Šéf Pentagonu se podivně vyjádřil, co by dělal, kdyby byl Ruskem
RSS

Šéf Pentagonu se podivně vyjádřil, co by dělal, kdyby byl Ruskem


USA – Šéf Pentagonu Lloyd Austin v americkém Senátu se pozoruhodně vyjádřil k situaci na ukrajinského vstupu do NATO . (Foto: Flickr)


Trump má 24hodinový tajný plán na ukončení války na Ukrajině


Senátor Tuberville: „Slyšel jsem minulý týden v Bruselu ministra Blinkena říkat, že Ukrajina bude brzy v NATO? Souhlasíte s tím?“Šéf Pentagonu Lloyd: „To je cílem členů NATO, aby v určitém okamžiku Ukrajina vstoupila do NATO. A to je určitě něco, co si Ukrajina přeje.“Senátor Tuberville: „Máme na Ukrajině 12 základen CIA?“Šéf Pentagonu Lloyd: „Tuto otázku odložím na ředitele CIA…“Senátor Tuberville: „Pokud byste byl v roli Rusa, chtěl byste mít na svém prahu Ukrajinu NATO?“Šéf Pentagonu Lloyd: „Z ruského pohledu bych to samozřejmě nechtěl […]“.

Selbst der Lloyd Austin unterstreicht das Argument der Russen: Tommy Tuberville: "Sie in der Rolle des Russen, würden Sie eine Nato-Ukraine vor der Haustür haben wollen?" Lloyd Austin: "Aus russischer Sicht würde ich das natürlich nicht wollen […]". pic.twitter.com/xdqNKoKzf5 — Obscure References (@RefObscura) April 12, 2024

Blinken: Ukrajina se stane členem NATO

Článek Šéf Pentagonu se podivně vyjádřil, co by dělal, kdyby byl Ruskem se nejdříve objevil na AC24.cz .


Nejčtenější za týden