RNA vakcíny jsou již podávány prasatům
RSS

RNA vakcíny jsou již podávány prasatům


Asi před rokem se poprvé objevila zpráva, že by se měly RNA vakcíny podávat také hospodářským zvířatům, zejména skotu a prasatům. Mezitím došlo ke schválení vakcíny pro prasata, která je podle všeho podávána již nejen v USA.
Tedy i vaše oblíbená šunka, klobása či slanina by mohla již brzy pocházet z takto „ošetřeného“ prasete.
Nová vakcína s názvem Sequivity  od farmaceutického gigantu Merck Animal Health byla schválena USDA v roce 2022 a nyní je na trhu, což znamená, že se pravděpodobně již používá. Používá se například proti prasečí chřipce.
Tato vakcína se mírně liší od mRNA vakcín používaných pro Covid, ale je velmi podobná. Místo technologie mRNA, která používá toxické lipidové nanočástice k zavedení mRNA do lidských buněk, se používá samoamplifikující RNA.
Použije se kousek RNA, který kóduje část viru prasečí chřipky. Tato RNA je pak inkorporována do deaktivovaného (ale živého) viru, který slouží jako transportní mechanismus do buněk prasete.
Jakmile se tato RNA dostane do buněk prasete, způsobí, že prase produkuje části viru prasečí chřipky, které pak imunitní systém rozpozná.
Jinými slovy, funguje téměř identicky jako vakcíny mRNA Covid, ale k dodání kódu RNA do buněk používá virus spíše než lipidové nanočástice používané ve vakcínách mRNA Covid.
To zní velmi znepokojivě. 
Ale to není jediná starost. Věděli jste, že Norsko začalo krmit krávy TOXICKÝMI chemikáliemi, aby snížilo jejich prdy a zastavilo změnu klimatu?
Je mnoho otázek, které je třeba zodpovědět. Samozřejmě, odborníci nám říkají, že tato RNA vakcína pro prasata je stejně bezpečná jako vakcíny mRNA Covid!
Všichni už dnes samozřejmě víme, jak jsou genové mRNA injekce proti Covidu „bezpečné.“
Dobrou zprávou je, že vakcíny pro prasata nepoužívají lipidové nanočástice používané ve vakcínách Covid mRNA. Jsou důvodem, proč se vakcíny proti Covidu tak snadno šíří po celém těle.
To nám alespoň dává naději, že prasata injikovaná RNA vakcínou nebudou schopna „očkovat“ lidi, kteří jedí maso. Bez lipidových nanočástic se RNA mnohem hůře distribuuje do celého těla.
Ale přesto je jistá míra skepse na místě. Co vše o těchto nových „vakcínách“ zatím nevíme? Existuje riziko, že se RNA začlení do prasečí DNA?
Chybí nám dlouhodobé studie o možných vedlejších účincích konzumace tohoto druhu masa. Možná by bylo dobré vyžadovat označování masa očkovaného těmito produkty, aby se spotřebitelé mohli sami rozhodnout, co chtějí jíst.
Bylo nám řečeno, že vakcíny Covid mRNA jsou „bezpečné a účinné.“ To se ukázalo jako lež.
Nyní nám odborníci znovu říkají, že RNA vakcíny pro prasata jsou bezpečné. Ukáže se to jednoho dne také jako lež? Třeba poté, až se projeví první problémy u konzumentů tohoto masa?
Chcete jíst maso, které bylo očkováno RNA?


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 3 Průměrně: 3.7 ]Článek RNA vakcíny jsou již podávány prasatům se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden