Francie: Muslim v turbanu útočil nožem v Bordeaux, bodal do „odpadlíků,“ policie ho zabila (video)
RSS

Francie: Muslim v turbanu útočil nožem v Bordeaux, bodal do „odpadlíků,“ policie ho zabila (video)


Útok, ke kterému došlo ve Francii, vlastně nebyl útokem na Evropany, ale na odpadlíky, kteří nedodržují pravidla islámu. Ti jsou totiž považováni za nejhorší a v případě, kdy dojde k dobytí území, muslimové jako první zabijí právě odpadlíky, což je kdokoli, kdo se narodil jako muslim, ale nežije podle Koránu.
Korán říká, že za odpadnutí od islámu musí následovat smrt. Právě v tom duchu zaútočil Alžířan – oblečený v tradičním muslimském oděvu a turbanu – na své soukmenovce, kteří se nechovali jako správní muslimové.
Na úpat í kamenného mostu na levém břehu řeky Garonny v Bordeaux tuto středu 10. dubna došlo k velkému nasazení záchranných složek a policie. Podle našich informací na konci dne policista vystřelil ze své zbraně a smrtelně postřelil muže pod mostem, který vede přes řeku Garonnu.
V podvečer se muž ozbrojený nožem procházel po nábřeží na levém břehu. Na Place de la Bourse  zaútočil na chodce bodnou zbraní.
36letý Alžířan, který útočil, byl zastřelen. Dva muži byli vážně zraněni a byli převezeni do univerzitní nemocnice v Bordeaux.
Útočník prý této skupině lidí severoafrického původu vyčítal, že pijí v době, kdy se mají postit. Situace se údajně vyhrotila, než útočník vytáhl nůž. Pak pokračoval v cestě podél břehů Garonny. Policisté, kteří byli přivoláni o pomoc, museli použít samopal, aby útočníka zneškodnili (viz video níže).
Dva mladí běžci, kteří běželi kolem kamenného mostu, potvrdili, že viděli muže s „turbanem“ a ozbrojeného nožem.
 

#Bordeaux l’homme au moment où il est abattu par la police lors de l’attaque au couteau à bordeaux pic.twitter.com/wZEMkfTgtv
— oumse-dia (@oumsedia69) April 10, 2024

Nejčtenější za týden