V Japonsku vypukly masové protesty proti Pandemické smlouvě WHO a změnám Mezinárodních zdravotních předpisů (video)
RSS

V Japonsku vypukly masové protesty proti Pandemické smlouvě WHO a změnám Mezinárodních zdravotních předpisů (video)


Zdá se, že Japonsko je aktuálně jedna z mála zemí, kde si občané naplno uvědomují, co se na svět již velmi brzy chystá. Demonstrace s podobným tématem již byly v Rakousku nebo Švédsku, nicméně  to bylo v dobách, kdy se oba dokumenty začaly dojednávat, v poslední době se již toto téma na ulicích příliš neřeší.
Aktuálně považuji za mnohem nebezpečnější nové MZP, neboť v jejich případě je schválení prakticky jisté, zatímco nad pandemickou smlouvou stále panují dohady, takže ani není jisté, že na její schvalování dojde.
Nové MZP však obsahují prakticky totéž co Pandemická dohoda, takže jejich schválení pro zavedení plánované diktatury zcela postačí.
10 měsíců po jejich schválení by měly nové předpisy začít platit – a v případě, že pak WHO vyhlásí pandemii, získá nevídanou moc nad celým světem – či přinejmenším nad členskými zeměmi.
13. dubna se v tokijské čtvrti Ikebukuro konala významná demonstrace, která upozornila na Pandemickou smlouvu navrženou Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a změny MZP.
Smlouva, která má být přijata na květnovém valném shromáždění WHO, vyvolala mezi občany kontroverzi a strach, což vedlo k jednomu z největších protestů v nedávné japonské historii, uvedl  Aussie17 , bývalý zaměstnanec Big Pharma.
Pochod začal v centrálním parku Higashi-Ikebukuro, kde se shromáždily tisíce účastníků s transparenty a skandováním vyjadřujícími jejich  nesouhlas se smlouvou i novými pravidly a překračováním pravomocí WHO.Demonstranti vyjádřili silný nesouhlas s povinným očkováním a potenciálním narušením japonské suverenity.
„Důrazně protestujeme proti tomu, že WHO nutí lidi k očkování a ignoruje suverenitu Japonska, kde jsou vakcíny dobrovolné,“ hlásal jeden z transparentů v čele pochodu.
Cílem protestu bylo upozornit na několik problémů, včetně nárůstu nadměrných úmrtí a nedostatečné transparentnosti ohledně nežádoucích účinků očkování. Demonstranti požadovali zodpovědnost a jasnější informace jak od japonské vlády, tak od světových zdravotnických úřadů.
Významné osobnosti jako profesor Masayasu Inoue a historik Chikatsu Hayashi poskytli před demonstrací své postřehy a kritizovali vliv farmaceutických společností a soukromých zájmů na globální zdravotní politiku.
Profesor Inoue varoval před nebezpečím genetických vakcín a zdůraznil značné finanční prostředky, které WHO dostává od subjektů, jako je Nadace Billa Gatese.

HAPPENING TODAY IN JAPAN Thousands attend public demonstration against WHO and New World Order across multiple locations in Japan!
Pre-demonstration speeches: Prof: Masayasu Inoue: …there indeed exists something very evil. It's often dismissed with a single phrase as a… pic.twitter.com/zAXMLWLaFE
— aussie17 (@_aussie17) April 13, 2024拡散を続けばメディアの注目が集まります。ガンガン声を上げていきましょう
現在2万人が集まっている模様。 まだまだドンドン増えていってます。 日本国民はもう黙っていないぞ!
東池袋中央公園は参加者が入りきれてない! すごい熱気! #パンデミック条約反対 #WHO脱退 pic.twitter.com/ninTHVHu31
— 平川秋華 (@c1dxz) April 13, 2024まだまだ、終わりません! pic.twitter.com/2ysk4yOMpb
— 東北有志医師の会 (@tohokuyushiishi) April 13, 2024


Připomínám, že jak k Pandemické dohodě, tak ke změnám Mezinárodních zdravotních předpisů by se mělo hlasovat na shromáždění WHO na konci května.
Zatímco Pandemická smlouva musí po schválení 2/3 členských zemí projít jejich parlamenty, v případě nových MZP již žádné podobné kroky nejsou třeba, protože půjde pouze o úpravu již existujících předpisů.
Lze předpokládat, že v současné době nám budou představována různá zástupná témata, která budou mít za cíl odvést pozornost od schvalování těchto velmi důležitých dokumentů…Nejčtenější za týden