Šokující: Fotbalistka zkolabovala živě před televizními kamerami, jde o 4. případ za necelý měsíc (video)
RSS

Šokující: Fotbalistka zkolabovala živě před televizními kamerami, jde o 4. případ za necelý měsíc (video)


Nedávno jste se zde mohli dočíst o kolapsech tří fotbalistů z různých zemí během několika týdnů a nyní zde máme další takový případ.  Připomínám, že hráči ve všech zemích, kde ke kolapsům došlo, podléhali povinné aplikaci genové injekce, která byla v jednu dobu povinná pro všechny sportovce, kteří se účastnili mezinárodních zápasů, obzvlášť pak v některých zemích.
24letá záložnice Frida Maanum z Arsenalu FC zkolabovala během finále anglického ligového poháru proti Chelsea FC.
Neuplynul ani měsíc a ČTVRTÝ fotbalista už padá jako pytel brambor – a to vše při utkání v přímém televizním přenosu.
Kolik „náhod“ ještě potřebujeme, než tyto takzvané nehody začnou být konečně podezřelé?
Zkorumpovaná zpravodajská média, takzvané vládní „zdravotní úřady“ a fotbalové asociace, které všechny prosadily tuto experimentální genovou terapii, jsou ve shodě a snaží se celou věc rozptýlit směšnými vysvětleními, než aby se pouštěly do skutečného vyšetřování.

SHOCKING! 4th Footballer Collapses on Live TV in Less Than One Month!
Scary scenes as Arsenal star 24-year-old Frida Maanum collapses during English League Cup final against Chelsea. @mattletiss7 pic.twitter.com/1up2GbdJOW
— aussie17 (@_aussie17) April 1, 2024


 
A nyní poslední oběť v tomto absurdním příběhu: 24letá záložnice Arsenal Women Frida Maanum zkolabovala v polovině zápasu finále anglického ženského ligového poháru proti Chelsea.
Na konci základní hrací doby odtikávaly poslední sekundy času, když hráčka zkolabovala. Na sedm minut zavládl chaos a Maanumová byla odnesena z hřiště na nosítkách.
Není to ojedinělý případ. Od 10. března 2024 jsme byli svědky kolapsu Ahmeda Refaata, Makhehleniho Makhauly a Javiera Altamirana na hřišti, přičemž každý případ byl více srdcervoucí než ten předchozí, s příčinami od zástavy srdce po vzácnou mozkovou trombózu.
A co slyšíme od odpovědných? Více ticha a výmluv. Tento cirkus mlčení a cenzury musí skončit!
Již několik odborníků upozornilo na to, že srdce očkovaného nebije stejně jako srdce jeho neočkovaného protějšku.
O tomto problému hovořili například  Dr. Phillip McMillan ,  Dr. Peter McCullough a  Dr. Chris Shoemaker.
 


Ohodnoťte tento příspěvek![Celkem: 0 Průměrně: 0 ]Článek Šokující: Fotbalistka zkolabovala živě před televizními kamerami, jde o 4. případ za necelý měsíc (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda .


Nejčtenější za týden