Seznamte se s muslimem, který spolu se svými soukmenovci připravuje přeměnu Německa v chalífát
RSS

Seznamte se s muslimem, který spolu se svými soukmenovci připravuje přeměnu Německa v chalífát


Zatímco německá vláda má spoustu práce s likvidací skutečné opozice, která má v programu islamizaci zastavit a zvrátit, v pozadí se již dávají dohromady zejména mladí muslimové – často již v Německu narození – se zcela vážným úmyslem přeměnit zemi v chalífát pod právem šaría.
Nijak se tím dlouhodobě netají, nicméně policii to příliš nezajímá, důležité je „lovit“ Němce, kteří na sociálních sítích kritizují vládu nebo covidové restrikce.
Skupina se také soustřeďuje na konverze původního obyvatelstva k islámu, což je velmi rychlý a úspěšný způsob jak v relativně krátké době islamizovat jakoukoli zemi.
Mohamedáni si tak mohou v Německu zcela nerušeně připravovat půdu pro založení budoucího chalífátu. A již mají také vůdce, který se nijak netají s tím, že většinu káfirů je třeba konvertovat nebo vybít.
Ostatně, přesně tak to chce Alláh.
Kdo je tedy jakýmsi nepsaným lídrem, který má ambice dobýt alespoň Německo?
V pouhých 26 letech je Raheem Boateng intelektuálním vůdcem radikální muslimské skupiny v Hamburku, která poněkud znepokojuje německé bezpečnostní orgány.
Zejména od začátku války v Gaze vliv Boatenga a jeho skupiny neustále roste. Mají stovky aktivních stoupenců, kteří navštěvují konference a přednášky a podporují myšlenku vytvoření islámského chalífátu v Německu.
Úředníci, kteří skupinu monitorují, označují její stoupence za „pop-islamisty,“ což naznačuje, že jsou to zdánlivě obyčejní „Němci,“ kteří se sebevědomě pohybují v krajině sociálních médií, oblékají se v moderním západním stylu, znají každé slovo na hip-hopové scéně a řídí sportovní auta.
Spolková kriminální zpravodajská služba (BKA) a hamburské bezpečnostní služby tvrdí, že tato organizace je tváří Hizb ut-Tahrir, organizace, jejíž činnost je v Německu zakázána od roku 2003.
Boateng, který konvertoval k islámu v roce 2015, se v poslední době více zviditelnil na sociálních sítích a využil měsíc ramadán k tomu, aby svým divákům na YouTube a Instagramu ukázal svoji důležitost.
Podle důstojníka hamburské policie si je místní policie vědoma schůzek skupiny a obsahu, který se na nich prezentuje. Policie má však údajně svázané ruce, protože Boatengova organizace nepůsobí mimo zákon.
Boateng je považován za magnet pro mladé islamisty, kteří hledají životní směr. Je aktivní na všech sociálních sítích, zejména na TikToku a Instagramu, kde se formuje jejich myšlení, kde využívá své expozice k tomu, aby se prezentoval jako západní Němec, dokud neodhalí účel islámu a práva šaría.
Podle německé vnitřní bezpečnosti má Boateng na sociálních sítích desítky tisíc sledujících a počet mladých lidí, kteří navštěvují jeho týdenní setkání, vzrostl od 7. října z desítek na stovky.
Podle úředníků je překvapivé, že většina hostů, kteří se účastní setkání, jsou mladí lidé bez vyznání, kteří se oblékají sekulárně.
Lze tak předpokládat, že nyní cílí především na konverze Němců k islámu, což je běžná praktika organizace Hizb ut- Tahrir.
A také nejrychlejší cesta k chalífátu….Nejčtenější za týden