Bývalá bubenice k Beyoncé: Praktikuje extrémní čarodějnictví
RSS

Bývalá bubenice k Beyoncé: Praktikuje extrémní čarodějnictví


Kimberly Thompsonová, bývalá bubenice Beyoncé , obviňuje zpěvačku z „extrémního čarodějnictví“, uvedl server The Blast. (Foto: Wikimedia)


Intenzivní illuminátská symbolika na světovém turné Beyoncé

Thompsonová pracovala jako bubeník Beyoncé sedm let a nyní žádá o zákaz přiblížení se ke své bývalé šéfce a tvrdí, že Beyoncé je zapletena do „temné magie“ a „kouzel sexuálního obtěžování“, uvádí The Blast, který tvrdí, že má přístup k soudním dokumentům, v nichž jsou podrobně popsány důvody, proč Thompsonová žádá o zákaz přiblížení.Konkrétní druh čarodějnictví nebo rituálů, které královna Bey údajně praktikuje, zůstává nejasný. Thompson se však údajně domnívá, že zpěvačka používala „extrémní čarodějnictví“ a využívala tato kouzla k odposlouchávání jejího telefonu a kontrole jejích financí, a to vše proto, aby měla bubeníka pod dohledem. Tyto akce jsou údajně součástí kampaně obtěžování, kterou Beyoncé proti Thompsonovi organizuje.
Beyoncé můžou kontrolovat, ale ne mě, šokoval Kanye West

Podle serveru The Blast soudce žádost Thomsonové o vydání soudního zákazu přiblížení zamítl. Žádná z těchto informací nebyla potvrzena. Thompsonová neuvedla žádný důvod, proč si myslí, že by po ní Beyoncé takovým způsobem šla. Beyoncé je samozvaná „šéfka“ , takže se očekává, že si vede přísně, pokud jde o lidi, kteří pro ni a s ní pracují.V rozhovoru pro časopis Nylon v roce 2016 Thompsonová vzpomínala, že než si nechala udělat účes ve tvaru číra, musela si vyžádat Beyin souhlas. „Bez souhlasu Beyoncé bych to nedokázala,“ řekl Thompson. „Musela jsem jí to ukázat a ona musela říct: ‚Dobře‘.“ Je to součást jejího obalu a značky. Ona s tím souhlasila. Líbilo se jí to.“Zdroj: newsweek.com
West popsal, jak hollywoodští manipulátoři ovládají lidi lithiem

Článek Bývalá bubenice k Beyoncé: Praktikuje extrémní čarodějnictví se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden