Írán má nezadatelné právo na sebeobranu před teroristickým státem Izrael! Odveta sionistickému agresorovi bude zničující! Tyto a další hrozby zní z Teheránu, který chystá odvetu za útok izraelského letectva proti íránskému konzulátu v Damašku! Netanyahu s
RSS

Írán má nezadatelné právo na sebeobranu před teroristickým státem Izrael! Odveta sionistickému agresorovi bude zničující! Tyto a další hrozby zní z Teheránu, který chystá odvetu za útok izraelského letectva proti íránskému konzulátu v Damašku! Netanyahu s


Írán má nezadatelné právo na sebeobranu před teroristickým státem Izrael! Odveta sionistickému agresorovi bude zničující! Tyto a další hrozby zní z Teheránu, který chystá odvetu za útok izraelského letectva proti íránskému konzulátu v Damašku! Netanyahu se snaží zatáhnout USA do války proti Íránu, protože se blíží návrat Donalda Trumpa do Bílého domu!
Světová média v posledních hodinách bijí na poplach podobně jako počátkem února v roce 2022 před ruskou invazí na Ukrajinu. Americké tajné služby varují, že vojenský úder Íránu proti Izraeli je na spadnutí a členské země EU začaly doporučovat svým občanům, aby urychleně opustili Írán. Ten se stal 1. dubna obětí izraelského leteckého úderu na diplomatickou půdu íránského konzulátu v Damašku.
Tím se Izrael dopustil faktického aktu války proti Íránu, a to podle Vídeňské konvence o diplomatických vztazích a Úmluvě o ochraně výsostných území zastupitelských misí. Dojde-li k útoku jednoho státu na výsostné území státu jiného, a je-li tento útok organizování státem a nikoliv teroristickou či jinou soukromou skupinou, potom podle mezinárodní konvence se jedná o přímé napadení výsostného území státu v cizině, což je akt války.
Trosky íránského konzulátu v Damašku. Protibunkrové rakety srovnaly několikapatrovou budovu se zemí Půda a budova konzulátu, stejně jako pozemek ambasády, jsou výsostnými územími hostovaného státu. Když Izrael provedl stíhačkami úder na konzulát Íránu v Damašku, dopustil se tím aktu války. Sionistický režim tak učinil úmyslně, a to s cílem zatáhnout USA a americkou armádu do dlouhou plánované války proti Íránu. S tímto mým názorem se shoduje většina ruských analytiků a komentátorů.
Netanyahuovi se totiž pomalu zavírá okno jeho plánu, protože slabá vláda dementního prezidenta Bidena v USA se pomalu chýlí ke konci a po nástupu Trumpa, i když je velký kámoš s Bibim, žádná válka nepřipadá v úvahu. A Netanyahu to ví. Takže jedinou možností, jak realizovat plán na válku proti Íránu s pomocí USA je provést akt války proti Íránu, zaútočit na jeho konzulát v Damašku a pozabíjet tam vysoké íránské generály.
Izrael zaútočil na íránský konzulát v Damašku úmyslně, protože potřebuje vyvolat válku s Íránem, ale s plnou podporou amerických vojsk
Tím bude Teherán vyprovokován k odvetě a Američané budou sionistickými strukturami v USA a v Kongresu ( AIPAC, B’nai B’rith, ADL, IAC ) donuceni poskytnout Izraeli okamžitě a bez průtahů v Kongresu peníze, zbraně a hlavně vojáky. Izrael určitě vypne na okamžik svoji PVO obranu, aby íránské raketové údery způsobily masakr a obrovské škody, a co Íránci netrefí, to vyhodí do povětří izraelské tajné služby a obviní z toho samozřejmě Írán, že šlo o zásahy raketami.
