O příštím šéfovi NATO je už rozhodnuto, další „tanečky“ kolem jeho volby jsou zbytečné
RSS

O příštím šéfovi NATO je už rozhodnuto, další „tanečky“ kolem jeho volby jsou zbytečné


V poslední době opět vyšly na povrch úvahy o tom, kdo by měl být ve vedení útočného paktu NATO. Stoltenberg by měl být – po 3 odkladech – vystřídán už na podzim.  Ještě před rokem se tvrdilo, že by měla jít do čela NATO žena, hovořilo se o Lejnové, kanadské ministryni Freelandové či Čaputové.
Ovšem to bylo zřejmě jen takové plácání „do větru.“ Všichni víme, že na podobné posty mohou pouze jedinci, kteří byli předem náležitě proškoleni WEF a především Bilderbergem.
Je celkem jedno, zda jde o vedení NATO, EU, OSN, WHO či jiné podvratné organizace. Ve všech jsou do vedení voleny výhradně předem dobře prověřené kádry.
Například Ursula von Lejno byla 4x na srazu Bilderbergu, než byla jakoby „naoko“ zvolena do čela EU. Přitom šlo o předem dobře připravené divadlo, volba byla umně zmanipulována.
V případě šéfa NATO je předchozí školení na WEF a především Bilderbergu také takřka povinností.
Hlavním bodem programu setkání  Bilderbergu v roce 1966  byla reorganizace NATO.   Od tohoto setkání nebyl nikdo trvale jmenován  generálním tajemníkem NATO,  aniž by se předtím nezúčastnil alespoň jednoho zasedání Bilderbergu.
A nedávno představený kandidát Mark Rutte (zatím) jako jediný odpovídá výše požadovaným kritériím.
Po podivném loňském pádu Rutteho holandské vlády a jeho ohlášeném odchodu z vedení partaje bylo jasné, že směřuje „za lepším.“ Záhy byla kandidatura do čela NATO potvrzena a dnes již nikdo nepochybuje, že právě Rutte má tu nejlepší průpravu.
Podpořila ho navíc většina ministrů zemí NATO, včetně Lipánka.
A jaká je jeho průprava ? Zdá se, že ta „nejlepší.“ V globalistické agendě je zasvěcen jako málokdo…
Když se Rutte stal v roce 2010 nizozemským premiérem, dokončilo to  nizozemské uchvácení státní moci v 80. letech. Od roku 2012 se účastní setkání Bilderbergu každý rok – kromě dvou.
Zúčastnil se také dvou  mnichovských bezpečnostních konferencí  v  letech 2018  a  2024  a kromě dvou všech  výročních zasedání  Světového ekonomického fóra  (dále jen „WEF“) od roku 2013.
Jak  shrnuje Wikispooks , během Rutteho režimu Nizozemci zintenzivnili své úsilí v boji proti terorismu v  NATO, zavedli platformizaci   sociálních služeb pomocí velkých technologií a po útoku na den královny v roce 2009 zřídili zkorumpovanou národní policii.
Přezdívalo se mu „ teflonový Mark “ za to, že přežil četné politické skandály a zastírání, často s argumentem, že si nepamatuje, kde a co dělal.
Podle The Guardian  a  Deutsche Welle  se Nizozemsko během jeho vlády zhoršilo v „narko-stát.“ 
V září 2021  Rutte propustil nizozemskou ministryni hospodářství Monu Keijzerovou poté, co navrhla, že systém pasů na očkování proti covidu v zemi je „nelogický“ a Nizozemsko by se mělo vrátit ke starému normálu.
V posledních letech se Rutteho vláda pokoušela  zničit nizozemský zemědělský sektor a zároveň uzavřela dohodu se zahraniční společností o otevření továrny  na výrobu 3D tištěného „masa“ v Holandsku.
Po poslední loňské invazní vlně se Rutteho 4. koalice – údajně kvůli neschopnosti dohodnout se na migračních tématech – zhroutila a 7. července 2023 oznámil rezignaci své vlády .
Jeho vláda od té doby převzala do sestavení nového kabinetu úřednickou roli.
Vzhledem k tomu, že vítěz voleb Wilders není schopen sestavit vládu, bude zatím Rutteho VVD (již s novou šéfkou) v čele nizozemské vlády, než se rozhodne o nových volbách nebo úřednické vládě.
Rutte tedy stranu před časem předal a konečně opustil nizozemskou vládu, snad aby se stal nejvyšším mezinárodním státním úředníkem NATO.  
Jednou z katastrof, kterou po sobě zanechá, je partnerství, které vytvořil se Světovým ekonomickým fórem – Food Innovation Hubs.
V klipu níže Rutte hovoří na  výročním zasedání WEF v roce 2021  během zasedání s názvem „  Transformace potravinových systémů a využití půdy (možnost 1). “
Rutte řekl:
„Role podniků v zemědělsko-potravinářském sektoru by měla být stimulována a mělo by být umožněno vytvářet škálovatelná řešení. A zde bych rád zdůraznil iniciativu Světového ekonomického fóra v tomto ohledu – Světové ekonomické fórum Food Innovation Hubs.
A tato centra v Africe, Asii, Jižní Americe a Evropě umožní podnikům propojit regionální zainteresované strany za účelem škálování inovací, protože to je klíčové, škálovatelné inovace, které mohou řešit problémy potravinových systémů.
A zde jsem obzvláště hrdý na to, že mohu oznámit, že Nizozemsko bude hostit Globální koordinační sekretariát Světového ekonomického fóra Food Innovation Hubs, který propojí všechna ostatní centra Food Innovation Hubs.
A věřím, že je to důležité, protože nám to usnadní vytváření partnerství, která potřebujeme.“

