SMER-SD, HLAS-SD sa spojili s KDH, Progresívnym Slovenskom a podporujú prijatie digitálneho eura a totálnu kontrolu nad občanmi EÚ
RSS

SMER-SD, HLAS-SD sa spojili s KDH, Progresívnym Slovenskom a podporujú prijatie digitálneho eura a totálnu kontrolu nad občanmi EÚZa prijatie digitálneho EURa hlasovali: poslanci SMER-SD (Daniel Karas, Igor Válek, Dušan Muňko), HLAS-SD(Zdenko Svoboda, Radomír Šalitroš, Ján Blcháč), Progresívne Slovensko(Darina Luščíková, Štefan Kišš), KDH (Igor Janckulík), Slovensko – OĽANO (Július Jakab)
Proti: SNS (Pavel Ľupták), SaS (Marián Viskupič)
Čo to znamená? Znova SMERáci oklamali svojich voličov. Pred voľbami a na kúpenej alternatíve hlásajú, že sú proti digitálnej mene, vo výboroch a v tichosti robia opak. Digitálne euro je kontrola nad všetkým, čo kupujete. Budete kupovať mäso, vysoká uhliková stopa, zoberú vám väčšiu daň…budete chcieť dať deťom vreckové? vnukom peniaze…o všetkom bude vedieť štát a európska únia. Páni politici a iní zlodeji majú bielé kone, na ktoré majú písané firmy. Majú firmy v daňových rajoch, kde sa nedá zistiť skutočný majiteľ a takto budú obchádzať aj digitálne euro a totalitu…ale obyčajný človek si to nedovolí. Skončia malí súkromnici, podnikatelia  a to je cieľ nadnárodných firiem, ktoré chcú zničiť konkurenciu. Pritom tieto nadnárodné firmy neplatia takmer žiadne dane v štátoch, Google, Facebook a iní sa im podvodne vyhýbajú cez rôzné podvodné schémy.
https://www.facebook.com/MilanMazurek.Republika/videos/2332672346943987/
Čo to je digitálne euro detailnejšie od najväčšich odborníkov na financie, ktorí svoju dušu nezapredali diablovi a jeho peniazom. Digitálne euro je digitálna totalita po vzore Číny.

document.createElement('video');
http://www.inenoviny.sk/wp-content/uploads/2024/04/Richard-A.-Werner-CBDC-dohlad-pod-kozou.mp4

zdroj: https://t.me/rodacirodakom/843
Robia iné, ako sľubovali. Je to podvod a proti tomuto podvodu povstaneme. A nahnevaný dav je schopný všetkého. Takýto zákerný podvod nemôže mať zľutovanie.Nejčtenější za týden