Žena, která nalezla výbušný deník Bidenovy dcery, byla za jeho předání médiím odsouzena do vězení (video)
RSS

Žena, která nalezla výbušný deník Bidenovy dcery, byla za jeho předání médiím odsouzena do vězení (video)


Jistě jste před časem zaznamenali, že Bidenova dcera Ashley, která se léčila z drogové závislosti, zanechala svůj deník v domě na půli cesty, kde po jistou dobu po léčbě bydlela.
Deník posléze našla další obyvatelka domu, která jej předala projektu Veritas. Ten je znám odhalováním zločinů Deep State a jejich loutek. Tedy těch zločinů, které se snaží vláda i korporátní média tutlat.
Ministerstvo spravedlnosti nyní funguje jako nástroj ochrany Bidenových zločinů. Totéž je už dlouho známo i o FBI a dalších úřadech pod vlivem Deep State.
Po objevení deníku proto nebyl zájem o zveřejnění alarmujících odhalení, která potvrzují, že je Joe Biden pedofil, který zneužíval i vlastní dceru.  Namísto vyšetřování Bidena se tak ministerstvo pokusilo o likvidaci všech důkazů proti Bidenovi.
Záhy tak byla provedena razie v kancelářích projektu Veritas, odkud byly odneseny všechny počítače a jiná záznamová zařízení, kde by mohly být kopie deníku, ale samozřejmě i samotný deník, jehož pravost mezitím potvrdila i Ashley Bidenová.
A co je nejvíc alarmující? Žena, která deník našla, byla nyní odsouzena na 10 měsíců do vězení, údajně za krádež deníku a jeho následné odevzdání médiím.
Matka dvou dětí tak byla odsouzena za něco, co by vůbec nemělo být trestné. Přesně to se stalo  v zemi, kde je legalizováno opakované rabování obchodů a krádeže. Může to být bizarnější??
Ministerstvo spravedlnosti a jižní okres New Yorku mají ve zvyku jít po lidech, kteří zločiny odhalují, ne po lidech, kteří je páchají. Když se tento příběh v roce 2020 poprvé objevil, Aimee Harrisová našla deník v domě, který byl popsán jako dům na půli cesty.
Ashley Bidenová byla na rehabilitaci v Palm Beach na Floridě a v tomto domě bydlela, než se v roce 2020 přestěhovala do Filadelfie.
Aimee Harrisová, která byla také po odvykací kúře, se nastěhovala o několik týdnů později a našla deník Ashley Bidenové schovaný mezi matracemi.
Deník obsahoval výbušná tvrzení Ashley Bidenové o tom, že se sprchovala se svým otcem Joem. Ashley Bidenová, stejně jako její nevlastní bratr Hunter, trpěla závislostí na drogách a sexu ze svých raných a nevhodných rodinných vztahů.
Její deník byl tak nechutný, že mnozí nejprve doufali, že je falešný. Ale nebyl. Aimee Harrisová prodala tento deník investigativnímu týmu Project Veritas. Sama Ashley potvrdila, že to byl její deník.
Projekt Veritas nikdy nezveřejnil celý deník. A i když i  The New York Times  musely připustit, že deník je skutečný, nezmínily se o jeho hluboce znepokojivém obsahu.
Novináři však potvrdili, že FBI se případem zabývá. Deník Daily Mail dále uvedl, že FBI Aimee Harrisovou kvůli krádeži vůbec nevyšetřuje. Nebylo nic nezákonného na tom, když byl deník nalezen v domě na půli cesty, kde ho Ashley nechala.
Ani FBI neřekla, že Amy deník ukradla. FBI spíše vyšetřovala Aimee Harrisovou za to, že deník prodala médiím.
Později se dozvídáme, že právník Ashley Bidenové vyzval jižní okres New Yorku, aby se zapojil. Ve stejný den zahájil jižní okres New Yorku vyšetřování novinářů z Project Veritas.
Před úsvitem následovaly razie FBI na novináře. Žádný novinář Projektu Veritas nebyl obviněn z trestného činu. Ale všechna jejich zařízení byla zabavena.
Takže teď ministerstvo spravedlnosti chce, abyste si mysleli, že Amy ukradla deník z nočního stolku Ashley Bidenové. Realita je taková, že Amy našla deník Ashley Bidenové v domě na půli cesty, opuštěný, stejně jako byl dříve opuštěný Hunterův notebook. To není krádež.
Takže ministerstvo spravedlnosti mělo problém s PR. Buď museli přiznat, že Joe Biden je pedofil, nebo by museli tvrdit, že deník nebyl Ashleyin i přesto, že ona sama se k němu přiznala.
Ministerstvo spravedlnosti neudělalo ani jedno, hrálo mrtvého brouka.
Nikdo na ministerstvu spravedlnosti ani v médiích není zvědavý na další rozmazávání kauzy. Ale žena, která to všechno odhalila, jde do vězení.
Deník potvrzuje tři věci:

Joe Biden je pedofil, který vyrábí drogově závislé pro děti.
Ministerstvo spravedlnosti bude natahovat pravdu jako karamel, aby ochránilo jméno Biden
Ministerstvo spravedlnosti je ochotno hodit pod autobus každého, kdo odhalí zločiny proti jejich špinavým politikům

Tento příběh deníku Ashley Bidenové je dalším dobrým příkladem toho, jak jižní okres New Yorku a ministerstvo spravedlnosti fungují jako soukromá právní obrana rodiny Bidenových.

Again, if you think the Ashley Biden story is about the Bidens, you’re MISSING THE PLOT.
WHO at the DOJ (and the SDNY) is getting paid to be the Biden Family Clean Up Service?
Why are YOU paying for their cleanup? @OANN #AshleyBiden #DOJcorruption pic.twitter.com/9pqCN3y0xW
— Chanel Rion OAN (@ChanelRion) April 6, 2024

Nejčtenější za týden