Čau Praho! Přes „Fialovu“ záložnu se vypařily úspory tisíců lidí
RSS

Čau Praho! Přes „Fialovu“ záložnu se vypařily úspory tisíců lidíONDŘEJ PROKOP
Přes „Fialovu“ záložnu se vypařily úspory tisíců lidí. Investovali tři miliardy. Bude se tím konečně někdo už zabývat? Nebo pořád uslyšíme jen Babiš, Babiš, Babiš?

Prezident Pavel a média účelově tvrdili, že se ANO dohodlo s Pětikoalicí na zvýšení věku odchodu do důchodu. Samozřejmě to je naprostý nesmysl, žádná taková dohoda nepadla.
Vláda schválila další nákup munice pro Ukrajinu. Pikantní je, že nikdo neví, co koupila a hlavně za kolik. Tyto informace by měly být veřejné, když už se to platí z peněz občanů.
Ministr Rakušan si zaplatil herce, který za ním přišel na debatu, zkritizoval ho, ale následně se s ním usmířil a řekl, že ho bude volit. Jak je vidět, celá tato estráda je pouze nacvičená marketingová show před volbami.
Nerudová řekla, že mladí odmítají válčit za ČR, protože neprošlo manželství pro všechny. Bohužel se nejednalo o aprílový žert. Paní Nerudová se pravděpodobně zapíše do dějin.
Pirátská zastupitelka se minulý týden skoro poprala se zastupitelem TOP 09. Očividně ani v Praze se pětikoalici úplně nedaří spolupracovat. Je to jen malá ukázka toho, jak to uvnitř koalice doopravdy funguje.
Hřib couvá z rekonstrukce Nových Holešovic. Praze tím hrozí stovky milionů v soudních přích a pokutách. Budu bojovat za to, aby sám Zdeněk Hřib nesl odpovědnost za vzniklé škody.
Pirátky odmítly mistrovství v hokeji v Praze . Podle nich jsou hráči milionáři nebo dokonce i miliardáři a hlavní město by je prý nemělo podporovat. To bylo velmi bizarní prohlášení ve stylu Miloše Jakeše, ale co čekat od Pirátů?
To vše a mnohem víc se dozvíte v 77. dílu mého politického podcastu. Děkuji vám předem za zhlédnutí a prosím o další sdílení, ať se pravdu dozví co nejvíc lidí! Těším se na dotazy i komentáře!
Pusťte si nový díl Čau Praho!

The post Čau Praho! Přes „Fialovu“ záložnu se vypařily úspory tisíců lidí first appeared on Pravý prostor .


Nejčtenější za týden