Poradcom ministerky zdravotníctva je jej partner a má ísť o človeka Penty
RSS

Poradcom ministerky zdravotníctva je jej partner a má ísť o človeka Penty


JE NAČASE HOVORIŤ PRAVDU PANI DOLINKOVÁ

Priatelia,
ministerstvo zdravotníctva SR nám už vyše mesiaca zamlčiava odpovede na naše otázky z infožiadosti ku kampani VAKCÍNA JE SLOBODA, ku firme, ktorá ju dodávala a tiež ku Jakubovi Godovi, ktorý na ministerstve pracoval. Komplet našu žiadosť nezákonne ignorujú, zamlčiavajú informácie a porušujú zákon!
Pani Dolinková,
tak to skúsime inak. Boli by sme radi za OZ VOĽNÁ ZÓNA, keby ste verejne priznali, že Váš priateľ – Marek Brezničan – je Váš poradca na ministerstve a že platíte naše štátne peniaze svojmu partnerovi a ešte to aj zamlčiavate.
Istí novinári sa Vás na ministerstva zdravotníctva už pýtali, aké kompetencie má poradca ministerky Brezničan, aký je jeho plat, keďže je platený z verejných peňazí a ako je zaradený do štruktúry ministerstva a na tieto otázky ste ako ministerstvo neodpovedali s tým, že sa nejedná o informácie k zákonu č.211/2000 o slobodnom prístupe k informáciam.
Takže Vy neodpovedáte nielen nám, ale všeobecne si z tohto zákonu robíte dobrý deň. My to takto však nenecháme!
Marek Brezničan je jedným z poradcov ministerky Zuzany Dolinkovej, aby ste vedeli občania a je to jej priateľ, partner.
Tento človek od ministerky je platený z našich daní a zlé jazyky nám už doniesli, že je by to mohol byť človek z PENTY, od Haščáka a že práve PENTA by mohla mať záujem o rôzne úkony, prekvalifikovanie nemocníc a peniaze z plánu obnovy.
Pani Dolinková – navrhnujeme Vám, aby ste urýchlene odpovedali na infožiadosti, pretože porušujete zákon ako minister a navyše zamlčiavate informácie občanom!
Nechceme to tak povedať priamo, ale potom budeme nútení prísť na ministerstvo osobne žiadať odpovede aj ku našej infožiadosti aj ku poradcovi a PENTE – to si však prinesieme už aj kameru, živé vysielanie a urobíme scénu ako s Mikasom pri rúškach, či jeho odvolaní.
Nebolo by teda lepšie, keby ste dodržiavali zákon, čo poviete?
zdroj: https://t.me/miroheredos/1481Nejčtenější za týden