Přesně takto to má Izrael podle ruských analytiků dopředu připravené. Sionističtí potřebují válku s Íránem a potřebují do té války Američany. Válka totiž umožní Netanyahuovi odklonit veřejnou pozornost od Izraelci páchané genocidy v Gaze. Současná krize vypukla přichystanou provokací, na kterou podle všeho Írán zareaguje, protože bude muset, kvůli domácímu publiku, pokud mu to Kreml nebo Peking na poslední chvíli nerozmluví, což stále není vyloučeno, ale jeví se to jako málo pravděpodobné.
Ajatolláh Alí Chameneí označil Izrael za teroristický stát, proti kterému se Írán musí bránit všemi prostředky, a toto právo na sebeobranu je nezadatelné Americký prezident Joe Biden v pátek veřejně varoval Írán před odvetným úderem na Izrael. “ Nedělejte to, ” odpověděl na otázku novináře v Bílém domě, jaký je jeho vzkaz Teheránu v obavách z chystaného úderu islámské republiky proti hlavnímu spojenci Washingtonu na Blízkém východě. Biden zároveň zopakoval, že USA jsou odhodlány bránit Izrael. Dodal také, že Írán “ neuspěje “.
Agentura Axios v pátek s odvoláním na tři americké zdroje uvedla, že Teherán vzkázal Washingtonu, že americké síly v regionu budou napadeny, pokud zasáhnou do konfliktu mezi Izraelem a Íránem. Ze zprávy nebylo jasné, zda by americká armáda byla napadena i v případě, že by pomohla Tel Avivu zachytit rakety, nebo pouze v případě, že by se zúčastnila odvetných operací IDF.
Bezprecedentní válečný akt proti Íránu má vyvolat odvetu Teheránu
CBS News v pátek uvedla, že Washington očekává íránský útok na Izrael 12. dubna večer, případně v průběhu víkendu. Podle zdrojů by Teherán mohl proti vojenským cílům použít více než 100 bezpilotních letounů a desítky raket. Na pozadí možné eskalace USA ujišťují Izrael, že podpoří svého spojence v konfrontaci s jakoukoli hrozbou ze strany Íránu a jeho satelitů.
Celá krize začala již počátkem měsíce. Večer 1. dubna izraelské letectvo zasáhlo budovu íránského generálního konzulátu v syrském hlavním městě Damašku. Pod palbou se ocitla mimo jiné rezidence velvyslance Islámské republiky Hosseina Akbariho, který však nebyl zraněn. Podle syrského ministerstva obrany byla budova konzulátu při raketovém úderu zcela zničena.
Alí Chameneí stojí před 7 rakvemi s obětmi z íránského konzulátu v Damašku Izraelské stíhačky použily na budovu konzulátu protibunkrové penetrační střely s vakuovými hlavicemi ( kombinovaná penetrační termobarika ). Podle íránských Islámských revolučních gard (elitní jednotky ozbrojených sil) bylo při útoku izraelského letectva zabito sedm důstojníků IRGC, mezi nimi dva vysoce postavení poradní generálové, Mohammad Réza Zahedí, velitel jednotek Quds Force v Sýrii a Libanonu, a jeho zástupce, brigádní generál Mohammad Hadí Haji Rahímí. Teherán prohlásil, že si vyhrazuje právo reagovat na válečný akt izraelského náletu na generální konzulát v Damašku a přesně určit, jak potrestat agresora.
Pokud Írán pozabíjí v Izraeli nějaké Američany, budou USA ve válce s Íránem
Írán by mohl během příštích 24 až 48 hodin zasadit masivní úder na izraelské území, prohlásili v pátek američtí představitelé.. Ještě tento týden americké zpravodajské služby předpokládaly, že se Írán zaměří na izraelské zájmy na Blízkém východě, uvedl anonymní americký úředník pro Wall Street Journal. Nyní se USA domnívají, že k útoku dojde mezi pátkem a nedělí, “ na izraelské půdě “, uvedl úředník.
