Japonský profesor varuje: Připravuje se nová vakcína, která je ještě závažnější, než cokoli, co jsme zde dosud měli! (video)
RSS

Japonský profesor varuje: Připravuje se nová vakcína, která je ještě závažnější, než cokoli, co jsme zde dosud měli! (video)


Už nějakou dobu se hovoří o nadcházející „nemoci X,“ na kterou se připravují země napříč světem. Tato imaginární nemoc by údajně měla přijít ještě v tomto desetiletí, proto se již vyvíjí „účinné vakcíny.“
Nyní před těmito „vakcínami“ varuje japonský profesor s tím, že právě jeho domovská země se jejich výrobou zabývá. A má jít o ještě horší verzi již dobře známých mRNA injekcí.
„Pandemii vyhlásila WHO pod falešnou záminkou, aby naočkovala co nejvíce lidí,“ řekl emeritní profesor Masayasu Inoue z Osaka City University v Japonsku během tiskové konference  ve švýcarské Ženevě o lidských právech a COVID-19.
„Vláda a média jsou zodpovědné za skutečnost, že 80 procent Japonců bylo očkováno extrémně nebezpečným produktem,“ řekl emeritní profesor prostřednictvím videospojení.
Nyní jsme svědky strašlivých škod způsobených drogami v rozsahu, který jsme nikdy předtím neviděli. Domnívá se, že nesprávné použití této experimentální genové terapie, zejména u zdravých dětí, je velmi hrubým porušením lidských práv.

A Message from Japan to the world! Please share and distribute!
Thank you very much for giving me this valuable opportunity to send my message about human rights abuse in the time of COVID-19.
My name is Masayasu Inoue, Professor Emeritus of Osaka City University… pic.twitter.com/QmWJZu5AaI
— aussie17 (@_aussie17) April 11, 2024


Japonský ministr zdravotnictví tvrdí, že není důvod k obavám. Japonská vláda mezitím pracuje na novém systému výroby vakcín v rámci příprav na další pandemii.
„Je to neuvěřitelná, šílená situace,“ říká profesor.
Japonská vláda se stala první na světě, která schválila nový typ vakcíny, ve které se množí RNA. Chtějí ji zavést příští podzim a zimu. V Japonsku se staví jedna továrna za druhou, aby se vyráběly nové vakcíny. Inoue řekl, že tyto továrny osobně navštívil.
Emeritní profesor Pierre Capel  již dříve o této vakcíně řekl :
„Funguje jako kopírovací stroj a výsledkem je, že začnete produkovat spike protein všude. To je hrozné. Je po celém těle a nikdy se ho nezbavíte.“
„Toto nové očkování je ještě závažnější než cokoli, co jsme měli předtím,“ varoval Capel.
Inoue dále uvedl, že farmaceutické společnosti v současné době provádějí testy vakcín v Japonsku v rámci příprav na nemoc X, která byla diskutována na Světovém ekonomickém fóru v Davosu na začátku tohoto roku.
„Spekuluje se, že japonská vláda se připojuje ke 100denní misi CEPI (pozn.: Koalice pro inovace v připravenosti na epidemie založená Billem Gatesem), aby měla vakcínu připravenou do 100 dnů v případě následné pandemie,“ dodal.
Pandemická dohoda a dodatky k Mezinárodním zdravotnickým předpisům mají pomoci tyto „nevědecké a nebezpečné plány“ uskutečnit.
Emeritní profesor řekl, že japonská vláda musí být zastavena, aby se zabránilo nenapravitelným škodám způsobeným budoucím generacím.
 Nejčtenější za týden