Německá vláda se netají úmyslem vyměnit obyvatelstvo, zveřejnila online pozvánku v arabštině
RSS

Německá vláda se netají úmyslem vyměnit obyvatelstvo, zveřejnila online pozvánku v arabštině


V některých evropských zemích se již jisté politické strany ani netají tím, že jejich úmyslem je vyměnit obyvatelstvo. Rozdávání občanství je pak jednou z cest, jak si i do budoucna zajistit voliče – třeba i s vědomím, že si časem tyto voliče převezme některá islámská strana, která záhy zavede právo šaría.
Podobný scénář se nyní zřejmě připravuje v Německu, kde vláda v poslední době přijímá zákony, které by zajistily pro příští volby dostatek „nových“ voličů. Protože i mladá generace se začíná od vládních stran odklánět, jsou samozřejmě novými voliči ti dovezení.
Ti, kteří přišli do Německa za Merkelové, již mají na žádost o občanství právo téměř všichni. A aby to nebylo líto ani těm nověji příchozím, vloni se vláda „semaforu“ rozhodla, že na občanství již nebude potřeba čekat tak dlouho jako dosud.
Aby se tato radostná zpráva dostala skutečně ke každému, kdo by chtěl využít štědrý sociální systém a jako bonus zažít i přechod na jeden z prvních evropských chalífátů, vláda nyní propaguje život v „báječném Německu“ také přímo v zemích původu.
Stále má Německo příliš málo migrantů? Ano, ale Baerbocková a ministerstvo zahraničí si s tím poradí! Rádi tuto situaci napraví, proto  inzerují v arabštině, jak snadné je získat německý pas:

Nedávný příspěvek na sociálních sítích uvádí:
„Dvojí občanství nebo více národností se stalo možným v podstatě pro každého.“
To zdůrazňuje, že je snazší získat dvojí občanství: německé a druhé, tedy zpravidla občanství země původu. To představuje výzvu pro islámský svět, aby se prakticky bez překážek přistěhoval do Německa.
Dobré zprávy na X již vidělo více než milion lidí. A to je přesně to, co určité kruhy důrazně prosazují.
Příznivce výměny obyvatel nezajímá, zda je pro nově příchozí dostatek místa nebo jak se vypořádat s problémy, které již invaze způsobila.
Asi mají pocit, že je stále obohacení příliš málo…
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 1 Průměrně: 5 ]Článek Německá vláda se netají úmyslem vyměnit obyvatelstvo, zveřejnila online pozvánku v arabštině se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden