Švýcarský lékař od začátku upozorňoval na nesmyslná opatření a oponoval systému, za trest byl umístěn na psychiatrii (video)
RSS

Švýcarský lékař od začátku upozorňoval na nesmyslná opatření a oponoval systému, za trest byl umístěn na psychiatrii (video)


Jsou to právě 4 roky, co byla největší psychologická operace všech dob ve své počáteční fázi. Nyní se již daří zjistit okolnosti a pravdu o zavádění restrikcí i genových injekcí.
Velmi dobře již víme, že ti, kteří byli v popředí – tedy politici a rádoby vládní odborníci – byli do celého podvodu zasvěceni a věděli, že zde žádný zabijácký virus není.
Stejně tak věděli, že zavádí nesmyslná – či dokonce škodlivá – nařízení. Někde se již schyluje k soudům, aktuálně se bortí domeček z karet lží například v sousedních zemích – Německu a Rakousku.
V této době je tedy dobré připomínat, čeho byly tyto loutky schopné, aby udržely lži při životě. Mnoho odborníků bylo zatracováno a s pomocí korporátních médií přesouváno do sféry „konspiračních teoretiků“ či dokonce šílenců.
Někteří odborníci včas couvli, když si uvědomili, že zde rozhodně nejde o zdraví, ale jejich protest by je mohl stát posty a možná i svobodu. Další v odporu pokračovali, což se jim mnohdy vymstilo.
K těmto odborníkům s rovnou páteří patřil i švýcarský lékař, který nechtěl zapadnout mezi mlčící většinu ani mezi ty, kteří se po vzoru jejich guru Mengeleho pustili do obhajoby a propagace škodlivých restrikcí a později experimentálních injekcí.
Před čtyřmi lety byl švýcarský lékař Thomas Binder na Velikonoce zadržen v blázinci, protože kritizoval opatření proti Covidu. Byl jedním z mála lékařů, kteří promluvili na začátku roku 2020. Povinná medikace byla jednou z podmínek jeho propuštění.
Novinářka Taylor Hudak hovořila se  švýcarským kardiologem. Vystudoval medicínu na univerzitě v Curychu a více než 30 let se zabývá léčbou respiračních infekcí v nemocnicích a na JIP.
Na začátku „doby covidové“ se Binder na svých webových stránkách a sociálních sítích vyslovil proti nevědeckým opatřením, nařízením a nespolehlivému PCR testu. Řekl, že je jeho povinností jako lékaře říkat lidem pravdu o Covidu.

On Easter, 4 years ago, Dr. @Thomas_Binder was being held in a psych unit for speaking out against the C19 restrictions. He was one of the only doctors who spoke the truth in early 2020
As a condition of release, he was forced to take medication
WATCH: https://t.co/AcKsA0P9Ai pic.twitter.com/X7G2EULThQ
— Taylor Hudak (@_taylorhudak) March 31, 2024


Dne 9. dubna 2020 zveřejnil Binder na svých webových stránkách podrobnou analýzu nevědeckých opatření proti koronaviru, která byla v té době platná. Příspěvek se stal virálním a upoutal pozornost dvou jeho kolegů, kteří zavolali policii.
Podle jeho kolegů byl Binder nebezpečný sobě i vládě. O dva dny později, 11. dubna, bylo ke kardiologovi vysláno až 60 ozbrojených policistů, včetně 20 policistů z protiteroristické jednotky Argus.
 


Po prověření jeho článků, příspěvků na sociálních sítích a e-mailů si policie uvědomila, že Binder nepředstavuje žádné nebezpečí. Policisté však k němu poslali lékaře, který rozhodl, že kardiolog trpí „covidovým šílenstvím.“ Poté byl umístěn do blázince.
Ano, opravdu.
Propuštěn byl později pod podmínkou medikace.
Jak čas potvrdil, tak on a jemu podobní měli pravdu. Byl ovšem právě pro svoji pravdu nebezpečný, což je i důvod, proč musel být umlčen.
Do vězení ho zavřít nemohli – nenašli důvod, tak ho alespoň umístili na psychiatrii.
Právě on a jemu podobní jsou hrdinové té doby, kteří se nebáli ani perzekucí a snažili se k lidem dostat pravdu. Nejhorší na tom ovšem je, že většina lidí tuto pravdu nechtěla (a dodnes nechce) slyšet…


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Švýcarský lékař od začátku upozorňoval na nesmyslná opatření a oponoval systému, za trest byl umístěn na psychiatrii (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden