Petr Fiala a jeho proslov
RSS

Petr Fiala a jeho proslov


ALEŠ SVOBODA
“Nechci žít v zemi, která se sklání před Moskvou”.
Tak se odstěhuj na Ukrajinu a to co nejrychleji. Péťo, ty se sice neskláníš před Moskvou, ale zato se plazíš po zemi před Bruselem a Washingtonem.
“Vím, že nemám protikandidáta, to znamená jediné. Vedu svou stranu správným směrem.”
Tak pokud myslíš Péťo do záhuby, tak máš pravdu. Bohužel do té záhuby vedeš i celou ČR.
“Pod mým vedením jsme dokázali ovládnout PS, Senát, Ústavní soud i prezidenta, to je jasný signál, že to prostě děláme dobře.”
No tak proč ten světový unikát a to 2% podpora? Jestli to Peťo děláš dobře, tak jen pro sebe a Ukrajinu. A opět (a to už je klišé, to opakuje pořád)
“Nikdy, i kdybychom byli posledním státem na světě nepřestaneme posílat zbraně a peníze na Ukrajinu. Přijmeme všechny uprchlíky a postaráme se o ně i kdyby jich měly být miliony”.
Tak to ty Ukrajinský troubo víme, no neboj oni jsou Češi sice splachovací, ale jednou ten kotel bouchne, neboj. A nebo se spíš boj.
“Chtěl bych i podpořit paní Nerudovou a popřát jí hodně štěstí ve volbách do EP, při svých debatách nejen že zazářila esteticky, ale především svou chytrostí, intelektem a vynikajícími názory”.
Péťo, Péťo … Ty jsi na to asi nekoukal, že? neboť pokud je Nerudová ztělesněním toho nejlepšího co nabízíte z 5K, tak to klobouk dolů.
 

FB

The post Petr Fiala a jeho proslov first appeared on .


Nejčtenější za týden