Velký skandál ve Švédsku a volání po demisi: Premiér přál muslimům k začátku i konci ramadánu, k Velikonocím Švédům nepopřál
RSS

Velký skandál ve Švédsku a volání po demisi: Premiér přál muslimům k začátku i konci ramadánu, k Velikonocím Švédům nepopřál


Pro pochopení situace je nutné si uvědomit, že Švédsko bylo během pouhých 20 let silně islamizováno, stalo se z nejbezpečnější země v Evropě v zemi nejnebezpečnější a ti Švédové, kteří nejsou zblblí všudypřítomnou multikulti propagandou, již pochopili, že pokud vše půjde nadále stejnou cestou, tak za dalších 20 let již bude v zemi vyhlášen chalífát.
Pro tyto neindoktrinované Švédy, jichž je paradoxně nejvíc v mladé generaci, která má praktické zkušenosti s „mírumilovností“ islámu, je tedy jednání premiéra vlády, kterou navíc i většina z nich volila, neodpustitelné.
I když ve vládě není strana, která na pravici volby vyhrála a prezentuje se jako protiislámská a protimigrační, neboť ta nebyla Bruselem do vlády povolena (je tak jen oporou vlády), tak zbytek stran se před volbami také prezentoval jako protimigrační.
Pro Švédy, kteří tuto politiku žádají, se ovšem protimigrační strana rovná také „protiislámská.“  Pokud se podíváte na diskuze, tak Švédové v nich vždy nadávají zejména na islám, se kterým má mnoho z nich své neblahé zkušenosti.
A nyní vláda, jejíž zvolení záviselo na hlasech odpůrců islamizace, podpořila islám a zcela ignorovala pro Švédsko tradiční Velikonoce. Pozdvižení je nyní velké a volání po výměně premiéra velmi hlasité.
Premiér Ulf Kristersson (M) na Facebooku přál „hezký Eid všem muslimům ve Švédsku“ (pozn.: aktuálně se slaví konec ramadánu). Příspěvek vyvolává velmi bouřlivé reakce.
Muslimové slaví Eid na znamení konce postního měsíce ramadánu, což je to, co chce Kristersson  oslavit.  Podobný pozdrav napsal před měsícem, kdy začal měsíc půstu.
„Se začátkem ramadánu bych rád popřál všem švédským muslimům, kteří se postí, aby strávili čas s rodinou a přáteli a také čas na rozjímání. Ramadán Mubarak,“  napsal tehdy premiér.
Na druhou stranu velikonoční víkend přišel a odešel, aniž by si toho švédský premiér všiml. Nepopřál šťastné Velikonoce Švédům.
Na rozdíl od loňského roku, kdy Kristersson zveřejnil fotografie ze svých velikonočních oslav, ale ignoroval ramadán a Íd.
Skutečnost, že švédský premiér nyní věnuje pozornost ramadánu a svátku Íd, vyvolává reakce. Možná částečně proto, že nevěnoval pozornost Ježíšově smrti a vzkříšení.
„Zrádce“, „Šmejd“ a „Kolaborant“ jsou některé z komentářů na jeho Facebooku. Mnoho muslimů však tento pozdrav oceňuje, a to jak ve švédštině, tak v arabštině.
Tolik v kostce k situaci, která ukazuje, že i stávající švédská vláda má za úkol podpořit islamizaci země.
To je pro voliče stávající vlády absolutně nepřijatelné, takže všechny možné diskuze zaplavily výzvy k rezignaci – přinejmenším premiéra.
Níže si můžete přečíst některé z reakcí velmi naštvaných Švédů, kteří si uvědomili, že vláda preferuje muslimy, kteří je mají vyměnit, před potomky Vikingů:
Teď, když ten usměvavý blázen mluví o islámu a jeho odpadlých lidech, v mých očích už není premiérem Švédska a švédského lidu. Nyní si strany Tidö musí vážně promluvit s usměvavým Šaškem, nejlépe se ho pokusit zbavit. Mít premiéra, který podpořil podřadné parazitické muslimy, není nic jiného než zrada.
Ulf Kristersson musí jako premiér odejít.
Kristersson přeje vše nejlepší muslimům, jejichž Biblí je Korán, který na šesti místech nabádá k vraždě všech nemuslimů. Magdalena Anderssonová dělá muslimům totéž, je to podrobené prase. Jsem naštvaný.
Upřímně, odstranili jste veškerou vánoční výzdobu, omezili vánoční programy a písně, už nemůžeme říct Veselé Vánoce, ale jenpěkný svátek, na Vánoce už nesmíme mít vánoční mošt. Ale vy říkáte „hezký Eid!“ Kdy jste vyšli a řekli křesťanům Veselé Vánoce, popřáli buddhistům šťastnou oslavu jejich svátků atd. Teď to stačí! Vytvořili také eid koláč, ale Veselé Vánoce jsou urážlivé!   Přiveďte zpět švédské zvyky!
Reinfeldt tahá za nitky této loutky Kristoferssona.
Kristersson je Reinfeldtův umírněný, který se zabývá záležitostmi globalistů a chce pokračující masovou imigrační politiku. Je v Reinfeldtově řetězci velení a měl by s hanbou rezignovat vzhledem ke všem těm letům, kdy systematicky zaprodával Švédsko globalistům a prováděl politiku výměny obyvatelstva.
Říkám to tak, jak by to řekli místní lidé: Šmoula Kristersson je hajzl, bastard a zrádce!
Zkrátka zrádce!
Tuffe Uffeovy priority od doby, kdy se stal premiérem: 1. NATO 2. NATO 3. NATO 4. Muslimové 5. Změna pohlaví u dětí
Tolik jen malý výběr ze stovek (ne-li tisíců) naštvaných příspěvků. V mnoha komentářích se opakovala slova jako „zrádce, hajzl, kolaborant…“
Poslední uvedený příspěvek měl nejvíc „plus bodů.“
Nutno podotknout, že na sociálních sítích se ozvali i muslimové, kteří přání kvitovali. A to přesto, že drtivá většina muslimů volí opoziční socany.
Jde především o to, že aktuální vládu volili odpůrci islamizace Švédska – a nyní vidí, že volili v zájmu pokračující islamizace. To, že se stejně chovali socanští premiéři, je fakt, jenže ty volí vítači a muslimové.
Ve Švédsku je to každopádně mnohem větší skandál, než se zdá u nás, kde toto téma chápe jen málokdo.
Nicméně díky migračnímu paktu to možná za nějakých 10 let začneme chápat i u nás…Nejčtenější za týden