký způsob, jak bychom mohli mít místo tří obřích vlajek hrdosti jednu obrovskou vlajku hrdosti a zahrnout vedle ní vlajku kanadskou?“ zeptala se během rozhovoru s manažerkou banky.
Ve svém rozhovoru Loganová zdůraznila, že její záměr nebyl zakořeněn v žádných předsudcích, protože její dítě je gay, ale spíše v obavě, že by důležitost vlajek hrdosti mohla zastínit reprezentaci kanadské vlajky.
Vysvětlila: „Měla jsem pocit, jako by byla naše kanadská vlajka vymazána.“ Navíc vyjádřila své obavy mluvit otevřeně, protože se obávala, že bude označena za transfobní nebo homofobní.
Snažila se také manažerovi vysvětlit, že gay komunita byla infiltrována pedofily a extremisty, kteří platformu využívají k prosazování své radikální a kriminální agendy. Připomněla také, že to nejsou jen její názory, ale fakta dobře zdokumentovaná kanadskou národní policií (RCMP), a dokonce vysvětlila, že o tom má videodokumentaci.
Reakce manažera banky však nebyla taková, v jakou doufala. Navzdory její zdvořilé žádosti a vysvětlení manažer trval na tom, že duhové vlajky  zůstanou. I když byla Loganová zklamaná, ukončila hovor srdečně.
O dva týdny později však obdržela od banky dopis o ukončení pracovního poměru, který v podstatě ukončil její bankovní vztah. Šokující je, že banka také ukončila přístup jejího syna do banky.
Loganová měla podezření, že ukončení účtu souviselo s její žádostí a následnými tweety o jejích zkušenostech. Navzdory tomu, že se snažila získat od banky vysvětlení, nedostala žádnou uspokojivou odpověď.
Frustrovaná a odhodlaná hledat spravedlnost Loganová eskalovala záležitost tím, že zapojila svého místního poslance Ryana Williamse  a podnikla právní kroky.
Když se Loganová zamýšlela nad svým utrpením, vyjádřila své zklamání z nedostatku transparentnosti a odpovědnosti banky. Uplatnila své právo napadnout rozhodnutí právně a slíbila, že se bude v této věci soudně angažovat.
„Ze zákona se mohu soudit o nejvyšší částku, protože… Chci zpět svůj bankovní účet. A já chci vysvětlení a chci omluvu,“ uvedla.
Kromě toho Loganová zdůraznila širší problém jednotlivců, kteří jsou bankami „vymazáni“ kvůli svým politickým názorům nebo činům.
Poznamenala, že její případ nebyl ojedinělým incidentem, kdy mnoho Kanaďanů – ve skutečnosti více než 845 – čelí podobným důsledkům „debankingu“  za vyjadřování svých názorů nebo zapojení se do politického aktivismu.
Terčem útoků se stali dokonce i rodinní příslušníci „debankovaných“ jedinců.
Loganová zjistila, že bankovní manažer, který ji a jejího syna vyhodil z banky, je sám „v komunitě homosexuálů.“ Loganová uvedla:
„Dozvěděla jsem se z LinkedIn stránky tohoto člověka, že je v komunitě gayů a je velmi hlasitý, a to jsem nevěděla. Na této straně je aktivistou. A já bych ho považovala za extrémistu za to, co mi osobně udělal.“
Jak se soudní řízení vyvíjí, Loganová zůstává neochvějná ve svém úsilí o spravedlnost a doufá, že vrhne světlo na širší důsledky korporátní cenzury a diskriminace.
Má v úmyslu, aby se její případ stal ústředním bodem pozornosti médií, s cílem zvýšit povědomí o důležitosti svobody projevu a odpovědnosti ve firemní praxi.

 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 5 ]Článek Kanada: Žena měla připomínku kvůli LGBTQ vlajkám umístěným na budově, banka jí i jejímu synovi zrušila konto (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden