Telford, britské město, kde Pákistánci znásilnili přes tisíc dívek, dvě sestry a jejich matku zavraždili (video)
RSS

Telford, britské město, kde Pákistánci znásilnili přes tisíc dívek, dvě sestry a jejich matku zavraždili (video)

Při současném vyšetřování pákistánských gangů, jejichž působnost trvá již více než 30 let, vychází najevo nejen nepředstavitelné zrůdnosti, ale také fakt, že vše kryl systém – od policie přes úřady až po politiky na nejvyšších úrovních. Nyní se hájí tím, že letité týrání bílých dívek nejčastěji ve věku 8-16 let kryli jen proto, aby nebyli nařčeni z rasismu.
Dalším místem, kde již třicet let dochází k týrání a znásilňování, ale dokonce i vraždám nezletilých dívek, je Telford. Postupně vychází najevo, co se tam již 30 let děje, avšak policie také přiznává, že neumí zabránit pokračování těchto zrůdností. Přitom by stačilo tyto invazní jedince i s celými rodinami deportovat tam, odkud jejich předci přišli…
V britském městě Telford severně od Birminghamu bylo gangy pákistánských přistěhovalců napadeno a  znásilněno více než tisíc dívek.
Znásilňování začalo v 80. letech a pokračovalo i nadále, protože úřady odmítaly vyšetřit jasné důkazy sexuálních zločinů, aby nevyprovokovaly „rasismus“. Vyplývá to z průzkumu, o kterém dnes informovala britská média.
Příslušné agentury, které je měly chránit, obvinily ze zneužívání samotné děti a praktiky znásilňovacích gangů nebyly vyšetřeny, protože úředníci byli údajně nervózní z rasy pachatelů. Vyšetřování imigrantů by totiž způsobilo „rasové napětí“,  píše BBC.
Vyšetřování také zjistilo, že učitelé a sociální pracovníci byli odrazováni od nahlášení násilí, a že zúčastněné orgány odmítly zprávy o zneužívání dětí jako dětskou prostituci. Útočníky  „povzbuzovala“ laxnost policie, která nechala týrání pokračovat roky, aniž by reagovala.
Vyšetřování sahá až do roku 1989, ale aktivista Crowther řekl, že také našel zprávy o obětech ze 70. let.
Za 30 let bylo v Telfordu znásilněno a sexuálně zneužíváno více než 1000 dětí.
Policie a představitelé městské rady v Telfordu ignorovali zneužívání ze strachu, že vyšetřování asijských mužů „podnítí rasové napětí,“ zjistilo vyšetřování.
Policie West Mercia se omluvila dětem, které byly sexuálně zneužívány.
Vyšetřování odhalilo, že velmi mladým dívkám, většinou mezi 8-16 lety, vymývali mozky Pákistánci, kteří jim kupovali alkohol a cigarety. Sexuálně zneužívali mladé dívky také ve Wellingtonu.
Veřejné vyšetřování bylo v Telfordu zahájeno poté, co vyšetřování Sunday Mirror v roce 2018 dospělo k závěru, že ve městě Shropshire mohlo být během 30 let sexuálně zneužíváno asi 1000 dětí přistěhovaleckými gangy.
Zpráva, která byla dnes zveřejněna, obsahuje 47 doporučení pro zlepšení mezi zúčastněnými agenturami poté, co její předseda Tom Crowther QC dospěl k závěru, že zneužívání bylo po desetiletí ignorováno.
Policie West Mercia se omluvila dětem, které byly v posledních 30 letech sexuálně zneužívány v Telfordu, a uvedla, že děti nedostaly takovou ochranu, jakou dostat měly.
Rada Telford a Wrekin Borough se také omluvila. Zástupce policejního prezidenta Richard Cooper jménem policie řekl: „Rád bych řekl, že se omlouvám. Je mi líto pozůstalých a všech postižených sexuálním vykořisťováním dětí v Telfordu.“
Velmi mladé a zranitelné dívky se staly terčem většinou Pákistánců, které potkaly na ulici nebo kteří mohli být taxikáři nebo rozvozci jídla, a přesvědčili je, aby se staly jejich „přítelkyněmi“ .
Pan Crowther řekl, že jeden z nejvíce šokujících příběhů, o nichž četl, se týkal toho, „co bylo popsáno jako ‚znásilňování‘ ve Wellingtonu, které, jak se zdá, fungovalo léta“ .

