Je ve skutečnosti hlavním cílem kauzy „Voice of Europe“ zničení německé AfD a její nejvýraznější tváře?
RSS

Je ve skutečnosti hlavním cílem kauzy „Voice of Europe“ zničení německé AfD a její nejvýraznější tváře?


V Německu je v posledním týdnu asi největším tématem alternativních i mainstreamových médií právě kauza, která vzešla z České republiky a je pravděpodobně účelově využita ke zničení jediné německé opozice.
To, s čím přišel CIA oceněný Koudelka a co prezentovala mainstreamová média, je z pohledu lidí u nás spíš jen bouře ve sklenici vody, neboť v naší zemi kauza nezasáhla žádné aktivní vrcholné politiky.
Politici, kteří byli jmenováni jako ti, kteří  webu Voice of Europe – nařčenému ze spolupráce s Ruskem – poskytli rozhovor, byli zároveň obviněni z napojení na Rusko.
Pomineme-li fakt, že podobné spojení s Ruskem samotní provozovatelé webu popírají, pak v případě nařčených českých politiků se jednalo o ty, kteří jsou již v politice neaktivní nebo působí ve stranách, které nemají příliš vysoké preference.
Naši voliči dlouhodobě dávají ve volbách velmi oddaně najevo, že preferují exponenty Aspen institutu, takže u nás není potřeba nic příliš ovlivňovat.
Co se týká voleb do EU, tak tam máme pouze 21 europoslanců, z nichž drtivá většina  tradičně končí v eurohujerských frakcích. A podle průzkumů se na tom nemá nic změnit ani letos. Zdá se tedy, že na českou politiku kauza ani příliš necílí.
Ve skutečnosti jde podle všeho o pokračování „boje proti AfD,“ který v Německu pokračuje od doby, co straně obrovsky narostly preference.
V poslední době organizovala německá vláda spolu s politickými neziskovkami a Antifou demonstrace proti AfD a došlo i k různým mediálním útokům na stranu, ale i útokům na kandidáty i na další snahy ji zakázat.
Německá vláda se snaží o potlačení stále rostoucích preferencí AfD ze strachu, že do parlamentních voleb příští rok nabere jediná německá parlamentní opoziční strana příliš mnoho hlasů.
Strana už dokonce získala i nějaké starosty a vyhrála i okresní volby. Na východě země v preferencích jasně vede.
Stávajícími útoky – včetně aktuální kauzy – se však podařilo srazit straně pouhá 2%, nyní má tedy preference 19%.
Aktuálně je také třeba AfD co nejvíc znemožnit před volbami do EU, které proběhnou už za dva měsíce.
AfD je v EU součástí frakce ID, tedy jediné frakce, která je protibruselská a je vyčleněna frakcemi ostatními.
Její členové nesmí být ve vedení europarlamentu, nesmí kandidovat do EK a mají zakázán přístup ke společným jednáním frakcí (např. o migračním paktu apod.).
V EU je samozřejmě maximální zájem na tom, aby byla tato frakce početně co nejmenší. Jenže právě němečtí voliči by mohli zajistit značné posílení nepohodlné frakce.
Německo vysílá do EU nejvíc europoslanců ze všech členských zemí. A právě AfD má u eurovoleb značné preference, o kterých se u nás může jejich partnerským SPD a Trikoloře, jejichž koalice míří do téže frakce, pouze zdát.
Zatímco od nás tam tedy poputují možná tak dva europoslanci, což EU nijak neohrozí, z Německa se jich tam může dostat až desetinásobek, ne-li víc.
A právě tomu se má nyní zřejmě zabránit.
Aféra „Voice of Europe“ je pro tento účel jako dělaná. Jedním z těch, kteří měli údajně za úplatu (což politik popírá) poskytnout webu rozhovor, měl být také Petr Bystroň, který za AfD kandiduje na 2. místě, což je v případě této strany post, který mu účast v EP na 100% zajistí.
Kauza má tedy pravděpodobně za cíl poškodit nejen Petra Bystroně, ale celou AfD a snížit jí preference. Cílem bylo i vyřazení výrazného – a v Německu oblíbeného – politika z kandidátky zřejmě v naději, že stranu bez něj bude volit méně lidí.
Co se tedy o kauze v Německu píše?
Tamní mainstream uvádí :
„Spojuje Putinovy ​​přátele kolem Donalda Trumpa s jejich protějšky ve střední Evropě: Petr Bystroň je zaneprázdněný jako málokdo z poslanců AfD.“
Z toho je jasné, proč je v současnosti zasypán špínou. Je možné, že je politik vzhledem k jeho spojování konzervativců po celém světě obzvláště nenáviděn globalistickými elitami?
Dále německý mainstream píše:
„Sotva je nějaký politik AfD  v Evropě, Asii a USA tak vytížený a málokdo navázal tolik kontaktů s pravicově populistickými aktéry, autokraty a diktátory jako Bystroň.“
Alternativní německá média mají na Bystroně samozřejmě zcela jiný pohled – tedy spíše pozitivní – a vidí celou kauzu skutečně jako účelovou.
Zde jsou další důvody, které měly zřejmě vést k jeho odstranění:
V roce 2022 odcestoval do Minsku, aby při jednáních s běloruským ministrem zahraničí provedl reálnou kontrolu mírového plánu parlamentní skupiny AfD pro Ukrajinu.
A minulý rok byl Bystroň hostem velkého networkingového setkání pravicových konzervativních politiků  z USA a EU v Bělehradě.
Globalisté všech kategorií mohli tuto aktivitu sledovat s neklidem. Skutečnost, že Bystroň zde přebírá důležitou roli, jej pravděpodobně činí u globálních zločinců obzvláště neoblíbeným.
Bystroň otevřeně říká: „Je dobré, když Evropané spojí své síly s antiglobalistickými silami z USA.“  Spojování antiglobalistických sil je přesně to, čeho se globální zločinci bojí nejvíc.
Nicméně aktuálně se zdá, že nejspíš bude skutečně z kandidátky do EU vyškrtnut, jak naposledy vedení AfD deklarovalo.
Bystroň již vyzval české úřady, aby mu poskytly důkazy o údajném úplatku, ale nebyl zatím vyslyšen. To jen dokazuje, že jde o kauzu účelově zkonstruovanou.
Bystroň byl pro AfD hlavním kandidátem pro nadcházející evropské volby. Pokud by se z Bundestagu přestěhoval do bruselského parlamentu, bude tam pokračovat ve své práci po celém světě – a bude samozřejmě mnohem viditelnější.
A právě tomu chtějí globalisté zabránit.Nejčtenější za týden