Vědkyně podrobily takzvané „vakcíny“ proti Covidu detailní analýze a nestačily se divit: našly mnoho různých prvků, včetně arsenu či uranu (video)
RSS

Vědkyně podrobily takzvané „vakcíny“ proti Covidu detailní analýze a nestačily se divit: našly mnoho různých prvků, včetně arsenu či uranu (video)


Nezkorumpovaní vědci již na podzim 2020 varovali, že mRNA přípravky nebudou mít s vakcínami nic společného – a také měli pravdu. Neumí ochránit před infekcí ani před roznášením nemoci – a už vůbec ne před těžkým průběhem, jak se stále někdo snaží tvrdit.
Otázkou tedy je, co bylo skutečným cílem bezprecedentní akce, kdy byly miliardám lidí aplikovány experimentální injekce, jejichž deklarovaný účinek (ona zmíněná „tečka“) nikdy neexistoval.
Byly to „pouze“ peníze pro farmaceutické firmy nebo i něco dalšího? Třeba depopulace zejména snížením porodnosti a v mnoha zemích i zvýšenou nadúmrtností?
Odpověď bychom možná našli v detailních rozborech injekcí, které však byly přísně zakázány. Výrobci jistě věděli proč…
Výzkumnice Lorena Diblasi a profesorka Marcela Sangorrín z National University of Comahue v Neuquén v Argentině studovaly v roce 2022 řadu vakcín proti Covidu pomocí fluorescenčního mikroskopu.
Všechno se muselo dělat v tajnosti, protože obsah ampulek se nesměl zkoumat.
„Ve vakcíně z šarže společnosti Pfizer, která někomu způsobila vážné poškození, FN1672, byla objevena cizí částice, která do vakcíny nepatří. Už jen z tohoto důvodu by tyto „vakcíny“ měly být staženy z trhu,“ řekla Diblasi.

 

Ve vakcíně společnosti Pfizer našly něco, o čem řekla, že je to nepochybně oxid grafenu. V jiné vakcíně narazily na částici, která připomínala stuhu.
Cizorodé částice byly také v přípravku AstraZeneca. V této vakcíně našly částice, které také připomínaly oxid grafenu a obsahovaly uhlík a kyslík, ale také hodně mědi.
Ve vakcíně společnosti Pfizer z šarže FK8892 našly částici, která se skládala z 50 procent železa a také obsahovala chrom, měď a mangan. Další částice se skládala z křemíku, cesia, titanu, fluoru a bromu.
Důkazy byly předány argentinskému ministerstvu zdravotnictví, justici, regulačním orgánům, ale nikdo nic nedělá. Nebude zahájeno žádné vyšetřování.
Diblasi poukázala na to, že vakcíny proti Covidu nebyly vyvinuty v laboratořích výrobců vakcín, ale agenturou DARPA, výzkumnou odnoží amerického ministerstva obrany.
Mnoho lidí zemřelo nebo má poškozené zdraví v důsledku látek, které jim byly injekčně podány. Celá světová populace byla otrávena. Tedy mnozí lidé, kteří byli očkovaní, podle Diblasiové.
„Je neuvěřitelné, co jsme našly. Více než 50 (!) chemických prvků ve vakcínách, včetně lithia, berylia, bóru, hořčíku, hliníku, draslíku, vápníku, vanadu, chromu, železa, kobaltu, ale také arsenu, galia, selenu a dokonce i ceru, europia, dysprosia, hafnia a uranu.“
„Vápník může vysvětlovat, proč mozkové skeny ukazují kalcifikaci v některých oblastech,“ řekla.
Argentinské vědkyně se ponořily do literatury a zjistily, že dysprosium a europium se používají v kombinaci s oxidem grafenu k výrobě kvantových teček, drobných polovodičových částic, pro neuromodulaci.
„Bylo to uděláno záměrně. A to je důvod, proč jsou antény umístěny všude,“ řekla Diblasi.
Obsah lahvičky AstraZeneca ji stále udivuje: obsahovala hafnium, rhenium, iridium, thalium, rtuť, olovo a vizmut.
„Tohle musí skončit. Musíme se sjednotit a říci: už toho bylo dost.“
Zde najdete výzkum obou vědkyň.Nejčtenější za týden