Další skvělý proslov na půdě EU: „Propaganda EU musí přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá“ (video)
RSS

Další skvělý proslov na půdě EU: „Propaganda EU musí přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá“ (video)


V Bruselském „sršním hnízdě“ naštěstí nesedí jen oddaní kývači, ale mezi EU oddanou většinou se najdou i výjimky. Několik europoslanců je natolik viditelných, že se jejich proslovy stávají virálními – a znají je dokonce i mimo Evropu.
V Bruselu samozřejmě doufají, že se v EU tito politici po volbách neobjeví. Nezbývá než doufat, že se bruselským škůdcům toto jejich přání  nesplní.
Je třeba naopak doufat, že po volbách bude v centrále 4. říše ještě víc těch, kteří se nebojí poukázat na to, jak nesmírně tato instituce Evropanům škodí.
V případě tohoto europoslance je však vše již jen na holandských voličích…
„Tato Evropská unie je symbolem zhoršování života ve všech ohledech,“ řekl holandský europoslanec Marcel de Graaff v Evropském parlamentu.
„Prostřednictvím potratů, očkování, znečišťování potravin a vody, ničení průmyslu a práce, daní, které vedou k chudobě, glorifikace zvrácené sexuality, masové imigrace, která ovlivňuje všechny křesťanské hodnoty a kulturu,“ říkal, zatímco v plenárním sále panoval rozruch.
„A nejhorším zásahem do života je válečné bojiště,“ zdůraznil europoslanec.
„Propaganda EU má za cíl přesvědčit lidi, že tato satanská politika je dobrá. A jakákoli kritika této zlé politiky je démonizována,“ prohlásil  rozhořčený De Graaff, který povede kandidátku FVD ve Flandrech ve volbách do Evropského parlamentu.
„Každé odmítnutí je zrušeno digitální kontrolou, ale já budu pokračovat v každodenním boji za vítězství dobra nad tímto ďábelským kultem smrti globalistické elity, který vede k diktatuře a otroctví,“ řekl De Graaff.
 
Projev je holandsky s anglickými titulky:

 Nejčtenější za týden