Zpráva zdůrazňuje svědectví naznačující, že asijští muži nebyli cílem vyšetřování, protože by to bylo „příliš politicky nekorektní“, přičemž jeden z nich tvrdí, že policie žaloby zahodila, když už někdy takové stížnosti byly podány.
Jeden svědek uvedl, že policie se  „bála klást otázky nebo vyšetřovat“  kvůli etnické příslušnosti zúčastněných lidí, protože policisté se obávali, že budou označeni za rasisty.
Nespočet dětí bylo sexuálně zneužíváno po dobu nejméně 30 let, protože se policie obávala, že vyšetřováním by se přiživovalo rasové napětí.
Podle průzkumu bylo dívkám nebo jejich rodinám  v několika případech vyhrožováno smrtí, pokud by se pokusily týrání zastavit.
Zpráva uvádí: „V některých případech byly hrozby posíleny zmínkami o vraždě Lucy Loweové, která zemřela se svou matkou, sestrou a nenarozeným dítětem při žhářském útoku v srpnu 2000. “

Útočníci dívkám připomněli, co se stalo Lucy Loweové, a řekli jim, že budou další, pokud promluví. Všichni útočníci o tom mluvili.
V roce 2001 byl taxikář Azhar Ali Mehmood (26) odsouzen ke čtyřem doživotním trestům za vraždu Lucy Lowe (16), její sestry Sarah Lowe (17) a její matky Eileen Lindy Lowe (49).
Sarah Lowe (vlevo) a Lucy Lowe (vpravo) jako děti Vyšetřování, které bylo dnes zveřejněno, říká, že zbytečnému utrpení a dokonce smrti dětí by se dalo předejít, kdyby policie West Mercia (WMP) odvedla svou nejzákladnější práci a reagovala by na zprávy o takových zločinech.
Policejní komisař West Mercia John Campion řekl, že nemůže s absolutní jistotou tvrdit, že k sexuálnímu zneužívání dětí v Telfordu už nikdy nedojde.
Šéf vyšetřování Tom Crowther, který vydal 47 doporučení ke zlepšení, uvedl, že důkazy odhalily strašlivé utrpení generací dětí, způsobené naprostou krutostí těch, kteří se dopustili sexuálního vykořisťování dětí.
„Oběti a pozůstalí opakovaně při vyšetřování vyprávěli, jak se dospělí muži snažili získat jejich důvěru, než dívky nemilosrdně zradili a zacházeli s nimi jako se sexuálními předměty nebo zbožím.“
„Nespočet dětí bylo sexuálně zneužíváno a znásilněno. Dívky byly záměrně ponižovány a týrány.“
„Násilníci si je různě střídali, manipulovali jimi. Dívky byly vystaveny násilí a jejich rodinám bylo vyhrožováno. Žily ve strachu a jejich životy se navždy změnily.“
Předseda vyšetřovací komise také kritizoval do očí bijící selhání generace telfordských politiků, kteří nepovažovali sexuální vykořisťování  stovek místních dětí za problém, který je třeba vyřešit.


Historie znásilňování – Telford:
80. léta –   Dívky jsou cílem skupin převážně asijských mužů (Pákistánci)
1996   – Obyvatel se obrátí na policii s informacemi o klíčovém násilníkovi, který prodává nezletilé dívky pro sexuální účely
Koncem 90. let – Sociální pracovníci objevují problémy, ale dělají jen velmi málo, aby dívkám pomohli
2000 –  Lucy Lowe, 16, je zabita spolu se svou matkou a sestrou při žhářském útoku útočníka Azhara Ali Mehmooda
2002   – Oběť zneužívání Becky Watson, 13, zemřela při podivné autonehodě 
2009 – Beckyina kamarádka Vicky Round umírá na předávkování poté, co prožila devět let sexuálního pekla v rukou pedofilů
2010-2012   –  Policejní vyšetřování operace Calice identifikuje 200 potenciálních útočníků, ale pouze devět je uvězněno
2016 – Kongresmanka Lucy Allanová vyzývá k veřejnému vyšetřování, ale telfordská policie a úředníci rady píší ministryni vnitra Amber Ruddové, že to není nutné
Březen 2018   –  Podle zpráv médií bylo v Telfordu znásilňováno až 1000 obětí
Ohodnoťte tento příspěvek! [Celkem: 0 Průměrně: 0 ] Článek Telford, britské město, kde Pákistánci znásilnili přes tisíc dívek, dvě sestry a jejich matku zavraždili (video) se nejdříve objevil na Necenzurovaná pravda - nepřikrášlená realita islamizovaného světa .


Nejčtenější za týden