Španělský parlament obdržel masivní petici podpořenou církví, která žádá legalizaci statisíců muslimských ilegálů (video)
RSS

Španělský parlament obdržel masivní petici podpořenou církví, která žádá legalizaci statisíců muslimských ilegálů (video)


Španělsko patří k invazí nejvíce sužovaným zemím, neboť je vstupní zemí zejména pro invazi z Afriky. Přesto tam opakovaně většina lidí volí politiky, kteří podporují výměnu obyvatel a tím tedy i veškeré obohacování, které s sebou invaze přináší.
Španělé si tak zřejmě většinově přejí být vyměněni a postupně být navráceni do dob před reconquistou. I když se v poslední době konal bezpočet protimigračních demonstrací, podpora vítací politiky je stále ohromná.
Pod petici, která žádá legalizaci pobytu statisíců afrických ilegálů – a kterou zaštiťuje i církev, se totiž podepsaly statisíce Španělů.
Španělskému parlamentu byla předložena petice s více než 600 000 podpisy, podporovaná přibližně 900 asociacemi, požadující výjimečnou legalizaci všech ilegálních přistěhovalců žijících v zemi.
Iniciativa, kterou před třemi lety spustil kolektiv na obranu migrantů, volá po zavedení „mechanismů,“ které by umožnily osobám bez dokladů ve Španělsku vynořit se ze situace neviditelnosti a právního vakua.
Tato petice bude posouzena na plenárním zasedání poslanci, kteří rozhodnou, zda se budou návrhem zákona v této věci formálně zabývat.
Krajně levicová strana Sumar, která je ve vládě partnerem Socialistické strany premiéra Pedra Sáncheze, již vyjádřila podporu masové legalizaci těchto cizinců.
Socialisté, i když jsou opatrnější, se však domnívají, že evropské právo neumožňuje rozsáhlou legalizaci ilegálních přistěhovalců.
„Podle nejnovějších odhadů je ve Španělsku 390 000 až 470 000 lidí ilegálně, z nichž třetina jsou nezletilí,“ zdůrazňuje text předložený poslancům s podporou 906 sdružení a církve.
Všichni samozřejmě víme, co znamená „nezletilí.“ Zpravidla jde o jedince, kterým je už něco přes 20, často kolem třicítky.
Dokument také kritizuje vysoce restriktivní kritéria pro získání povolení k pobytu a uvádí, že administrativní proces pro získání nebo obnovení takových povolení je pomalý, byrokratický a zahrnuje značné množství svévole.
Podle kolektivu, který stojí za peticí, tato situace podkopává „základní práva“ ilegálních přistěhovalců. Vzhledem k tomu, že nejsou zdaněni, znamená to pro Španělsko významné ekonomické a fiskální ztráty.
Autoři petice připomínají, že v posledních letech byla v Evropské unii – zejména ve Španělsku v letech 2000 a 2005 – několikrát zavedena politika masové legalizace cizinců.
V roce 2000 konzervativní premiér José Maria Aznar legalizoval téměř 137 000 ilegálních přistěhovalců a poté zpřísnil podmínky pro povolení k pobytu.
V roce 2005 vláda socialisty José Luise Rodrígueze Zapatera podobně legalizovala přibližně 580 000 ilegálů ve „výjimečném“ procesu, který sklidil kritiku po celé Evropě.
Situace také vedla k velkému nárůstu muslimů v zemi. Zatímco v roce 1990 jich ve Španělsku žilo asi 100 000, aktuálně už jich tam jsou více než 2 miliony…
I toto je španělské obohacování:

The “asylum seeker” in Spain needed pocket money so he went to get it. https://t.co/2LoWmXpY8n pic.twitter.com/6JNGEpObN6
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 9, 2024


Ve Španělsku existují i skupiny odporu proti invazi:

The Spanish Christian patriots rise up: "You have transformed our land into a dunghill, time has come to take back what is ours!" pic.twitter.com/voUmZL7LbN
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 9, 2024


A také Španělsko. „Vděční“ obohacovači se chlubí bezpracnými dávkami:

"Asylum seekers" in Spain were given April's allowance of €200 each without doing anything. That's where taxes you pay go. pic.twitter.com/gXgFplMCPL
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 8, 2024


Španělé (či alespoň část) vítají podobné obohacení:

This is Europe. Stop this madness. pic.twitter.com/IbPs095Lpr
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 5, 2024


Barcelona:

North African "asylum seekers" in Barcelona show us their "skills". Is this Europe where you want to raise your children? https://t.co/UjrdnpFQfq pic.twitter.com/rqGlGRKrWK
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 5, 2024


Španělské Bilbao jistě přivítá legalizaci těchto obohacovačů:

The incredible situation in Spain in Bilbao where hundreds of "asylum seekers" sell stolen and counterfeit goods. The police try to restore order but there are too many of them. The left shouts about racism but it is simply a restoration of legality, a word unknown on the left. pic.twitter.com/zwPaDuUrr9
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 5, 2024


Nebo podobní obohacovači by jistě byli velkým přínosem:

“Asylum seeker" shows us his "skills" in lobby of a random house. Beyond imagination. pic.twitter.com/A7JQgcIZFX
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 4, 2024What is this? pic.twitter.com/o8EQH2rq1V
— RadioGenoa (@RadioGenoa) April 4, 2024


 Nejčtenější za týden