Profesor: Vědci z CERNu hledají „extra dimenze,“ přes které na Zemi cestují UFO (video)
RSS

Profesor: Vědci z CERNu hledají „extra dimenze,“ přes které na Zemi cestují UFO (video)


Po několika letech odstávky se měl v těchto dnech opět rozběhnout hadronový urychlovač v CERNu. Nyní se objevila poněkud bizarní informace o tom, co údajně za opětovným spuštěním CERNu ve skutečnosti stojí.
Je to skutečný důvod? Nebo jde jen o další ze snah připoutat pozornost lidí k mimozemským tématům, která jsou v poslední době probírána častěji než kdy jindy?
Projekt Blue beam je zatím považován za velmi divokou konspirační teorii, nicméně po tom, co se zde dělo před 4 lety, snad nemůže být nic dostatečně šílené…
Mimozemští návštěvníci údajně cestují skrytými dimenzemi, které vědci v urychlovači částic v CERNu hledají. Alespoň to tvrdí harvardský profesor Avi Loeb.
Pomocí Velkého hadronového urychlovače (LHC) se vědci snaží najít skryté dimenze, které odhalují, jak vznikl náš vesmír.
V  novém dokumentu  Loeb tvrdí, že mimozemské civilizace mohly přeskakovat z jedné dimenze do druhé po miliardy let.
Fyzik dále říká, že mimozemšťané používají kvantovou gravitaci k cestování přes „zakřivené“ dimenze, které lidé mohou detekovat pouze pomocí urychlovačů částic.
„Pokud by se mimozemské technologii podařilo dostat se k nám, byli bychom hluboce ohromeni, protože by to bylo něco, co neznáme,“ říká Loeb v dokumentu.
Profesor dodává, že pravděpodobnost kolizí je mnohem menší, pokud cestujete mimoprostorovými dimenzemi. Vědci z CERNu se pokusili detekovat šest mimoprostorových dimenzí a pátrají po specifických částicích, které by prokázaly jejich existenci.
LHC se nachází v blízkosti hranic mezi Francií a Švýcarskem a poprvé byl slavnostně otevřen v září 2008. V roce 2012 vědci z CERNu objevili takzvaný Higgsův boson neboli Boží částici. Částice byla odpovědí na otázku, proč má všechno hmotnost.
Loeb vysvětluje, že je možné sjednotit obecnou teorii relativity a kvantovou mechaniku, pokud pracujete s mimoprostorovými dimenzemi.
„V každodenním životě vnímáme pouze tři prostorové dimenze. Ostatní dimenze jsou zakřivené a nemůžeme je vnímat, pokud nevystřelíme extrémně vysokoenergetické částice, kterými je můžeme zkoumat,“ cituje ho britský Daily Mail .
Na celý dokument (anglicky) se můžete podívat zde:

 Nejčtenější za týden