Německý fašismus v praxi: Vyděšené ženě s malými dětmi vtrhlo do dveří nad ránem policejní komando za příspěvek na Facebooku z roku 2021
RSS

Německý fašismus v praxi: Vyděšené ženě s malými dětmi vtrhlo do dveří nad ránem policejní komando za příspěvek na Facebooku z roku 2021


Opakovaně zde zveřejňuji příhody z poslední doby, které jasně potvrzují, že Německo se za posledních 80 let nijak zásadně nezměnilo. Jen režim se přejmenoval, aby nadále potlačoval opozici a přísně trestal všechny, kdo si dovolí vyjádřit odpor proti vládnoucí ideologii.
Tentokrát se tak trochu vracíme do „doby covidové,“ kterou mnoho lidí snášelo jen stěží. I  když k níže popsané události došlo v nedávných dnech, tak popsaná razie byla reakcí na 3 roky starý (!!!) příspěvek na sociálních sítích.
Paradox je, že za odpor proti covidismu je žena stíhána v době, kdy se již provalily dosud utajované dokumenty RKI, které jasně potvrzují, že celá plandemie byl jeden velký podvod.
Žena, která nebyla nikdy za svůj život trestána, popisuje razii, kterou nedávno zažila. Se svým otřesným zážitkem se svěřila v dopise zaslaném jednomu německému alternativnímu webu, který se právě hodně detailně věnoval (a stále věnuje) zejména politice „doby covidové.“
Dále již tedy dopis Němky, která si možná až nyní uvědomila, že deklarovaná „demokracie“ je jen iluze:
Včera ráno se u mých dveří objevila policie s příkazem k domovní prohlídce a trestním příkazem za podněcování k nenávisti. Byla jsem ještě v pyžamu, moje dvě děti se bály v posteli. Situace mě naprosto překvapila a znepokojila.
Jde o dva příspěvky na Facebooku z jara 2021, které byly pravděpodobně trestné, o čemž jsem bohužel nevěděla.
Podle policisty někdo příspěvky anonymně nahlásil prostřednictvím ohlašovny.
Vysvětlila jsem úředníkům, že tyto příspěvky (které si podrobně nepamatuji) byly pravděpodobně vytvořeny během mé zoufalé doby pandemie koronaviru, kdy útoky a tlak na neočkované byly tak velké a já jsem se velmi obávala – po varováních zdravotnických odborníků, jako je renomovaný profesor Sucharit Bhakdi – že hromadné očkování by mohlo ublížit mnoha lidem.
Své příspěvky jsem zveřejnila v naději, že přiměji ostatní přemýšlet a varovat je. Poté mě jeden důstojník povzbudil, abych vysvětlila své pohnutky a podala výpověď.

V neposlední řadě mi policisté sebrali smartphone a odemykací kód (kdybych se ho nevzdala dobrovolně, obrátili by celý dům vzhůru nohama a sebrali by mi veškerou elektroniku).
Když se ohlédnu zpět a po rozhovoru se svým přítelem, uvědomuji si, že jsem pravděpodobně udělala všechno špatně, co lze v takové situaci udělat špatně.
Byla jsem naprosto ohromena a extrémně vystrašená, protože jsem nikdy neměla problémy se zákonem a tento „zátah“ pro mě přišel jako blesk z čistého nebe.
Navíc v pozadí byly děti, které se bály a plakaly ve svých pokojích a byly traumatizované, i když měly jít do školy. Navíc jsem doufala, že po upřímné výpovědi pochopí můj (ne zlý) záměr.
Jeden z policistů mi oznámil, že můj chytrý telefon pravděpodobně nikdy nedostanu zpět, protože je to „nástroj zločinu,“ a proto již nebude předán pachateli, protože jinak bych mohla kdykoli znovu spáchat trestný čin.
V důsledku toho jsem ho poprosila, aby mi alespoň dovolil zálohovat obrázky na můj účet Google, aby se žádné vzpomínky na mé děti nenávratně neztratily.
Odmítl to (téměř zlomyslně) s tím, že je to nyní důkaz, a že se nic nezmění. Je opravdu možné, že mi můj majetek může být trvale jen tak odebrán? (V rozhodnutí bylo uvedeno „dočasné odstranění“.)
Od včerejška jsem hluboce rozrušená, téměř nespím, téměř nic nemůžu jíst a cítím fyzické nepohodlí. Navíc mívám záchvaty úzkosti a často běžím k oknu, když je venku slyšet motor auta, abych se podívala, jestli tam zase někdo nepřijíždí.
Moje děti jsou také velmi úzkostlivé, neustále se ptají, jestli mám svůj smartphone zpět a chtějí mě chránit. Už se necítím pohodlně a bezpečně ve svém domě, který nyní cítím jako by byl jaksi „špinavý.“
Zajímalo by mě, zda byl tento krok policie skutečně přiměřený. Ta akce ve mně vyvolala pocit, že jsem zločinec a stále se tak i cítím. Nemohlo to celé být zařízeno jinak?
Koneckonců, byla jsem vždy ochotna spolupracovat a ochotně jsem umožnila nahlédnout do svého smartphonu. Proč jsem například nebyla předvolána na policejní stanici k výslechu? Pak by se do toho alespoň nezapojily moje děti.

Zatím jsem byla (v mých očích) úplně normální – i když od Covidu rozčarovaná politikou – občanka, která svědomitě plnila své povinnosti, nedávno se rozhodla pro ekologické připojení dálkového vytápění, byla společensky angažovaná a s láskou a zodpovědně vychovávala své tři děti.
Nemám žádné spojení s reichsbürgerskou scénou, pravicovými radikály a podobně. Skutečnost, že se mi právě teď děje něco takového, mě nechává v úžasu. Nikdy jsem nechtěla nikomu ublížit.
Tolik dopis vyděšené ženy, které právě došlo, že její vláda se až děsivě podobá té, která vládla v Německu 30. let. A není jediná. Mimo ní kontaktoval německý web s podobným problémem i další Němec:
Jsem zemědělec, nyní v důchodu, můj syn pokračuje v podnikání. To je důvod, proč se na mnoho z toho, co Habeck dělá, dívám kritičtěji. Ale teď už k samotnému důvodu, proč píšu: Ráno stála policie u vchodových dveří kamaráda řemeslníka s několika auty, zabavila mu mobil a také prohledala pokoje.
Údajně očerňoval vládu, protože opakovaně přeposílal kritické obrázky a texty na Facebooku. I teď si je jistý, že je odposloucháván.   Kde teď žijeme a jaké jsou metody v nejlepším Německu?
Tolik druhý, poněkud stručnější dopis. A to lze předpokládat, že dva výše uvedení Němci jsou jen špičkou ledovce.
Stále ještě někdo věří iluzi demokracie a svobody slova??Nejčtenější za týden