Světové ekonomické fórum:  Mark Rutte | WEF Innovation Hubs  , 27. ledna 2021 (1 min) To, co Rutte popisuje, jsou čtyři globální potravinová centra centralizovaná pod záštitou Světového ekonomického fóra, jehož členy jsou vybrané globální korporace.
Jde o globální partnerství veřejného a soukromého sektoru, jehož cílem je kontrolovat světové dodávky potravin; z farmy na vidličku.
Globální iniciativu Food Innovation Hubs zahájilo Světové ekonomické fórum se svými partnery z veřejného, ​​soukromého sektoru a občanské společnosti.
Je to typický model partnerství veřejného a soukromého sektoru, který prosazuje jak WEF, tak Organizace spojených národů (OSN).
V červnu 2019 WEF a OSN skutečně podepsaly Rámec strategického partnerství s cílem urychlit provádění Agendy OSN pro udržitelný rozvoj do roku 2030.
Podpisem tohoto rámce WEF a OSN formalizovaly globální partnerství veřejného a soukromého sektoru.
Globální iniciativa Food Innovation Hubs má podle svých webových stránek „za cíl urychlit transformaci našich potravinových systémů tak, aby byly zdravější, uhlíkově neutrální, pozitivní na vodu a spravedlivější, prostřednictvím mobilizace a ovlivňování sítě vybraných partnerů.“
Iniciativu podporuje Globální koordinační sekretariát (GCS), který hostí WEF a sídlí v nizozemském Wageningenu. Nizozemská vláda prostřednictvím Východonizozemské rozvojové agentury (Oost NL) podporuje GCS finančně a přispíváním do malého základního týmu  .
Podle Oost NL  se první Food Innovation Hubs vyvíjejí v Kolumbii, Indii, Evropě, Vietnamu a Keni.   Web WEF  uvádí další centrum ve Spojených arabských emirátech.
Jak je uvedeno na webových stránkách Food Innovation Hubs, příslušná sekce strategického zpravodajství WEF se nazývá „Agritech.“
„Agritech,“  říká strategický úřad WEF  , „je přirozenou evolucí precizního zemědělství realizovanou prostřednictvím automatizované analýzy dat shromážděných z pole prostřednictvím senzorů zařízení a dalších zdrojů.“

„Vznikající soubor chytrých technologií spolu s novými digitálními dovednostmi a vylepšenou kontrolou dat může pomoci podpořit rozhodování zaměřené na budoucnost a pozitivně utvářet budoucí směřování hodnotových řetězců spojujících zemědělce se spotřebiteli.
Toto nové paradigma vyžaduje  komplexní vývoj od tradičních k digitálním systémům s cílem snížit náklady, zvýšit efektivitu výroby a vnést větší ekologickou a sociální udržitelnost do zemědělské činnosti.“

Nahrazení tradičního zemědělství „digitálními systémy“ je totéž, co je postupně vnucováno farmářům a spotřebitelům v celé EU.
V praxi to můžeme vidět v samotném Nizozemsku, kde dochází k razantnímu vyvlastňování farem, ale i v celkové zemědělské politice EU, která má ve finále zlikvidovat konkurenceschopnost – a tím i evropské zemědělství jako takové.
Níže je statický obrázek interaktivní grafiky WEF „Agritech“, která poskytuje představu o všezahrnujících centrech Food Innovation Hubs, jak si představuje partnerství nizozemské vlády a WEF. Grafiku si můžete proklikat a prozkoumat  ZDE  .


Nejčtenější za týden