Právo šaría v Itálii: Do islamizovaných čtvrtí Janova nezahalené ženy nesmí, místní muslimové nenávidí káfiry (video)
RSS

Právo šaría v Itálii: Do islamizovaných čtvrtí Janova nezahalené ženy nesmí, místní muslimové nenávidí káfiry (video)


Po celé Evropě rostou muslimské šaría zóny jako houby po dešti. Nejprve zaberou celou ulici, později jednu celou čtvrť -a  mezitím i ty sousední.
Scénář je stejný – a je celkem jedno, zda jde o Itálii, Francii, Německo nebo Švédsko. V každé zemi je postup totožný – a díky migračnímu paktu možná již brzy poznáme totéž také u nás.
O italském Janově jste si zde mohli již opakovaně přečíst v souvislosti s doslovnou „epidemií“ znásilnění . K těm zřejmě došlo v dalších částech města, kam si „odskočilo“ osazenstvo šaría zón, do kterých ani nezahalená žena nesmí.
Znepokojivá italská zpráva odhaluje prohlubující se krizi v Janově v důsledku islámské imigrace a ukazuje, jak eskalující radikalismus, jehož příkladem bylo zatčení muslimského teroristy Faysala Rahamana, představuje velkou kulturní a bezpečnostní hrozbu, a ilustruje, jak země stále více podřizuje velkou část svých komunit právu šaría.
Nedávná zpráva odvysílaná italskými médii vrhla světlo na alarmující přítomnost islámského radikalismu v Janově, zejména se zaměřením na případ Faysala Rahamana, 21letého muslimského Bengálce zatčeného v listopadu 2023 na základě obvinění souvisejících s terorismem.
Zpráva, která se zabývala podrobnostmi Rahamanova zatčení a radikálním náboženským prostředím, které ho obklopovalo, vyvolala celonárodní znepokojení nad rychlou islamizací Itálie cestou výměny obyvatel.
Rahaman je popisován jako stoupenec teroristické organizace známé jako Tehrik Taliban Pakistan, která má vazby na Al-Káidu. Vyjádřil svou připravenost k „džihádistickému mučednictví“ a byl zadržen úřady poté, co se objevily důkazy, které ho spojovaly s plány násilných islámských útoků.
Reportérka z Dal Coro, která získala přístup do Rahamanova rodinného domu v Janově, odhalila mrazivé pohledy na jeho radikalizační proces a každodenní náboženský islámský život.
V Rahamanově rezidenci ve čtvrti Sestri Ponente objevili vyšetřovatelé a reportérka znepokojivé důkazy o jeho nenávisti k bezvěrcům. Faysal je v Itálii od roku 2018 a pracoval v loděnicích. Žil život rozdělený mezi práci, mešitu a domov.
Mezi jeho online aktivity patřilo sledování a sdílení islámského obsahu, jako jsou videa kamenování a stínání hlav. Na Facebooku otevřeně deklaroval svou nenávist k nevěřícím a touhu bojovat za Alláha.
Rahamanův otec, který vyznává právo šaría, popřel zapojení svého syna do terorismu a tvrdil, že neví o žádných známkách radikalizace, přestože byt je posetý džihádistickou propagandou.
Reportérka hovořila s Fajsalovým bratrem, který s ním sdílel stejnou ložnici a vykazoval znepokojivé známky jeho vlastní radikalizace. Navzdory tomu bratr tvrdil, že o bratrových islámských touhách nic neví.
Na otázku: „Nevšiml sis, že se tvůj bratr radikalizuje? Ničeho jsi si nevšimli? Lidé, kterým byla podříznuta hrdla, muži shození ze střech budov…“ bratr to důrazně popřel a řekl: ‚Ne, ne, ne.'“
Zpráva také upozornila na širší islámské problémy v janovské komunitě, což naznačuje všudypřítomnou atmosféru radikalismu a úplnou ztrátu italské kultury.
Novinářka uvedla, že v těchto uličkách historického centra postupně mizely podniky řízené Italy. Místo toho ulice lemují halal řeznictví, mešity a arabské obchody všeho druhu, jeden vedle druhého. Ženy navíc již nejsou v těchto oblastech vítány.
Jedním z pozoruhodných aspektů, na které zpráva upozornila, byl nedostatek bezpečnosti pro ženy v těchto oblastech kontrolovaných islámem. Nejen, že je jich vidět jen velmi málo, ale ty, které jsou venku vidět, musí být zahaleny, když opouštějí své domovy a vstupují do těchto oblastí kontrolovaných islámem.
Nejvíce šokující část zprávy však přišla, když novinářka hovořila s italskou policistkou. Když byla policistka dotázána na cestu do islámských kulturních center v této oblasti, poradila jí, že není vhodné, aby žena dělala rozhovor s muslimským mužem, a že její zpravodajská stanice by měla poslat muže.
Policistka ji navíc varovala, že „toto není bezpečná oblast ani pro blondýnku. A buďte opatrní, buďte opatrní, jsou horší než si myslíte.“
Když se policistky zeptala, zda měla problémy se zdejší islámskou komunitou, odpověděla: „S námi policistkami se bavit nebudou. A tak na toto místo raději posíláme muže.“
Reportérka, znepokojená těmito odhaleními, uvedla: „Dokonce i místní policie se vzdala posílání policistek, protože nechtějí mluvit se ženami. Jsou to naše instituce, které se sklánějí před radikálním islámem.“
Další novinář hovořil s imámem v mešitě, který mu vysvětlil, že je normální, že muslimové nenávidí nemuslimy. Zdůraznil, že mnohé z nich zná, a uvedl: „Jsou lidé, kteří žijí radikálně. Jsou lidé, kteří káfiry nenávidí. Nenávidí ty, kteří nejsou muslimové. Pro muslimy jsou káfiry všichni ti, kteří nevěří v Alláha.“
Odhalení ze zprávy italských médií podtrhují potřebu, aby se západní země vypořádaly s hrozbou islámské invaze. Terorista a jeho rodina jsou přísnými vyznavači islámu. A takových jako oni jsou v Evropě miliony.
Mnoho lidí raději strká hlavu do písku nebo hledá způsoby, jak přetvořit islámský teror tak, aby vyhovoval jejich vlastní politické agendě. Muslimové, kteří stojí za násilím, však dávají jasně najevo, že následují islám, který je nutí k jejich činům.
Je dokázáno, že pokud jde o islámské teroristy, jejich činy jsou prováděny výslovně ve jménu Alláha a pro věc islámu a islámského práva po celém světě.
Faysal Rahaman, jeho rodina a lidé v komunitě jsou zcela otevření, pokud jde o náboženské motivy, které je nutí k činům. Navzdory jejich přiznáním a důkazům však lidé ze Západu pokračující výměnu obyvatel a islamizaci bagatelizují.
Reportáž je italsky s anglickými titulky:

 
 Nejčtenější za týden