Izraelský zdroj sdělil listu Wall Street Journal, že Izraelské obranné síly (IDF) se připravují na přímý útok na jižní nebo severní Izrael. Ve čtvrtek velvyslanectví USA v západním Jeruzalémě varovalo Američany, aby se až do odvolání nevydávali mimo centrální Izrael nebo města Jeruzalém a Beeršeba.
Benjamin Netanayahu prohlásil, že pokud přijde úder, Izrael zaútočí na Írán Tato informace je vysoce podezřelá, jak kdyby Američané věděli, že centrální Izrael bude v pohodě a mají se tam zdržovat. Může jít o děsivý plán izraelské rozvědky, jak nechat pozabíjet několik desítek Američanů v centrálním Izraeli poté, až jako prý náhodně dojde k výpadku PVO obrany během íránského útoku. Pokud by během útoku zařvalo několik desítek Američanů, tak Netanyahu by mohl bouchnout šampus, protože v tom okamžiku by vstupu americké armády do války proti Íránu nic nebránilo. A pozor, může jít dokonce o plán nachystaný dohromady přímo s Američany! Proč?
Bidenovi by válka s Íránem mohla zachránit volby, americká historie to potvrzuje
Protože vypuknutí války s Íránem by silně nahrálo Bidenovi a naopak oslabilo by volební vyhlídky Donalda Trumpa. Americká historie je totiž snadno čitelná. Pokaždé, když USA během mandátu úřadujícího prezidenta vstoupily do války, pokaždé byl nakonec prezident znovuzvolen, a to i navzdory své vysoké neoblíbenosti, protože Američané se v případě války semknou okolo prezidenta, který válku spustí.
Naposledy jsme to viděli u George W. Bushe, který byl v roce 2000 zvolen až po přepočtu hlasů na Floridě a byl považován za nejméně oblíbeného prezidenta USA v historii, prognostici mu prorokovali, že nemá šanci na znovuzvolení, protože je prý hloupý, neschopný a Demokraté o něm tvrdili, že volby na Floridě ukradl, protože prezidentem měl být Al Gore.
Válka USA s Íránem – poslední šance Joea Bidena, jak porazit Donalda Trumpa v listopadu, když to jinak podle všeho nejde Jenže, to všechno se změnilo po 11. září 2001 a po vyhlášení války proti terorismu, a následně po vyhlášení války v Afghánistánu a v Iráku. Uběhly 3 roky a v roce 2004 George W. Bush naprosto s přehledem obhájil svůj mandát na druhé funkční období prezidenta. Kdyby to někdo řekl na jaře 2001, že Bush bude o 3 roky zvolen na další funkční období, měli by ho za blázna. Války totiž dělají z amerických prezidentů Cézary, tedy vůdce v době válečného stavu, kteří se transformují na hrdiny. A válku, tedy americkou válku proti Íránu, lze vyvolat nejsnadněji jen tak, že po úderu Íránu zařvou v centrálním Izraeli američtí občané!
Tím je to dané. Joe Biden je skutečně mimořádně neschopný a již značně dementní, takže ani rozpoutání války mu nemusí nutně zaručit výhru v listopadu, ale může mu dát dostatečnou šanci, protože všechny jiné způsoby, jak odstavit Trumpa, prostě selhaly. A proto zbývá poslední způsob, který vždycky zatím fungoval na záchranu prezidenta – vyvolání velké války v cizině! A válka proti Íránu by byla opravdu velká. Uvrhla by do válečného ohně podle všeho celý Blízký Východ. Uvidíme, co přinesou následující hodiny a dny.
Není třeba ani závěrem snad připomínat, že tento izraelský válečný akt a teroristický útok z 1. dubna proti zastupitelskému konzulátu Íránu v Damašku neodsoudila ani jedna evropská vláda! Všichni mlčeli. Kritizovat sionistický Izrael není dovoleno!
-VK-
Šéfredaktor AE News


Nejčtenější za týden