Je vzorem pro cenzurní zásahy EU Lulova brazilská diktatura, která je úzce napojená na WEF? (video)
RSS

Je vzorem pro cenzurní zásahy EU Lulova brazilská diktatura, která je úzce napojená na WEF? (video)


Brusel – v čele s Jourovou a Bretonem – se chystá vyostřit zavedenou cenzuru jiných názorů, kterým přezdívají „dezinformace.“ A to zejména aktuálně před eurovolbami, neboť se velmi vehementně pokouší zabránit posílení nepohodlné frakce.
Nyní už i Elon Musk přirovnává EU k Lulově brazilské diktatuře, která byla – jak známo – nastolena s pomocí CIA. Není tedy náhoda, že záhy po zmanipulovaných volbách a nástupu na svůj post zamířil Lula, který v minulosti obdivoval Hitlera, právě za Bidenem.
Zatímco do té doby byla Brazílie jednou z mála zemí, kde nepanoval nátlak na aplikaci genových injekcí, úderem nástupu Luly se vše změnilo – a od letošního roku jsou již mRNA injekce povinné pro téměř kohokoli od 6 měsíců věku.
Tomu, že bude právě Brazílie pro zbytek světa vzorem ve zdravotní diktatuře, napovídá i fakt, že tamní ministryně zdravotnictví byla na posledním srazu WEF jedním z debatérů o „nemoci X.“
Od nástupu Luly na post bylo mnoho opozičních politiků zatčeno a další prchli do exilu. Po nastolení tvrdé cenzury již není v zemi dostupný Rumble a zdá se, že stejný osud potká i Muskův X.
Země je také příkladnou v zavádění digitální diktatury – aktuálně je již zavedena CBDC napojená nejen na ID, ale je u ní využita i možnost programovatelnosti – a tedy i zavádění systémů sociálních kreditů.
Není jistě náhoda, že to byli právě Trudeau a Lula , s kým se jako prvním záhy po svém nástupu na post sešel Alexander Soros, syn a nástupce George Sorose.
Brazílie byla také využita k jednomu z lokálních srazů WEF – a o velmi úzkých letitých vazbách mezi Schwabem a Lulou si štěbetají i vrabci na střeše.
Občany aktuálně asi nejvíc trápí poměrně tvrdá cenzura, která pak obzvlášť zahrnuje některá témata, přičemž porušení cenzury je přísně trestáno. Tématem, které je zcela tabu, jsou mRNA injekce . Tedy samozřejmě jejich kritika, vychvalovat je můžete jak libo.
příznivci Luly na jeho inauguraci (nahoře) a  příznivci Bolsonara (dole), který údajně poslední volby prohrál  V Brazílii je v současné době na příkaz soudce brazilského nejvyššího soudu Alexandra de Moraese omezována svoboda projevu.
De Moraes zavírá lidi do vězení bez soudu za věci, které zveřejnili na sociálních sítích. Požadoval, aby byl některým populárním uživatelům zakázán přístup na sociální média. A požadoval, aby některé příspěvky byly cenzurovány.
De Moraes podle odtajněných dokumentů podkopává demokracii v Brazílii. Zdá se, že tato agresivní cenzura je v rozporu s brazilskými zákony, reaguje šéf X Elon Musk.
Říká, že tento soudce mu uložil nebetyčné pokuty a vyhrožoval, že zatkne jeho zaměstnance v Brazílii a zakáže platformu v zemi (Pozn.: Není náhodou soudce v nějaké přízni s Jourovou? Skvěle by se k sobě hodili).
Musk soudce ignoruje a pravděpodobně bude muset v důsledku toho zavřít kancelář X v jihoamerické zemi.

BRAZIL IS ON THE BRINK
I’m reporting to you from Brazil, where a dramatic series of events are underway.
At 5:52 pm Eastern Time, today, April 6, 2024, X corporation, formerly known as Twitter, announced that a Brazilian court had forced it to “block certain popular accounts in… pic.twitter.com/GjdAgmkCBo
— Michael Shellenberger (@shellenberger) April 7, 2024


Brazílie je na pokraji diktatury, varuje novinář Michael Shellenberger, který hovoří o „sérii dramatických událostí“ v zemi. Prezident  Lula da Silva  podle něj mění Brazílii v totalitní stát.
„Tohle je bod obratu. Milník v historii. Ústava je těžce porušována také v EU a USA,“ poznamenává právnička Carine Knapenová. „Cenzurní opatření jsou extrémní a nezákonná.“

Know who to blame for what’s happening to X in Brazil right now? The US State Department. pic.twitter.com/SysHFiXezQ
— Mike Benz (@MikeBenzCyber) April 7, 2024


Podle Mikea Benze za tím stojí americké ministerstvo zahraničí. Sám na tomto ministerstvu pracoval a specializuje se na mezinárodní komunikaci.
To je také v souladu s tím, že ještě před brazilskými volbami v roce 2022 navštívil Lulu americký poradce pro národní bezpečnost a významný člen US Deep State Jake Sullivan.
V květnu loňského roku navštívil  Brazílii i Klaus Schwab ze Světového ekonomického fóra. Tisk nebyl vítán, veškerá jednání byla tajná.
Stále věříte v multipolární svět? Tak spěte dál…Nejčtenější za týden